Автор Тема: 9/11 - точно и ясно!  (Прочетена 147785 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mvm

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #165 -: Април 30, 2008, 01:30:25 am »
Извинете, ако повторя някой, защото темата е дълга и не  я четох цялата

гледайте филма "духът на времето" - zeitgeist
във втората част на филма се доказва, че американците сами са си взривили близнаците. Доказва се, че самолетите не могат да съборят двете кули. Доказва се, че са имали бомби на няколко места по етажите на кулите и в мазетата, които са се взривила на принципа , на който се събарят сгради, . Падат отгоре надолу вертикално, без да засегнат околните. Доказва се също, че кулите са били  така построени, че един самолет врязал се в тях по никакъв начин не може да ги събори целите.
Имаше и за Пентагона, за самолета, който го е ударил, показваха дупката, където е паднал самолета, но самолет не е намерен. Хехе, мистериозно изчезнал., по-точно се самостопил в пожар от избухналото си самолетно гориво.
Ами самите извършители, които са уж били в самолетите. Те са още живи. Как става тоя номер? А някои от тях въобще не знаят как се управлява самолет. И така нататък.
Това е инсценирано от американците, за да започнат войната срещу "тероризма"

ето едно видео, мисля, че е цялата втора част от филма


a тук със субтитри
http://www.vbox7.com/play:dec2cb58
http://www.vbox7.com/play:928ff809
http://www.vbox7.com/play:3fbc0fd5

само че са накъсали филма на части, но все пак е с превод:)
« Последна редакция: Април 30, 2008, 02:11:52 am от mvm »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #166 -: Април 30, 2008, 02:36:51 am »
Loose Change - 2nd Edition е филмът. С български субтитри от колибка мисля. В Zeitgeist не е казано всичко. Loose Change е само за 11 септември и сриват мита.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #167 -: Май 04, 2008, 19:34:46 pm »
Извинете, ако повторя някой, защото темата е дълга и не  я четох цялата

гледайте филма "духът на времето" - zeitgeist

И в този филм, както и във всички подобни има някои разминавки, но по принцип е добро начало.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #168 -: Май 04, 2008, 20:33:11 pm »
Гледах клипа в другия раздел за Пентагона и ракетата ;)  Ясни са ми американците вече ;D

Неактивен mvm

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #169 -: Май 04, 2008, 21:30:39 pm »
Loose Change - 2nd Edition е филмът. С български субтитри от колибка мисля. В Zeitgeist не е казано всичко. Loose Change е само за 11 септември и сриват мита.

гледах го, мерси. То човек и без да гледа филми обаче и без да е специалист може да се сети, че два небостъргача не може да са построени толкова калпаво, че да паднат от удар със самолет. Да не говорим за третата сграда, която си падна вечерта ей така, без нищо...Аз лично още тогава докато им слушах новините това си помислих

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #170 -: Май 06, 2008, 11:27:53 am »
Ето едно кратко клипче по темата:
http://www.youtube.com/watch?v=2wpPb3dWARk

Не знам за вас, но аз се чувствам длъжен да разказвам на хората (тези които все още не са видяли истината) за огромната лъжа - 911 !
« Последна редакция: Януари 02, 2009, 13:47:43 pm от XVisible »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #171 -: Май 06, 2008, 19:41:58 pm »
Причината за 9/11 е изцяло икономическа. Унищожаването на маковите полета от непослушните талбани доведе до инсцинировката на терористичната атака година след това. Просто и ясно - пари!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #172 -: Май 08, 2008, 20:58:31 pm »
Причината за 9/11 е изцяло икономическа. Унищожаването на маковите полета от непослушните талбани доведе до инсцинировката на терористичната атака година след това. Просто и ясно - пари!

Не е вярно това - причините и целите може да са много но основната е въвеждането на откровено фашистки режим в САЩ и ограничаване на всякакви граждански права под обосновката "борба с тероризма" - това трябва да е пределно ясно на всички.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #173 -: Май 08, 2008, 23:04:12 pm »
Иван Ценов ясно описва причините за атаките

http://tsenov.bul.net/

 ;)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #174 -: Май 08, 2008, 23:18:46 pm »
Виж сега - причини могат да се намерят много и всички да играят определена роля. Наркотиците можеха да направят вътрешен преврат и да си ги произвеждат отново. Никой не спори че те са важна част от финансирането на различни проекти. НО като погледнеш какво се случи не само в САЩ а и в целия свят след тези атаки лъсва на преден план по-голямата цeл на мероприятието - ограничаването на човешки права заради "борбата с тероризма" Пълно и законно следене на всички и всичко  ;)
« Последна редакция: Юни 28, 2008, 20:31:46 pm от Alien »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #175 -: Май 09, 2008, 00:07:07 am »
Значи следващата стъпка ще е имплантирането на чипове ???  Нали и за това ще трябва някаква предпоставка. Едва ли терористите ще са. Вече идва време на извънземните ;)  Освен ако не забавят нещата с още 20 г. като си направят нов земен враг... после оставаме на сухо :( >:(
« Последна редакция: Май 10, 2008, 07:49:50 am от Mirotvorec »

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #176 -: Май 16, 2008, 22:37:05 pm »
Още не е дошла войната с ислямския свят ;)

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #177 -: Юни 25, 2008, 18:32:43 pm »

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #178 -: Юни 28, 2008, 18:17:35 pm »
Извинете, ако повторя някой, защото темата е дълга и не  я четох цялата

гледайте филма "духът на времето" - zeitgeist
във втората част на филма се доказва, че американците сами са си взривили близнаците. Доказва се, че самолетите не могат да съборят двете кули. Доказва се, че са имали бомби на няколко места по етажите на кулите и в мазетата, които са се взривила на принципа , на който се събарят сгради, . Падат отгоре надолу вертикално, без да засегнат околните. Доказва се също, че кулите са били  така построени, че един самолет врязал се в тях по никакъв начин не може да ги събори целите.
Имаше и за Пентагона, за самолета, който го е ударил, показваха дупката, където е паднал самолета, но самолет не е намерен. Хехе, мистериозно изчезнал., по-точно се самостопил в пожар от избухналото си самолетно гориво.
Ами самите извършители, които са уж били в самолетите. Те са още живи. Как става тоя номер? А някои от тях въобще не знаят как се управлява самолет. И така нататък.
Това е инсценирано от американците, за да започнат войната срещу "тероризма"

ето едно видео, мисля, че е цялата втора част от филма


a тук със субтитри
http://www.vbox7.com/play:dec2cb58
http://www.vbox7.com/play:928ff809
http://www.vbox7.com/play:3fbc0fd5

само че са накъсали филма на части, но все пак е с превод:)

За мен въпроса е ясен, затова и не съм гледал филма, не съм прегледал и цялата тема. Има интересна информация която съм чел , че година преди взрива , компанията която е заемала първите етажи на кулите е била подменена с друга. Вторият интересен факт е че въпреки че в кулите са работили 3-4 хиляди евреи,от работещите там няма нито един пострадал от взрива .Има няколко пострадали от пожарникарите и оказващите помощ.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #179 -: Август 12, 2008, 22:18:46 pm »
Незнам дали е слагано това но е много показателно - кадър от анимацията - семейство симпсън излъчена няколко години преди атентатите. Много е ясно всичко -  9/11- като единайската е хем число хем  небостъргачите - просто изумително как години преди това тези неща са се знаели.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27