Автор Тема: 9/11 - точно и ясно!  (Прочетена 148062 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gengan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #285 -: Януари 25, 2011, 08:22:22 am »
Оппа,исках да кажа обратноро:
Цитат
точно седмица преди атентатите
тоест, атентатите са точно седмица преди празника, sorry

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #286 -: Януари 25, 2011, 10:44:47 am »
Няма такова нещо. Тогава са празнували и нито един евреин не е бил на работа.

Rio

  • Гост
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #287 -: Март 23, 2011, 15:10:05 pm »


Uploaded with ImageShack.us

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #288 -: Март 30, 2011, 09:09:11 am »

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #289 -: Септември 11, 2011, 11:30:40 am »
Днес станаха 10 години от 11 септември. Да почиват в мир загиналите.  :D
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #290 -: Септември 11, 2011, 14:20:19 pm »
http://bnr.bg/Audio.aspx?lang=1026#http://bnr.bg/sites/horizont/Shows/Thematic/Deconstruction/Pages/dekanndrl.aspx

Шпионската система ''Ешалон'' е засекла 3месеца преди атентатите разговори по подготовката на атентатите, обаче никой не е взел мерки  ;).
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #291 -: Септември 11, 2011, 20:43:13 pm »
ARRI,за какви мерки говориш? Нали знаеш чие дело са атентатите. След като сами си ги подготвят, няма сами да си саботират замисъла.Всичко е амбалаж за наивниците. :hi:

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #292 -: Септември 11, 2011, 22:22:38 pm »
Чакам с нетърпение  :),

 но ще е добре да  покажеш и някой филми от холокоста, че да не се объркват

 събитията...
http://vaksinite.info/911_-_The_End_Game_Of_Illuminati/
Супер филм, но не ми се пипа тайминг.... колкото толкова ;)
Ако на някой му се занимава да се качи в замунда, арена, колибка и пр....

Неактивен nightshadow

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #293 -: Септември 11, 2011, 23:21:04 pm »
Още за конспирациите около 9.11
1. Всяка кула има 96 000 тона висококачествена стомана стандарт ASTM E 119 и издържа 2000(1093 C) градуса F за няколко часа, обща маса около 500 000 тона. Бетонът е над 300 000 тона. Как се чисти този бетон, ако кулите не са взривени??? Всичко от него е било сведено до прах и малки парчета, колкото GSM. Стоманата 11 дни покъсно започва да се продава чак в Индия и Китай на безценица, камионите са с GPS и охрана!
2. Пожарникарите съобщават за взривове през няколко етажа, керосинът не може да ги предизвика.
Справка - Google 9.11 Explosions
3. На 1 юни 2001 година се сменя протокола за противодействие срещу отвлечени самолети, трябва да се иска разрешение от дифенс министъра. В същото време изтребителите на NORAD са пратени на учение в Аляска - ама много случайно. Е, вдигат се изтребители на края след "изчакване", след като кулите са поразени. След 9.11 протокола е само един - бърз, изтребители и shot down. USA е най-охраняваната държава и ако някой се опита да отвлече 4 самолета!!!!! и да няма реакция не е за вярване.
4. Отвлечените самолети минават над 15 ВВ бази и съвсем случайно техните транспордери са изключват на около 50 мили разстояние, след което могат да се подменят. Този, който е "летял" срещу Пентагона е разпознат като "свой" и неговата ПВО система не се задейства в нито един от двата си кръга! Пак случайно ще да е било. Лети много близо до земята, събаря и изважда 5 метални стълба без да си счупи крилата и се забива в Пентагона. Прави дупка 5 м в 3 метров бетон и се изпаряват два 6 тонни двигатели
от титан и стомана!?!? Но се намери ДНК от пътниците!
5. За самолета, който се разби в Shanksville - той пада обърнат по корем!!, и се изпарява също. Има записи на телефонни разговори, които през 2001 г. все още не са били възможни на голяма височина. Едва през юли 2004 г American Airlines предлага тази "услуга" на своите клиенти, след като е платила хиляди долари за това. В даденият един запис на такъв разговор стюардесата Бети Онг доста спокойно и твърде неясно обяснява как са заклани 3-ма души пред очите й, а зад нея нищо не се чува - няма викове, писъци, говор. Жалко представление на посредствени артисти, които даже не могат да си прочетат репликите.
6. Под WTC 4 е имало трезор за злато - някои го оценяват на около 1 милиард $ други на 160 милиарда $. Два месеца след 9.11 е намерено злато за едва 230 милиона и то в два камиона бeз водачи! в тунела за доставка под WTC 5! Нее, не се е знаело какво ще се случи със South Tower, как ще са за знаели?
7. Достатъчно е да вземете запис на падащите кули и да ги пуснете slow motion 50%, 25% и още по-малко. Ясно ще видите взривове, тяхната последователност и ритмика. Случайно, не са от срутване с контролирани взривове! Да не си мислите друго! И кулите не падат свободно за по-малко от 10 секунди.
8. 9.11.2001 е американска вътрешна работа, изпълнена с военна точност и прецизност. В нея не загинаха близо 3000 човека, те бяха убити, разкъсани от взривове.
9. WTC 7 се срутва без да има атентат срещу нея, съвсем случайно не е имало 3-4 000 документа на ФБР срещу една фирма дето замъкна 4 милиарда долара. За нея Лари Силвърстейн по-късно ще каже, че пожарната команда взела решение, да съборят небостъргача и употребява глагола to pool, който е жаргон за събаряне с взрив. Само, че не уточнява кога са го сложили!!!, нали случайно не знаеха! И той случайно 6 седмици преди 9.11 като е взел WTC под аренда за 99 години и сключил застраховка срещу атентати не е знаел, че ще има атентати. Е, вие пък - помага му случайно за това брата на Буш Марвин! Той пък от къде да знае и да вземе да махне охраната с кучета против експлозиви седмица преди 9.11!!! И т.н. и т.н. само случайности ще има! Да, ама не са ли прекалено много? Май да!

Неактивен ivi2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #294 -: Септември 13, 2011, 15:47:01 pm »
И съвсем случайно повече атентати от този вид не се случиха,слава богу де.Ама дали някой си помисли,че е само заради мерките за сигурност по летищата.Че те са само за притискане на обикновените хорица.Ако някой терорист беше поискал, можеше да направи стотици такива атентати.

Неактивен deamon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #295 -: Септември 13, 2011, 23:45:26 pm »
не съм майстор на късия разказ но сега като чета международните форуми за 9/11 и двете кули.. се сетих за моята случка на тази дата преди десет години...
бях при клиент евреин. Както си седяхме и обсъждахме работата телефонът му зазвъня на пожар той говори на еврейски кум 15 мин... после влезе в яху на иврит чете като луд влезна си в пощата.. чете пак... звъня по телефона незнам къде... към 30-40 мин го чаках пиеки биричка... накрая той ме извика и ми показа какво става в щатите и как падат кулите... бях потресен...
в същото време той почна да ми обяснява как са ги срутили... а там имал мног приятелие еврей които продавали диаманти и всичките те са живи и здрави и нямало нито един пострадал... аз го питах а колко са тези твой приятели... а той каза ... ми те дързат към 70% от кулите...
тогава бях млад и не се замислих и минало заминало...
но сега като се замисля... няма как да стане така ако не се билии предупредени и всичко е замислено предварителнно...
вие как мислите?
просто се зачетах по американските форуми за конспирации и като ги чета ми изникна този спомен много ярко... тогава го игнорирах, но сега просто ми е ясен и май няма случайни неща....

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #296 -: Септември 14, 2011, 07:45:34 am »
Чел съм някъде че в кулите са работили около 3000 евреи и нито един от тях не е пострадал. Пострадал е само един евреин работещ като пожарникар.
« Последна редакция: Септември 14, 2011, 20:42:38 pm от Mirotvorec »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #297 -: Септември 14, 2011, 18:32:08 pm »
deamon,датата 11.9 не е избрана случайно от "терористите". Това е най-големия еврейски празник и ходенето на работа на този ден е голям грях/този твой приятел ще ти каже името му/. Та затова няма жертви между евреите работили там или случайно да са били в кулите. Арабеските ако са искали да причинят максимални щети измежду любимите им цели/Израелци/ едва ли щяха да изберат тази дата. Да не говорим за реалните им способности да организират и извършат такова крупно и сложно мероприятие.От Пентагона да са показали снимки когато идва "самолета"? А е бъкано с охранителни камери.А какво са правили и петте батареи Петриът/ПВО/, които го охраняват срещу въздушни удари. И т.н.Въпроси без отговори колкото искаш. :hi:

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #298 -: Септември 15, 2011, 00:05:56 am »
Точно Пейтриът си удря Пентагона, затова няма от камера нищо. Може някоя от техните си да е, знае ли човек. ;)
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #299 -: Септември 15, 2011, 00:13:17 am »
Точно Пейтриът си удря Пентагона, затова няма от камера нищо. Може някоя от техните си да е, знае ли човек. ;)
За това става въпрос. :hi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27