Автор Тема: 9/11 - точно и ясно!  (Прочетена 148258 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #75 -: Януари 10, 2007, 10:32:10 am »
Говоря като час. Тука в БГ.
Сутринта ли беше?
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Antonium

  • Гост
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #76 -: Януари 10, 2007, 10:40:23 am »
Много сложен въпрос, но живота не е лесен. :)

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #77 -: Януари 10, 2007, 10:44:35 am »
При нас беше след обяд между 15.30 и 16.30, точно обаче ми се губи, но това беше часът тук в БГ. Бях на рожден ден, когато ни се обадиха да пуснем телевизора и гледахме директното излъчване, което беше ужасяващо, помня че си тръгнах в 17 и нещо  с такси, ужасно разстроена, а шофьора още нищо не знаеше даже. Мисля, че разликата в падането на двете кули беше от около 20 мин. или половин час, но вече не съм много сигурна..:(
« Последна редакция: Януари 10, 2007, 10:51:17 am от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #78 -: Януари 10, 2007, 11:13:27 am »
Ето една статия от 11.09.2001г.:


Серия терористични взривове в САЩ, Световният търговски център рухна

11 септември 2001
http://www.mediapool.bg/site/world/2001/09/11/0005.shtml

Съединените щати станаха днес жертва на най-тежкото терористично нападение в света. Грандиозни експлозии поразиха последователно Световния търговски център, Пентагона и други граждански обекти в САЩ. Според кмета на Ню Йорк, цитиран от Си Ен Ен, очаква се броят на загиналите да бъде ужасяващо голям като процент от населението на най-големия американски град.

Двата 110 - етажни небостъргача вече са сравнени със земята. В САЩ е обявено извънредно положение. Американският президент Джордж Буш нарече взривовете терористичен акт, по същия начин бяха определени експлозиите от лидерите на всички западни държави.

Все още не се съобщават данни за броя на жертвите, очаква се те да бъдат десетки хиляди. Всички федерални сгради във Вашингтон са изпразнени.

Експертите все още не могат да преценят как е планиран мащабният терористичен акт.

Малко преди 9,00 часа местно време (около 16,00 ч. българско), в разстояние на 18 минути два самолета се блъснаха в сградата на Световния търговски център в Ню Йорк. Двата корпуса-близнаци на сградата в Южен Махатън са най-високите в Ню Йорк. Най-напред малък двумоторен самолет е ударил едната кула и от огромната дупка, зейнала в горните етажи, избухнал пламък. След 18 минути зрителите на Си Ен Ен наблюдаваха на живо как вторият самолет, идентифициран като пътнически Боинг, се разбива в кулата с огромна експлозия. Към 17,30 ч. българско време Си Ен Ен показа на живо и как и двете кули на Световния търговски център се срутиха и гъсти облаци дим изпълниха половината Манхатън. Пет сантиметров слой бял прах покри околностите. В сградата на центъра работят около 50 000 души.

Според Си Ен Ен вторият самолет е Боинг 767 на компанията Американ Еърлайнс, излетял от Бостън и е отвлечен със сигурност. Ен Би Си нюз и Си Ен Ен цитираха анонимни служители на авиационни компании, според които имало съобщения за отвлечен пътнически самолет в района на Ню Йорк.

Според Си Ен Ен Американ Еърлайнс са загубили два самолета. Първият с 81 пътника и 11 души екипаж, а вторият - 58 пътника и 6 членен екипаж.

Първоначалната информация за катастрофата край сградата на Пентагона гласеше, че се е разбил хеликоптер. По-късно очевидка съобщи пред Си Ен Ен, че е бил пътнически самолет. Пак според очевидци, експлозията буквално разтърсила огромната сграда, в която се намират Съветът на началник- щабовете на американските въоръжени сили и офисът на министъра на отбраната Доналд Ръмсфелд. Сградата на Пентагона е полуразрушена. Това се случи час след взрива в Световния търговски център.

Според опитен пилот, цитиран от Си Ен Ен, се изискват висококвалифицирани пилоти, които да се блъснат в набелязаните сгради по този "експертен" начин.

По същото време силна експлозия разтърси Капитолийския хълм, където се намират повечето правителствени сгради във Вашингтон. Пред сградата на Държавния департамент избухна кола-бомба.

Всички летища в САЩ са затворени, полетите са преустановени, достъпът до Манхатън е блокиран и 40000 пожарникари се опитват да овладеят огъня в центъра на Ню Йорк.

Към 19 часа българско време стана ясно, че общо пет са разбитите самолети. Два самолета се разбиха в щата Пенсилвания. Единият край летището Самърсет Каунти на около 130 км. от Питсбърг , предаде АП. По всяка вероятност самолетът е бил Боинг 747, който рухнал от около 12 000 м. височина. Все още не е ясно на коя авиокомпания е вторият самолет.

Същевременно нюйоркският телевизионен канал Ен Уай 1 съобщи, че двата самолета, които по-рано днес се врязаха в кулите на Световния търговски център в Ню Йорк са излетели от Бостън и са били отвлечени. Единият принадлежал на компанията Юнайтед Еарлайнс, а другият - на Американ Еърлайнс.

Президентът Джордж Буш заяви в Сарасота, че става дума за очевиден терористичен акт срещу САЩ. Буш спешно събира Националният съвет по сигурността. ФБР евакуира Белия дом, Пентагона и Държавният департамент съобщи Си Ен Ен. Евакуирани са още Департаментът по правосъдие, Капитолия, ЦРУ и всички правителствени сгради във Вашингтон.

Кметът на Ню Йорк Рудолф Джуалиани разпореди евакуация на долен Манхатън.

Евакуиран е персоналът от сградата на ООН в Ню Йорк, както и от небостъргача Сиърс Таур в Чикаго.

Разпоредена е евакуация на щаб-квартирата на НАТО в Брюксел. Генерал Кларк прогнозира, че случващото се в САЩ е само началото на серия терористични актове.

Израел евакуира всичките си мисии по света. :-\  Много от сградите в лондонското сити също бяха изпразнени.
« Последна редакция: Януари 10, 2007, 11:17:33 am от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #80 -: Януари 27, 2007, 00:07:28 am »
Аз тогава много се разтроих. Стана ми ужасно гадно и само си мислех как е възможно подобно нещо. Ужасно ми беше мъчно като гледах как хората падат от кулите, бррр.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #81 -: Януари 30, 2007, 15:25:48 pm »
Цялата работа с това за часа беше,че ми се въртеше нещо,че тука с апочнали от сутринта да казват за новината,и едва наскоро ми светна за часовата разлика
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #82 -: Февруари 06, 2007, 08:46:44 am »
Понякога тук питат за бога на юдаизма, наречен IHWH. Ето как този бог, или по-точно Демон се явява при организирания от МОССАД взрив на двете кули, за който взрив по-късно обвиниха оня първобитен човек с дългата брада. Сега имате визуална представа на какво се кланят юдеите /не ги бъркайте с евреите, евреите са националност, а юдеите са привържениците на една тъмна религия/ и вярвам, че много въпроси ще отпаднат.

Antonium

  • Гост
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #83 -: Февруари 06, 2007, 08:52:12 am »
И на други атентати и големи катастрофи съм вижал подобни зли демони. Доста интересно.

Неактивен GNOSTIC

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #84 -: Февруари 06, 2007, 08:57:05 am »
То и в Библията се вижда, че този Йехова /IHWH/ е много кръвожаден и гневлив бог. Да, може би е по-скоро демон...

Eon

  • Гост
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #85 -: Февруари 06, 2007, 09:03:05 am »
Според мен снимката е чиста случайност. Ако операторът не беше я снимал, нямаше да разберем за нея. А пък ако я погледнем от друг ъгъл ще се вижда нещо безформено както при всеки взрив.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #86 -: Февруари 06, 2007, 10:24:19 am »
Много случайности има с 9/11. Има ги на по-предните страници.

Eon

  • Гост
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #87 -: Февруари 06, 2007, 10:24:50 am »
Да видях ги. ;)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #88 -: Февруари 06, 2007, 11:40:22 am »
В тоя дим човек може да види и еректирал мъжки член.Я по-сериозно!
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #89 -: Февруари 06, 2007, 16:42:32 pm »
Да, а сега ми покажи други неща дето виждаш в този дим.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27