Автор Тема: Национална катастрофа  (Прочетена 7551 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ToShKaTa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
  • "Българин да се наричам първа радост е за мене..."
Национална катастрофа
« -: Март 30, 2006, 19:18:14 pm »
http://www.news.bg/article.php?cid=7&pid=0&aid=176384
Това е линка за новите статистически данни за населението на България.
А малко по-надолу намерих едно изказване на един user.
Ето го и него:
КАТАСТРОФА!!!ТОВА Е НАЦИОНАЛНА КАТАСТРОФА!!
И КАТО ИМАМЕ ПРЕДВИД КОЛКО ОТ ТЕЗИ 73 000 ДЕЦА,РОДЕНИ 2005г. НЕ СА С БЪЛГАРСКИ ЕТНИЧЕСКИ ПРОИЗХОД..САМИ СИ НАПРАВЕТЕ ИЗВОДИТЕ!
ТОВА Е ПЛАНОМЕРЕН ГЕНОЦИД СПРЯМО БЪЛГАРИТЕ В СОБСТВЕНАТА ИМ ДЪРЖАВА!!УМИШЛЕНО СЕ ВЛОШАВАТ ЗДРАВНИТЕ УСЛУГИ И ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО КАТО ЦЯЛО ЗА ДА БЪДЕМ ИЗЛИЧЕНИ ОТ КАРТАТА НА СВЕТА!!
КОЙТО НЕ ВЯРВА..

СПРАВКА:ПЛАНЪТ РАН-ЪТ ЗА 'РАЗВИТИЕТО' НА ИЗТОЧНА ЕВРОПА СЛЕД 1990Г.И КАКВО ПИШЕ ТАМ ЗА БЪЛГАРИЯ!
СПРАВКА 2:ЗАСЕКРЕТЕНА КАРТА НА ПЕНТАГОНА ЗА 2020Г.,В КОЯТО ЕТНОНИМА 'БЪЛГАРИ' И ИМЕТО БЪЛГАРИЯ НА ТАЗИ ТЕРИТОРИЯ ТУК ОТСЪСТВА!!!!!!
СПРАВКА 3:ИЗКАЗВАНЕ НА БИЛ КЛИНТЪН ПО CNN ПРЕЗ 1999Г. ПО ВРЕМЕ НА ВОЙНАТА В КОСОВО!'БАЛКАНИТЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРИОБЩЯТ КЪМ МЮСЮЛМАНСКИТЕ ЦЕННОСТИ,А БЪЛГАРИЯ,МАКЕДОНИЯ И СЪРБИЯ ДА БЪДАТ ДЕСТРУКТИРАНИ!!
М'ДАА КЛИНТЪН СЕ Е ИЗПУСНАЛ.ВПРОЧЕМ ТОВА ИЗКАЗВАНЕ СЪЩО Е БИЛО СЕКРЕТНО,НО НЕЗНАЙНО ЗАЩО АМЕРИКАНСКАТА ИНФОРМАЦИОННА ТЕЛЕВИЗИЯ ГО ПОКАЗА!!!!!!!
ЗАТОВА ИДВАТ Х'АМЕРИКАНЦИТЕ ТУКА,ЗА ДА НИ НАПРАВЯТ ТУРЦИ!
СПРАВКА 4:В.АТАКА,17.10.2005Г.БР 1.
АНАЛИЗ НА ДИМИТЪР В. АВРАМОВ-'КАК БЪЛГАРИТЕ СТАНАХА ТУРЦИ!'

Heinie

  • Гост
Отг: Национална катастрофа
« Отговор #1 -: Март 30, 2006, 19:21:06 pm »
Еми... Шанс...

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Национална катастрофа
« Отговор #2 -: Март 30, 2006, 21:43:20 pm »
http://www.news.bg/article.php?cid=7&pid=0&aid=176384
Това е линка за новите статистически данни за населението на България.
А малко по-надолу намерих едно изказване на един user.
Ето го и него:
КАТАСТРОФА!!!ТОВА Е НАЦИОНАЛНА КАТАСТРОФА!!
И КАТО ИМАМЕ ПРЕДВИД КОЛКО ОТ ТЕЗИ 73 000 ДЕЦА,РОДЕНИ 2005г. НЕ СА С БЪЛГАРСКИ ЕТНИЧЕСКИ ПРОИЗХОД..САМИ СИ НАПРАВЕТЕ ИЗВОДИТЕ!

СПРАВКА 4:В.АТАКА,17.10.2005Г.БР 1.
АНАЛИЗ НА ДИМИТЪР В. АВРАМОВ-'КАК БЪЛГАРИТЕ СТАНАХА ТУРЦИ!'


Тоше,

не се стряскай. Това само конспиративни намерения. Не си внушавя никакви работи. Споко.

firma

  • Гост
Отг: Национална катастрофа
« Отговор #3 -: Март 30, 2006, 23:08:24 pm »
Вярно е това,но БОГ си знае работата.Скоро България ще бъде там където и е мястото.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Национална катастрофа
« Отговор #4 -: Март 31, 2006, 00:55:53 am »
Абе то и аз няма да умра от липса на оптимизъм, ама и Тошката е прав. Много зор виждаме, а ми се струва, че и по-зле ще бъде.  :(
Но така е-най-силните ветрове брулят високите върхове.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Национална катастрофа
« Отговор #5 -: Април 05, 2006, 07:16:42 am »
Абе някой има ли повече инфо за тези планове и карти за които става въпрос(изключвам последната "справка 4")???
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Oberon

  • Гост
Отг: Национална катастрофа
« Отговор #6 -: Април 05, 2006, 16:37:32 pm »
Ricardo, по мои скромни наблюдения, Бог не си знае работата откак го има. Не го оправдавай. От 2 000 години насам не се е случило нищо хубаво на клетата ни Земя. Откъде този оптимизъм у теб? Ще ти кажа. Вездесъщия е заложил в човека нуждата да вярва и се надява. Ето ти пропаганда и зомбиране, мен ако питаш. Ти вярвай, нищо че се случват само гадости:))) Това са си мои разсъждения от много време насам, надявам се да не го сметнеш за ерес и богохулство. Мен не ме е страх от Него, а трябва ще кажеш ти. Страх ме е от други по-важни неща.
Не се надявай нещата да се оправят, колкото и да ти се иска:)

Оберон

firma

  • Гост
Отг: Национална катастрофа
« Отговор #7 -: Април 05, 2006, 22:08:03 pm »
Ricardo, по мои скромни наблюдения, Бог не си знае работата откак го има. Не го оправдавай. От 2 000 години насам не се е случило нищо хубаво на клетата ни Земя. Откъде този оптимизъм у теб? Ще ти кажа. Вездесъщия е заложил в човека нуждата да вярва и се надява. Ето ти пропаганда и зомбиране, мен ако питаш. Ти вярвай, нищо че се случват само гадости:))) Това са си мои разсъждения от много време насам, надявам се да не го сметнеш за ерес и богохулство. Мен не ме е страх от Него, а трябва ще кажеш ти. Страх ме е от други по-важни неща.
Не се надявай нещата да се оправят, колкото и да ти се иска:)

Оберон

Да разбирам начинът ти на мислене.Не ти се бъркам в това.Човек се страхува когато не знае кой път да поеме.
По важни неща,какво имаш в предвид.Нещата наистина ще се оправят.Просто съм убеден в това.
Само едно ще кажа радвайте се ,че сте българи и живеете в България.Предстоят съдбовни години.
БОГ забавя ,но не забравя!Ще се оправим.

Oberon

  • Гост
Отг: Национална катастрофа
« Отговор #8 -: Април 05, 2006, 23:53:44 pm »
Не ми излизай с библейски изрази...забавял, но не забравял. Забравени сме пич, разбираш ли? Така и ще си умрем забравени и прахта на времето ще се стели върху ни. Откъде у тебе, откъде у вах, добри и хубави хора, този оптимизъм, откъде тази надежда? Слепи ли сте,какво? Откак ни има, правим само гадости и глупости.
Не ми се говори, че ще повърна вече....


But even jesters cry....

firma

  • Гост
Отг: Национална катастрофа
« Отговор #9 -: Април 06, 2006, 00:10:14 am »
Не ми излизай с библейски изрази...забавял, но не забравял. Забравени сме пич, разбираш ли? Така и ще си умрем забравени и прахта на времето ще се стели върху ни. Откъде у тебе, откъде у вах, добри и хубави хора, този оптимизъм, откъде тази надежда? Слепи ли сте,какво? Откак ни има, правим само гадости и глупости.
Не ми се говори, че ще повърна вече....


But even jesters cry....

Не сме слепи.Промените започнаха още малко търпение и вяра 5 години.Ако искаш се свържи с проф.Гюров от БАН да ти потвърди,сеизмолог е.Сега сме на финала,сигурен съм доста ще говорим близките 5 години.
Акад.Палюшев от БАН доказа научно ,че БОГ съществува.Идват хубави години.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: Национална катастрофа
« Отговор #10 -: Април 06, 2006, 01:12:23 am »
"Един човек починал и отишъл на среща със Бог.
- Кажи, как беше на Земята?
- Трудно Господи, много трудно. Все ти се молех но ти не отвърна на молбите ми...
- Ами, я се обърни и виж пътя си. Винаги съм бил до тебе.
Обърнал се човечеца и наистина , до своите следи видял и други.
- Видя ли сега? Винаги съм ти помагал.
Позагледал се човека пак и запитал:
- Ами да, но виж онези места дето ми беше най-трудно. Там следите са само едни. Тогава къде си бил?
- Тогава те носих, синко."
 :)
Бог с Вам. Та и аз да закача... ;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен heretic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Отг: Национална катастрофа
« Отговор #11 -: Април 06, 2006, 10:41:51 am »
Ricardo,ти наясно ли си колко религии има по света изобщо?И колко по древни от християнстовто,което си е толкова измислена религия че нямам думи.Християнските чеда като са крали и клали да не би великия "Бог" да е дошъл и да им е казал "Ай спрете се момчета,това не е правилно".Колко "езичници" и велики хора са изгорени зарадти твоя Бог?Oberon е прав,нищо не се оправи и няма да се оправи докато ние не се оправим, а чакаме някой си от горе да дойде,а ние до тогава да си клатим краката и да му се молим като някакви заблудени овце.

Айде останете със здраве и вървете все така напред.

Oberon

  • Гост
Отг: Национална катастрофа
« Отговор #12 -: Април 06, 2006, 13:51:28 pm »
Heretic, великите хора които са изгорени ( винаги като се сетя за Бруно и..., веднъж плаках за него ) , са изгорели не заради Бог, а заради болните разбирания на някой глави.
Вчера в НДК, едни християни спориха с мене, че човек не можел сам да се усъвършенства, а му трябвала Божията помощ. Аз леко се изсмях на това, макар че уважавам вярата на вярващите.  Каква ми идеята? Човек си е свиня, и такъв ще си остане:) 1000 Бога да слезнат от небето или да изскочат от земята, той пак нема да повярва...Аве това е за по бира, божиите въпроси не моа аз така...във форума:)))

оБИРАон
« Последна редакция: Април 06, 2006, 14:42:03 pm от Oberon »

firma

  • Гост
Отг: Национална катастрофа
« Отговор #13 -: Април 06, 2006, 21:45:05 pm »
Heretic, великите хора които са изгорени ( винаги като се сетя за Бруно и..., веднъж плаках за него ) , са изгорели не заради Бог, а заради болните разбирания на някой глави.
Вчера в НДК, едни християни спориха с мене, че човек не можел сам да се усъвършенства, а му трябвала Божията помощ. Аз леко се изсмях на това, макар че уважавам вярата на вярващите.  Каква ми идеята? Човек си е свиня, и такъв ще си остане:) 1000 Бога да слезнат от небето или да изскочат от земята, той пак нема да повярва...Аве това е за по бира, божиите въпроси не моа аз така...във форума:)))

оБИРАон

Оberon стига ме занимавай със сектански организации,това както говориш така за християните,нарицателно.
Виж се с Волен Сидеров и той е християнин.Такива примери за християнчета и някакви си темички са смешна работа.Не се занасяй. ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27