Автор Тема: Изповед на един "свръхчовек"  (Прочетена 35543 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Изповед на един "свръхчовек"
« Отговор #15 -: Септември 06, 2005, 23:30:50 pm »
Естествено че знанията които е съхранявала библиотеката са запазени по един или друг начин - аз наблегнах просто на факта че не са достъпни за простосмъртните. Това потвърждава тезата за укриването на информация както от тъмните така и от светлите сили! Тъмните я укриват за да се възползват от незнанието на   другите а светлите да не би някой недорасъл да я използва неправомерно - нещо като да повериш ядрена централа на аборигени  :P

tarikkat

  • Гост
Re:Изповед на един "свръхчовек"
« Отговор #16 -: Септември 06, 2005, 23:48:07 pm »
Прощавайте ме но постоянно използваме изразите ДОБРИ ЛОШИ БЕЛИ ЧЕРНИ
Моето мото е че света на всеки човек се върти около гледната му точка и света който възпрема
Радвам се на всеки който търси отговори но през цялото време откакто съм във Форума всичко се съсредоточава в това че Имаме ВРАГ в лицето на Обществата и всички форми които се изживяват като такива
Струва ми се че това отвлича ВНИМАНИЕТО ни от нещо много по важно
Въпросът е че все още търся какво
Има промяна в енергийната структура на планетата не съм наясно кое я провокира но сме свидетели на тази промяна всеки ден - катастрофи аномалии...
Ако имате отговор СПОДЕЛЕТЕ ГО
« Последна редакция: Септември 07, 2005, 16:13:31 pm от tarikkat »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Изповед на един "свръхчовек"
« Отговор #17 -: Септември 06, 2005, 23:53:31 pm »
Провокират я нашите хора, за да се хранят със страха ни. Провокират и нашите мисли. Затова трябва да се изчиства първо мисълта, преди всичко друго. Пък и идва време на промени, които също взимат своето.
Иначе винаги съм казвал, че срещу лошите хора, които искат да ни заробят трябва да се изпитва състрадание и любов. Получавайки я, те ще се самоунищожат.

tarikkat

  • Гост
Re:Изповед на един "свръхчовек"
« Отговор #18 -: Септември 07, 2005, 00:19:10 am »
Знаеш че не е лесно
Но аз помня думите на моя духовен учител че няма да е лесно но и никой не ни е обещал че ще е лесно когато слезем на земята
Затова да се забавляваме и покрай всичко останало

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Изповед на един "свръхчовек"
« Отговор #19 -: Септември 07, 2005, 00:25:50 am »
Не е лесно, но трябва да го постигнем. Или поне да се опитваме ;)

tarikkat

  • Гост
Re:Изповед на един "свръхчовек"
« Отговор #20 -: Септември 07, 2005, 00:29:40 am »
При това блъскане на ежедневието е цяло постижение че имаме желание да се развиваме Не знам как е при другите но на мен определено не ми много лесно
Тъкмо когато достигна до някакво духовно постижение винаги се намира средство да ме приземят и да се опитат да намалят енергийното ми ниво
Но предполагам че това не е само при мен
Затова пък аз съм инат и продължавам напред
Затова сте и вие да ме подкрепяте в усилията ми да стоя изправен и с желание да стоя буден

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Изповед на един "свръхчовек"
« Отговор #21 -: Септември 07, 2005, 02:17:30 am »
Самото ежедневие в момента е така организирано,че да убива всяко желание за развитие.Било то чрез работа,която те зомбира,било чрез училище,където мозъка ти е като на химическо чистене...Идеята е въпреки старанието на системата да излезнеш от шаблона и да продължиш да се развиваш и усъвършенстваш,ако ще в един момент обществото да започне да те смята за луд...
  Трябва да стане така че след година,две,пет тук да сме същите хора,придобили нови знания и променени естествено(беа това не може), но да не зарярзваш нещата наполовина с мисли от типа на "Т'ва са детски мисли" , "Нямам време";"Кво шса занимавам ся с глупости" или "Тва са били само заблуди и самовнушения"...Има десетки и стотици хора,които са били като нас...но в един момент са се отказали и са се срастнали със стадото и смятат нещата които са чувствали,които чувстват(но дълбоко погребано чувство) са пълни глупости....
 Трябв да продължаваме независимо от ежедневието и рутината...да не говорим че може д се обърне в наша полза
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Изповед на един "свръхчовек"
« Отговор #22 -: Септември 07, 2005, 03:17:13 am »
Това е много вярно, че има хора, които са били като нас, но после се отказват. Може би ежедневието ги убива. Може да не са вярвали достатъчно. А може и просто да са разочаровани от това, че въпреки голямата си вяра, не са видяли НЛО :) А ако тръгнем вече по пътя и след това се откажем, това смъква много вибрациите. Според мен де :)
Иначе ежедневието ни е направено така от кукловодите точно с тази цел - да ни прави зависими от цялата материална помия. И така матрицата ни държи в клетка. На едни не им остава време да се занимават с това, което искат, а други изгубват желание... Жалко е :(

tarikkat

  • Гост
Re:Изповед на един "свръхчовек"
« Отговор #23 -: Септември 07, 2005, 16:17:08 pm »
Винаги съм смятал че чрез филмите ни дават зрънце знание или по-скоро изтървана информация. Как ние я използваме?
Мисля че това е по важното
Кой отпада от пътя - който не е готов да забрави удобното и да пренастрои живота си изцяло
Промяната трябва да е на всички нива
Лесно е да си отшелник и да проповядваш
Но трудно е да сред живите и пак да останеш чист ;D

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re:Изповед на един "свръхчовек"
« Отговор #24 -: Септември 08, 2005, 10:21:07 am »
мда... трудно, но точно защото е трудно трябва да се стараем, което ми напомня за законите на диалектиката и редуване на противоположностите - колкото животът е по-жесток, толкова повече причини имаме да го обичаме:), и трябва да сме сред хората но в същото време изолирани от техните въздействия - поне няма начин да стане скучно;)
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

tarikkat

  • Гост
Re:Изповед на един "свръхчовек"
« Отговор #25 -: Септември 08, 2005, 11:39:36 am »
И аз предполагам че това е целта да не ни остава време да скучаем а когато търсим винаги се срещаме с новото и добре забравено старо. Как ще го използваме - зависи от пътя ни ;D

Неактивен търпелив

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Re:Изповед на един "свръхчовек"
« Отговор #26 -: Септември 13, 2007, 14:00:25 pm »
за мен статията е верна,достатъчно е да се огледаме безпристрастно и да видим живота в България-тук този план върви стремително!

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re:Изповед на един "свръхчовек"
« Отговор #27 -: Януари 30, 2008, 11:33:32 am »
Провокират я нашите хора, ...

Провокация е точната дума. По смисъла си тази "изповед" няма съществена разлика с "Плана" за изтребването.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Изповед на един "свръхчовек"
« Отговор #28 -: Юли 07, 2010, 15:01:21 pm »
Цитат


Нашето време отново идва. А всъщност то никога не си е отивало. Времето винаги е било и ще бъде наше. На земя та винаги е имало добро и зло. Но ние винаги изглежда, че сме повече, защото сме по-силни и по-агресивни от доброто и е невъзможно да бъдем победени. Ние си сменяме формата и обвивката, табелите и цветовете, приспо­со бяваме се към условията, но оцеляваме и побеждаваме. Нашата цел е само една – да бъдем победители! Вашата участ е да бъдете роби за вечни времена. Ние успяхме да ви присадим гена на робството завинаги. Ще ви дадем още хиляди революции и перестройки, вие вечно ще се борите за справедливост, но никога няма да я получите.


Въпросният смешник може само ДГД..Ген на робството?!?! ??? ??? ???
Е,няма такъв смях.. :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Юли 25, 2010, 00:15:42 am от Invisible World »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Изповед на един "свръхчовек"
« Отговор #29 -: Юли 07, 2010, 19:04:29 pm »
На този изказването е от сорта на ''Разкритията на един просветен''.Това вече сме го почти чували.Само не разбрах,защо се е нарекал свръх човек.Не пише да владее телепортацията или др.нещо,което да го прави по-свръх от мен.Поне като човек.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
19 Отговора
28788 Прегледи
Последна публикация Май 31, 2010, 15:17:41 pm
от Visitor
Кой "мачка" житата по света???

Започната от Eon « 1 2 3 4 » НЛО

55 Отговора
28389 Прегледи
Последна публикация Май 05, 2008, 23:17:10 pm
от cdms
11 Отговора
9272 Прегледи
Последна публикация Октомври 08, 2005, 18:05:02 pm
от Alien
6 Отговора
7968 Прегледи
Последна публикация Януари 31, 2006, 18:07:56 pm
от viryska
4 Отговора
6999 Прегледи
Последна публикация Октомври 26, 2005, 13:27:44 pm
от Атила

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27