Автор Тема: Истинска преживелица на Коровиев. Негов сблъсък с изборно лице.  (Прочетена 6198 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

coroviev

  • Гост
Отиват Коровиев и неговия колега при един кмет по служебен въпрос. На вратата кмета ги посреща с думите:
- Момчета (колегата на Коровиев е 33-ти набор, а въпросния кмет е поне 45-ти ако не и по-млад), кой е патриарха на Русия?
Коровиев и колега се споглеждат и почват да спорят, дали е Алексей II или Алексий II. Накрая достигат до - консенсус-Алексий II.
Кметът:
- Б.х мааму, аз писах Всилий II!
Коровиев:
- Кмете, какво си писал и що ще е..ш, като можеш да го коригираш?
Кметът искал да строи църква и решил да проси пари от руския патриарх, защо от него, незнам. Обаче писал "Василий" и пратил писмото 2 седмици преди въпросния разговор... Коровиев не пропусна да се изгаври с кмета и спомена, че на Василий II прякора е "българоубиец".

П. С. - Уточнение за градските на Коровиев: Истината изисква да спомена, че не става въпрос за градския кмет, въпреки че имам подозрения за подобност на разговора!
« Последна редакция: Март 21, 2006, 21:18:43 pm от Horus »

Heinie

  • Гост
Кво да кажеш, кой за кого гласувал...

Виж обаче, уцелил, че е Втори, а не примерно Трети или Велики. Демек - чувал го е някога, може просто а не му е усужлива паметта.

Без връзка: Днес се сблъсках с Румен Овчаров.

coroviev

  • Гост
   Пропуснах да добавя , че образованието на въпросния писач на писма е 7 или 8 клас ,не съм сигурен.

Heinie

  • Гост
Ми малко ли е? Иди в ма'алата да видиш как тия с 8 клас ги гледат като висшисти.

Дъвиан

  • Гост
Това сега истинска случка ли е, вярно ли ти си действащо лице Коровиев и защо "образованието на въпросния писач на писма е 7 или 8 клас" - не си ли ти писача на това революционно деяние! Въпроси, въпроси  :P

coroviev

  • Гост
  Това което четеш приятелю е 100% истина. Няма капка преувеличение ,художествена измислица ,хипербола ,метафора или други подобни сложни думи!

Дъвиан

  • Гост
И аз познавам кмета на наш`то село :P

coroviev

  • Гост
  Ама си нямал работа с него и то важна. И не е той лицето необхидомо да свърши работа! То и по-смешна ситуация имах наскоро ,ама друг път... ;D

Дъвиан

  • Гост
Абе кмета си е готин явно  ;D
А най е приятно, че сте спорили дали е Алексей или Алексий! :D
« Последна редакция: Март 21, 2006, 21:51:14 pm от Дъвиан »

coroviev

  • Гост
 Ние не спорихме с кмета ,а помежду си! :P

Дъвиан

  • Гост
Аз и не съм казал противното. :D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Поне сте стигнали до верен отговор-наистина е Алексий ІІ   :D
Не мисли като човек!-Крион

prestor

  • Гост
Демек - чувал го е някога, може просто а не му е усужлива паметта.

Няма, такова нещо като усложлива памет или не, в бизнеса. Когато се пише официално писмо, грешка в името не може а почти винаги е фатална (особено ако се моли за пари), колкото и невероятно да ви се струва. Жалко, че много малко хора се опитват да са професионалсти в това, което вършат. А относно този кмет, мястото му определено не е там!

coroviev

  • Гост
  Ами ако си бизнесмен,който може да осигури гласове в това насалено място ,купувайки едни дето им казват "ямайско питие с три букви" ,що да си нямаш един неграмотник и да си го връткаш? Все пак сме в Булгаристан.

prestor

  • Гост
  Ами ако си бизнесмен,който може да осигури гласове в това насалено място ,купувайки едни дето им казват "ямайско питие с три букви" ,що да си нямаш един неграмотник и да си го връткаш? Все пак сме в Булгаристан.

То за това сме на това дередже! Майката му е професионализъм. Ако всеки си е на местото и си върши работата от много време да сме се оправили...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27