Автор Тема: Ембрион на сивите?  (Прочетена 12328 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Ембрион на сивите?
« -: Август 29, 2005, 01:58:22 am »
Абе колко е истински незнам ама поне изглежда доста ефектно :P
« Последна редакция: Юли 13, 2007, 10:45:39 am от H. »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Ембрион на сивите -високо качество
« Отговор #1 -: Август 29, 2005, 02:44:21 am »
Дай повече инфо за снимката и обекта. Година която е снимана и година на затварянето на туй нещо, място където се съхранява и къде е намерен . Ако знаеш.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Ембрион на сивите -високо качество
« Отговор #2 -: Август 29, 2005, 09:27:36 am »
За съжаление нямам повече инфо снимката беше комплект с разни други на НЛО за които имаше коментар от къде са и кога са правени но за тази пишеше само че е сив ембрион и толкоз. :-\

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Ембрион на сивите -високо качество
« Отговор #3 -: Август 29, 2005, 16:22:15 pm »
Ами фалшиво е май :( От кой сайт си го свалял или е от торент-пакет?
И аз имам подобна снимка ама на драконче :P И за нея се казва, че е фалшива. Първо бях много вдъхновен и я гледах умно, но след това ми мина ентусиазма... Все пак има малък процент вероятност да са истински де :) И двете. Малък, но го има ;)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Ембрион на сивите -високо качество
« Отговор #4 -: Август 29, 2005, 16:28:31 pm »
Преди време гледах предаване за тази снимка на дракона. Някакъв намерил буркана в гаража си докато го почиствал. Веднага го занесал в някакъв институт, но после се оказало, че дядо му ли или май той самия го бил направил тоя фалшификат. Но филма може и да е поръчков, не се знае.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Ембрион на сивите -високо качество
« Отговор #5 -: Август 29, 2005, 18:21:32 pm »
Да бе и аз го четох това за гаража :D Какво по дяволите ще търси подобно нещо (ако е истинско), в гараж?...
Много ми е странно. Или има конспирация или е гумено :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Ембрион на сивите -високо качество
« Отговор #6 -: Август 29, 2005, 18:45:43 pm »
Абе наистина най-вероятно са фалшиви особено като знаем какви са възможностите на фотошопа и други подобни програми обаче въпроса е как се мисли. Ако някой разполага с да кажем истински и не иска да се разбере че съществуват е доста добра идея да се направят фалшиви да се пуснат след това някой да ги обори и публично да се линчуват фалшификатите и хората да си кажат -А щом праят фалшиви значи истински няма! ЗА МЕН ВСЯКО ФАЛШИВО НЕЩО ИМА И ОРИГИНАЛ!!!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Ембрион на сивите -високо качество
« Отговор #7 -: Август 29, 2005, 18:54:45 pm »
Въпроса е защо ВЪОБЩЕ се прави?!? Ще има по-голям ефект (според мен) даже ако си траят и нищо не се разпространява, както беше досега. А в последните години има бум. Или изтича инфо (как на такова ниво на секретност?!) или пак ни бутат към дупката с незнайна цел...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Ембрион на сивите -високо качество
« Отговор #8 -: Август 29, 2005, 19:29:57 pm »
Причините защо го правят може да са много обаче аз щи кажа само една! Ами това е една голяма нова индустрия печелеща огромни кинти. Само виж в нета колко филми книги списания и тем подобни има и то на какви цени !!! Сега това че си падаме малко пирати  ;D и напрактика вземаме по-голямата част наготово неозначава че не се печели от  това. Печели се и то доста добре. Да не говорим че покрай някой друг истински факт дезинформират със още хиляди фалшиви така че така е най-доре за тях защото хем печелят кинти хем дезинформират и могат си пускат каквито си искат хипотези както им отърва! Да не говорим пък за другите причините които имат :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Ембрион на сивите -високо качество
« Отговор #9 -: Август 29, 2005, 22:32:30 pm »
Печалбите им от книги и такива подобни неща е нищожна в сравнение с другите им далавери с наркотици, нефт и т.н... Те няма кой знае колко да забогатеят от това, пък не им и трябва - то всичко е тяхно... По-скоро за дезинформация. За това биха подарявали пари даже. Само и само хората да не знаят за какво става въпрос...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Ембрион на сивите -високо качество
« Отговор #10 -: Август 30, 2005, 00:18:59 am »
Това е вярно само че тези от тъмната страна не са всички от един отбор така да се каже и при тях раздлеността на различни фракции и борба за власт е нещо съвсем естествено а освен това трябва да се намери ниша за всекиго както за голем ите риби така и за по-малките. Естествено че тези дет баш дърпат конците едва ли са умрели за тез пари само че могат да използват други които не са се налапали още и са алчни да им вършат черната работа!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Ембрион на сивите -високо качество
« Отговор #11 -: Август 30, 2005, 02:33:18 am »
Може да има нещо вярно в това за пирамидата. Въпреки че всичко, което правят по-малките е под заповед на по-големите ;)
Въобще има нещо друго с цялата тази "индустрия" на книги в момента... Наистина сякаш са на конвейр. Всяка втора книга на рафта е за конспирации, за масони или тамплиери... Другото пък е за магия :P Много поръчкови неща има в момента.
И все си мисля за Mind Control-а по този повод и връзка. Как може буквално да бъде издиктувана една книга на някой автор. Автоматически автора става поръчков, често дори без да го осъзнава :( Както е според мен Дан Браун-чо. Знаем какви технологии има, напълно е възможно... Често сме чували как някой автори казват: "Тази книга сякаш се изля в мен отгоре". Ами да пич, изля ти се... Само дето не осъзнаваш, кой ти я наля... Лошите чичковци с костюми и строителски инструменти за съжаление...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Ембрион на сивите -високо качество
« Отговор #12 -: Август 30, 2005, 10:00:03 am »
Ами то лошото е че схемата и при "добрите" не е много по-различна - повечето гениални открития също идват по време на сън или "отгоре: В крайна сметка ни просто ловим чужди мисли и не може да си сигурен чия точно си хванал  >:(. За да се пише сериозно и научно обаче на база на факти трябва тези факти да ги има а те са толкова добре подменени и фалшифицирани в историята а и в настоящето с тази цялата фалшива медия. Така че точно това е проблема не занем много от истинските факти а и дори самите факти  във възприемането са нещо субективно в зависимост от коя страна си  и какви са ти интересите!
Аз затова най-вече се ръководя от принципа на некомерсализма! Има много статии и дори книги които ги има в нета абсолютно безплатно и поне не ти искат пари за тях.
Само че има и една друга истина! На по-високите нива на развитие борбата е вече не толкова за ресурси и материални блага а за информация !!! И се смята че всяка ценна информация която наистина дава сериозно предимство струва доста. Под струва едва ли се има впредвид пари но явно се дава нещо в замяна - а може и да е бартер за друга информация! За мен наистина е логично това щото с колкото повече "истинска" информация имаш за нещата от вселената като цяло толкова по-големи са ти възможностите за развитие. А също съм стигнал до извода че както тъмните сили така и светлите както и неутралните не раздават информация туко така и си я крият!

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Ембрион на сивите -високо качество
« Отговор #13 -: Август 30, 2005, 12:01:46 pm »
Според мен цялата идея на това масово пускане на книги филми и т.н. е следната-
1.Наближава преминаването в 4Д
2.За  да преминат хората трябва да са поне малко извисени духовно
3.Цялата цел на заниманието е изкуствено издигане(естествено съвсем мъничко над необходимото)  на възможно голяма част от човечеството 
4.При преминаването Големите(Големите лоши гадняри дето само искат власт и т.н. няма да си загубят робите,даже леко може да повишат ефективността им
и 5. При наближаващите катаклизми Големите ще се проявят в най-критичния момент и ще изиграят ролята на спасители
и преполагам е ясно вече...
 Има и друго-че всички книги общо взето повтарят едно и също...
 Също възможно е да се пускат всичко така масово сякви материали с цел да се види кой може да бъде евентуална съпротива и в еин момент...под ножа...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Ембрион на сивите -високо качество
« Отговор #14 -: Август 30, 2005, 12:18:31 pm »
Хехе това за съпротивата и ножа е доста песимистичен вариант. Според мен човечеството ще си има достатъчно проблеми за решаване  дори ако светлите сили контролират нещата но поне тогава проблемите ще са от друго естество а не като сега борба за оцеляване от отровите и помиите с които ни заливат нонстоп.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27