Автор Тема: Извънземното, намерено в Панама, се оказа заблуда  (Прочетена 8940 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен momo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 184
Трупът на извънземно, намерен в Панама през септември, се оказа заблуда

Блед, с издължена муцуна и извити нокти на ръцете, трупът от извънземно същество, който петима тийнейджъри мислеха, че са открили в едно поточе в Панама, ги накара да си мислят, че са имали т. нар. "близка среща". "Нешънъл джиографик" публикува на страницата си видеоматериал, на който въпросният труп изглежда твърде убедително. Аутопсията показа, обаче, че мистерия няма - става въпрос за труп на едър ленивец в доста напреднал стадия на разложение, съобщи изданието.

“Бях в реката, когато нещо ме хвана за крака - разказа едно от момчетата пред местна телевизия - ние го извлякохме и започнахме да хвърляме по него пръчки и камъни. Не бяхме виждали нищо такова преди”. След като били съществото до смърт, както си мислели, тийнейджърите го хвърлили пак във водата. по-късно, обаче, се върнали и го фотографирали, тъй като водата изхвърлила трупа на една скала. Техните снимки на мъртвия “извънземен”, пуснати онлайн, бързо обиколиха мрежата и съществото получи прякора “Панамския И-ти”.

Последвала аутопсия, обаче, разкри, че тялото е на един вид ленивец. То е започнало да се разлага доста преди да бъде открито и на това се дължи особеният му изглед. Специалистите по ветеринарна медицина от “Niterói Zoo” в Рио де Жанейро, Бразилия, поясниха, че повечето хора са виждали животински трупове само в суха среда и затова не са различили какво представлява престоялото във водата животно. Предполага се, че трупът е бил заклещен, а движението на течението е създало илюзията, че съществото е живо.

Панамските власти са прибрали трупа 4 дни след откриването му, а биопсията показа, че той е на мъжки ленивец от вида Bradypus variegates, известен като “трипръст ленивец”. От състоянието му на снимките бе направено заключението, че е престоял във водата два дни, преди да бъде открит от момчетата. Външният му вид бил нормален за животинските трупове във вода, тъй като тя ускорява падането на козината и им придава характерен почти лъскав вид. В допълнение бактериите, които разлагат тялото, причиняват подуване и довършват оформлението на стъписващия външен изглед на трупа.



http://www.ekipnews.com/?p=24199




Тия базикат ли се с нас? Да му окапе козината за два дни?! Да бе, да! Аз не съм израстнал на село и не съм виждал трупове на кучета в Янтра, които седят със седмици и са си със козината по тях. Пък и труп не се надува така за два дни, бил той и във вода.
« Последна редакция: Ноември 15, 2009, 20:55:03 pm от momo »

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re:Извънземното, намерено в Панама, се оказа заблуда
« Отговор #1 -: Декември 02, 2009, 09:48:31 am »
мойто обяснение е че неможе на животнното да му окапе козината за два дни  :diablo: а трупъ защо не е почнал да се разлага  :---

прилагам снимка на трипръст ленивец и снимка на умрялото панамско същество оставам вие да решите

вижте на ленивеца какви са му дебели ръцете а тва същество тънки на ленивеца вратъ не е  издължен  докато при съществото се вижда издължен врат другите белези ви ги оставям да вас да откриете
« Последна редакция: Декември 02, 2009, 09:55:51 am от devil4e »

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Извънземното, намерено в Панама, се оказа заблуда
« Отговор #2 -: Декември 02, 2009, 15:54:02 pm »
оф..страшни глупости се измислят в днешно време ту за пари ту за популярност  :o :o >:( ???
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Извънземното, намерено в Панама, се оказа заблуда
« Отговор #3 -: Декември 03, 2009, 14:54:39 pm »
Първо са го пребили и след това пообезкосмили...с някаква киселина например.
 Жалко за животинчето нее трябвало да го налагат и убиват за една снимка. :( :-X Ако изобщо е вярно...Въпреки , че е очевидно не става въпрос за извънземно или там някакво друго създание неизвестно.
« Последна редакция: Декември 03, 2009, 14:58:22 pm от fishbone »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Извънземното, намерено в Панама, се оказа з
« Отговор #4 -: Декември 03, 2009, 15:00:16 pm »
Малко смешно ми прозвуча това за обезкосмяванeто :lol:наистина! Не ми се обиждай,ама как са го обезкосмили? Аха,с киселина! 8)
« Последна редакция: Декември 03, 2009, 19:25:46 pm от Mirotvorec »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Извънземното, намерено в Панама, се оказа з
« Отговор #5 -: Декември 03, 2009, 15:16:21 pm »
Неее, понеже не знам и аз да плача ли да се смея ли...То затова много видове са на изчезване. Тук пребили едно, утре друго....Другаде бракониерите действат за кеф или трофей, но най-вече от безразсъдство и така.
« Последна редакция: Декември 03, 2009, 19:25:28 pm от Mirotvorec »

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:Извънземното, намерено в Панама, се оказа заблуда
« Отговор #6 -: Декември 03, 2009, 15:33:03 pm »
А после се чудим защо не искат да се свържат с нас.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Извънземното, намерено в Панама, се оказа з
« Отговор #7 -: Декември 03, 2009, 15:39:07 pm »
Да,защото сме зли и не оценяваме нищо! Държат ни на страна,защото сме заплаха за тях. :---
« Последна редакция: Декември 03, 2009, 19:26:12 pm от Mirotvorec »

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Извънземното, намерено в Панама, се оказа з
« Отговор #8 -: Декември 04, 2009, 17:15:14 pm »
Да,защото сме зли и не оценяваме нищо! Държат ни на страна,защото сме заплаха за тях. :---
Ние и да искаме не можем да сме заплаха за тях :flag_of_truce: :flag_of_truce: :nea: ;D
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Re:Извънземното, намерено в Панама, се оказа заблуда
« Отговор #9 -: Декември 04, 2009, 19:24:03 pm »
По себе си ли съдиш frynji че сме зли ?

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:Извънземното, намерено в Панама, се оказа заблуда
« Отговор #10 -: Декември 04, 2009, 20:37:24 pm »
Аз мисля ,че сме "зли" заради нашият манталитет.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Извънземното, намерено в Панама, се оказа заблуда
« Отговор #11 -: Декември 04, 2009, 20:44:29 pm »
По себе си ли съдиш frynji че сме зли ?
Не,не съдя по себе си!Замисли се малко какво бихме направили(човечеството),ако се доберем до тяхната техника и познания!Ти как мислиш?

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Извънземното, намерено в Панама, се оказа з
« Отговор #12 -: Декември 04, 2009, 20:46:22 pm »
Да,защото сме зли и не оценяваме нищо! Държат ни на страна,защото сме заплаха за тях. :---
Ние и да искаме не можем да сме заплаха за тях :flag_of_truce: :flag_of_truce: :nea: ;D
Защо мислиш така?

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Re:Извънземното, намерено в Панама, се оказа заблуда
« Отговор #13 -: Декември 04, 2009, 22:05:15 pm »
Зависи в кого ще попаднат знанията.

Неактивен Ken1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re:Извънземното, намерено в Панама, се оказа заблуда
« Отговор #14 -: Декември 04, 2009, 23:28:38 pm »
Зависи в кого ще попаднат знанията.
Дори и да попадне в човек с добри намерения винаги ще има някой който ще го иска за своя изгода. Със сигурност ако не сме готови за знанията и добрите намерения могат да имат катастрофални последици.
Ние и да искаме не можем да сме заплаха за тях
То и аз като се разхождам не считам уличните кучета за заплаха но това неми гарантира, че няма да ме нападнат.  

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27