Автор Тема: Conspiracy Theories with Jesse Ventura  (Прочетена 15154 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

buden

  • Гост
Conspiracy Theories with Jesse Ventura
« -: Ноември 12, 2009, 20:24:21 pm »
Джеси Вентура се завръща на малкия екран с ново предаване - "Теории на Конспирацията".


Някога Jesse "The Body" Ventura риташе задници в прекия смисъл. След време Jesse "The Mind" Ventura продължи да рита задници, но този път в преносния смисъл.
 
Джеси все още го умее и е решил да се завърне на сцената. Любимец за много, защото винаги е директен, ясен и справедлив в разсъжденията и действията си. Не просто любимец, а герой за много хора примерно за Бил Майeр, за мен ...

Преминал през: морски тюлен, член на вероятно най-голямата мотористка банда в хипарските времена на Америка, професионален кечист, водещ и коментатор на радио и телевизиони спортни предавания, кмет, губернатор, телевизионнен водещ ...... грабва общественото внимание отново не отдавна с третата си книга "Не започвайте революцията без мен".
Докато е в политиката става свидетел на мръсния бизнес, което го отвращава. На мнение е, че човек трябва да служи на обществото и след това да се оттегли, а не да прави политическа кариера.
Това е човекът, на когото медиите запушиха устата с повече от милион долара. След напускане на губернаторския пост му се предлага договор с MSNBC, които след няколко излъчвания спират шоуто по независещи от Вентура причини. Но така или иначе той остава обвързан с тях за няколко години без права за други предавания. Не съм запознат с договора, няма да се учудя ако го бяха спрели и от участия в други предавания.
Винс Макмеън, собственикът на кеч федерацията се отдръпва в последния момент и не подкрепя Джеси за президентските избори 2008. Бюрокрацията пък не допуска Вентура да има бюлетини във всичките 50 щата и по този начин той губи шансове предварително. Призовава за дебат лидерите на демократи и републиканци, които имайки лош спомен от 1998г. от загубата за губернаторския пост на Минесота никога не приемат. Тогава той ги надвива с кампания на стойност 300 хиляди долара срещу техните 10 милиона.

И още, и още и още, една личност която винаги мога да дам за пример.






Джеси Вентура и Алекс Джоунс за новото предаване:

« Последна редакция: Ноември 13, 2009, 13:27:52 pm от buden »

buden

  • Гост
Re:Conspiracy Theories with Jesse Ventura
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2009, 23:48:27 pm »
1-ви епизод ще бъде за HAARP.


Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Conspiracy Theories with Jesse Ventura
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2009, 12:27:13 pm »


Това ли е той ;D

Неактивен Unlock_the_Light

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 162
  • Veritas Vos Liberabit!
Re:Conspiracy Theories with Jesse Ventura
« Отговор #3 -: Ноември 20, 2009, 12:32:51 pm »


Това ли е той ;D

НЕ, не. Ето това е той  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

шоу-менче  8)

"Светът е моята страна.....да правя добро е моята религия" -Томас Пейн

buden

  • Гост
Re:Conspiracy Theories with Jesse Ventura
« Отговор #4 -: Ноември 20, 2009, 15:30:11 pm »
Той е и на 1-вата и на 2-рата и на 3-тата снимка .. фотоалбум ли ще правим :)

Има много информация за него, но не и на български. Ровил съм се из нета и като че ли единствено аз съм писал за този човек на български език, освен едно две места споменат в стари новини, че кечист станал губернатор.
Направете си справка тук в темата за президентските избори или просто напишете името му в търсачката.
Ако намеря време ще се опитам да преведа негови интервюта.

Лично се познавам с човек, който преди време е имал контакт с него. Работил към администрацията на Клинтън, Джонсън и Никсън, по-късно и ветеран от Виетнам от където междудругото си пати сериозно. Този мой приятел преди няколко години ми подари биографична книга на Джеси Вентура "Нямам време да кървя", за което съм му благодарен.

Да ви кажа честно според мен Вентура е постигнал повече от всеки друг човек.
Ако сте прекалено горди, за да се възхищавате на някого недейте :) но проучете въпроса.

Човекът просто е лидер с каквото и да се захване, хайде разчупете малко нали тук хората мислели по-така.... Това че е бил 150 килограма мускули и си е боядисвал косата, бил е кечист, снимал се е в филми лошо ли е? - Напротив, браво на него :) Междудругото гонят го от федерацията, защото се захваща да отстоява правата си и на колегите си, които по онова време са нямали профсъюз. Не са искали да ги осигуряват, повечето от този вид спортисти не постигат нищо(филма Кечиста).

А за другите неща, които някои нарочно ги пропускат пак браво.
« Последна редакция: Ноември 20, 2009, 15:44:40 pm от buden »

buden

  • Гост
Re:Conspiracy Theories with Jesse Ventura
« Отговор #5 -: Ноември 21, 2009, 13:00:36 pm »
И това също е той.
Цитат: "Дони, ако си обръсна брадата и подстрижа мога ли да разчитам на подкрепа от теб за президентските избори :) "
« Последна редакция: Ноември 21, 2009, 21:39:57 pm от buden »

buden

  • Гост
Re:Conspiracy Theories with Jesse Ventura
« Отговор #6 -: Ноември 29, 2009, 00:57:43 am »
http://www.vbox7.com/play:3e13781b

Интервюто е с превод. Лесно може да си изгради представа за него човек, след като веднъж го чуе.

buden

  • Гост
Re:Conspiracy Theories with Jesse Ventura
« Отговор #7 -: Ноември 30, 2009, 23:18:47 pm »

Надявам се, че има хора на които темата им е интересна. Нищо че други не пишат по нея.

Във vbox7.com съм свалил някои интервюта и малко по малко ги превеждам. Има две които вече са със субтитри.

Това е прясно прясно от ютуба и без субтитри, но след време ще го направя и него. Тук говори накратко за живота си и за предстоящето предаване: "Разследване на митове, които се носят в интернет пространството.", както се изрази водещият.


Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Conspiracy Theories with Jesse Ventura
« Отговор #8 -: Декември 01, 2009, 01:00:17 am »
Пичът вярва, че Бин Ладен е бутнал кулите. Защо се занимаваш с него?

buden

  • Гост
Re:Conspiracy Theories with Jesse Ventura
« Отговор #9 -: Декември 01, 2009, 11:32:05 am »
Пичът вярва, че Бин Ладен е бутнал кулите. Защо се занимаваш с него?

Не е така. От всички конспирации именно 9/11 е тази, с която се занимава най-много. Това интервю което съм превел е от 2006г. Просто подхода му е такъв, по такъв начин представя нещата, че да се усетят всички американци.
И в тази връзка мисля, че точно той ще има най-голям принос за събуждането на америкаците. А от там и голяма част от света, защото май там са най-големите конспирации.
Не казва, като Алекс Джоунс примерно:"Виждате ли в това е замесено правителството, защото имаме доказателства, точка по въпроса." А Вентура започва постепенно и от далеко:"Задавам въпроси, на които не ми се отговаря. Защо? Има доказателства, че кулите не могат да паднат от сблъсъците със самолетите. Дайте да ги обсъдим." и т.н. Бавно но сигурно печели общественото мнение. И в тази връзка допринася много повече да излезе истината наяве, от колкото другите.


Ето виж това, кратко е:
http://www.vbox7.com/play:d5aabe35
Ще направя субтитри когато мога, но ти знаеш английски.

А като излезе предаването и епизода за 9/11 ще стане по-ясно.


п.п. Когато Джеси Вентура говори и Алекс Джоунс мълчи :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Conspiracy Theories with Jesse Ventura
« Отговор #10 -: Декември 01, 2009, 12:06:54 pm »
Е ок тогава, може да си прав, нямам достатъчно инфо за човека :)

buden

  • Гост
Re:Conspiracy Theories with Jesse Ventura
« Отговор #11 -: Декември 01, 2009, 12:23:06 pm »
Ето и това от вчера е:


Тук има малко за Афганистан, за 9/11 и за HAARP при Лари Кинг.

Не искам да спамя с всяка негова медийна изява още повече, че не са преведени.

Но според мен ако има човек, който илюминати са изпуснали въпреки всичките си драконови мерки, то това е Вентура. Биографията му го доказва, тук съм писал за него, както и в други теми и нека който иска провери. А ако знаете английски просто разгледайте ютуба, въпреки че там ще намерите само интервюта от последните няколко години. 


Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Conspiracy Theories with Jesse Ventura
« Отговор #12 -: Декември 01, 2009, 12:59:40 pm »
Готино говори :)

Леле, този от FOX е толкова зомбиран, че повече не може. Винаги като видя такъв и се удивлявам как е възможно такова нещо...

buden

  • Гост
Re:Conspiracy Theories with Jesse Ventura
« Отговор #13 -: Декември 03, 2009, 14:02:26 pm »
Ето на такава провокация не бих издържал:

Това интервю имаше всички предпостави да стане много грозно. Имам чуството, че на косъм се разминаха от боя.

За шоуто, което очаквам да бъде качено някъде в нета знам, че ще са 7 епизода веднъж на седмица:
1. HAARP
2. 9/11
3. Глобалното затолпляне
4. Биг Брадър
5. Тайни общества
6. Манчуриански кандидат
7. Апокалипсис 2012

Във vbox7.com има преведени интервюта:
http://vbox7.com/search/?subtitle_q=jesse%20ventura

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Conspiracy Theories with Jesse Ventura
« Отговор #14 -: Декември 03, 2009, 14:40:53 pm »
Ето на такава провокация не бих издържал:

Малеее, Вентура как се сдържа просто не ми е ясно...

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
11 Отговора
6308 Прегледи
Последна публикация Март 19, 2006, 03:26:10 am
от Joro Velev
1 Отговора
7179 Прегледи
Последна публикация Януари 26, 2009, 15:03:26 pm
от Trandev
5 Отговора
6530 Прегледи
Последна публикация Януари 10, 2011, 16:47:09 pm
от Морфей
23 Отговора
19073 Прегледи
Последна публикация Юни 06, 2011, 04:45:23 am
от BlackSunEmpire

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27