Автор Тема: Свободната енергия и генератори  (Прочетена 380539 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #735 -: Август 14, 2012, 23:10:42 pm »
Беше даден друг линк с трите книги, който при мен не тръгна.
Моя грешка, че не съм видяла pdf файловете в сайта на Keshe. Благодаря ти, все пак.
Ами да, защо да ползваме първоизточника, след като има 'ДРУГ ЛИНК'?!?
Нали затова винаги призовавам /вкл. и в Правилата на форума/ търсете и цитирайте ПЪРВОИЗТОЧНИКА, за да не се получава изкривяване на информацията, а от там и на изводите които си правим, защото нали за това сме се събрали - да обменяме информация, а не коментари основани на слухове.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Una

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 229
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #736 -: Август 15, 2012, 22:14:46 pm »
Не мога да сваля книгите на Keshe, някой може ли да ми съдейства  :flag_of_truce:

С едно на ум гледам към тези открития, ще почакаме и ще видим. Но определено не пречи да има, ако не революционни, то поне полезни открития..  :)

Просто трябва да се регистрираш в сайта..


Не мога да сваля книгите на Keshe, някой може ли да ми съдейства  :flag_of_truce:
Кое ти пречи? Компютърните умения или нещо друго?
Отиваш на блога /сайта/ на фондацията който съм посочил и кликаш на линковете с PDF? По-просто от това не знам да има.

На официалния сайт има само 1 книга и тя е платена..

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #737 -: Ноември 01, 2012, 03:30:36 am »
Миротворец, какво стана получи ли e-cat, минаха вече 6 месеца или още не е пристигнал, всички чакаме да се похвалиш със новата си придобивка  :)
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #738 -: Ноември 01, 2012, 07:17:44 am »
"Ще ми купят колело, ама друг път", както се казваше в един култов български филм.    :D  Та така и с е-кат - ще го имам, ама не се знае кога. Големите енергийни акули са успяли да стиснат за гушата Роси и най-напред ще бъдат те обслужени с генератори по 1МW.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #739 -: Ноември 01, 2012, 10:17:56 am »
Защо Роси? Не беше ли фондация Кеше?

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #740 -: Ноември 01, 2012, 18:43:46 pm »
А, не... E-cat е от Роси и няма нищо общо с Кеше.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Kavaler

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #741 -: Ноември 22, 2012, 23:26:59 pm »
Eдин наивен въпрос ако ми позволите,по отношение на свободната енергия:защо някой луд гении не пусне в мрежата от А до Я разработката на Генератор?Иди спри верижната реакция!Е какво като го елиминират?Нали Тайната е във всеки гараж!По-лошото е ,че всеки иска да е Монополист,Банкерист....пари да падат,далавера да става....Ще кажете:по темата колкото искаш в мрежата.Да,ама,НЕ.Или неработи,или е така сложно и неразбираемо,че неможе да е масово.

Неактивен mengel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #742 -: Декември 23, 2012, 22:16:39 pm »
Хем така хем не.... Че всеки гледа да направи пара ясно.  Обаче погледнато реално системата си е вързала гащите. Защото ако не патентоваш нещо така или иначе може ьа го направи някой защитник на системата и хоп ако почнеш да го произвеждаш ти или трето лице падаш под ударите на системата. От друга страна става въпрос за специфична материя, която не всеки е в състояние да проумее, а ние крайните потребители пък искаме всичко наготово.... и така си вътви живота - аха нещо да стане и в крайна сметка нищо... Затова всичко трябва да става тайно и без много шум доксто не се разпростре достатъчно...но за това си трябва „кадри”...

Неактивен forcomnet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 113
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #743 -: Декември 23, 2012, 23:05:57 pm »
Вярно, че е "хем така, хем не..."
Например Тестатика. Направено е и работи... вече колко, май около 30-тина години? Само където човека не иска да разкрие нищо ... защото не сме били дорасли... и е прав донякъде. Пък и така и "системата" както я нарича mengel е доволна, че не и мътят водата.

Неактивен mengel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #744 -: Декември 24, 2012, 00:34:40 am »
   Да, и какво стана с Кеше? Кой месец сме вече? Нещо да се промени?... Навремето когато всички са полуделипо Тесла и неговите открития никой навярно не е предполагал, че след няколко години щв започнат подигравките, а на хората какво им трябва , хляб и зрелища... Затова казвам че трябват съзаклятници, кадри и конспиратори от наша страна.... Проследявайки биографиите на почти всички откриватели се следва една и съща схема - откритие - „ах, ох, как ще промени света” -  „бе тоз май и той като всички е измамник (след като биде дискредитиран от „официалната наука”) - забвение...
    Онези отгоре са много добре запознати с нашата психология и затова ни „пасат” много умело. Всеки, дори най-големия изобретател си има човешки слабости, които естествено биват използвани „рационално” от управляващите или се забиват сами, бидейки прекалени идеалисти, лакомници и т.н. ... Еми трудно се плува в сярна киселина... За Юл Браун например скоро четох, че когато успял да привлече инвестиции, ги изпозвал много нерациолнално, понеже бил изобретател, не мениджър.... И затова казвам пак - кадри трабва,  кадри... и то за колективна работа, поотделно не става...

Неактивен astro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
    • Технологиите на бъдещето
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #745 -: Януари 07, 2013, 10:08:58 am »
Обществено икономическата сиситема трябва да се промени. Докато управляват монополите шансовете за пробив са малки.

Неактивен mengel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #746 -: Януари 27, 2013, 14:53:53 pm »
Затова си мисля че е необходима ответна конспирация от страна на хората, тихомълком. Но проблема на българина в частност е, че мисли само за себе си и не се обединява. Порових за хора, които са правили браун газ генератори и общото между тях беше че се мъчат да патентоват "собствените" си разработки и си мислят, че пари ще направят. Е няма как да стане! ВМесто това могат да де намерят, обединят и работят заедно!

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #747 -: Януари 30, 2013, 12:17:53 pm »
На някой ако му се чете - примерно това

554 Mbytes - всичко по темата ;)

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #748 -: Март 06, 2013, 17:18:22 pm »
Всъщност, от големия архив, който дадох, само този е достатъчен.

Неактивен anyone

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #749 -: Март 08, 2013, 00:00:01 am »
      А защо не си спомним за парния двигател. В него водата се загрява от горенето на въглища,
изпарява се, повишава налягането в цилиндъра и мести буталото, след което се втечнява в кондензатор.
Ами хайде да заместим водата с втечнен газ който завира при минусова температура и да изхвърлим "кюмюра".
Какво ли ще се получи, да речем при стайна температура :writer:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27