Автор Тема: Варненски учен доказва, че евреите тръгват от българските земи  (Прочетена 24376 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

trader

  • Гост
Съгласен с xnet_user  :hi:

Неактивен vmhg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Все още не мога да си обясня, защо всички Българи се смятат за пришълци в собственната си Родина?
 Както и това да си отговорят от къде идват ?... :(....

Изобщо не се смятам за пришълец, нито пък се чудя от къде идвам. Друго ме интересува - с какво им пречим на някои.Че чак програми пишат.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Варненски учен доказва, че евреите тръгва&
« Отговор #32 -: Декември 31, 2009, 05:09:09 am »
след това Адам и Ева имат деца- помните Каин и Авел- та днешните евреи са наследниците на Кайн

Я, да питам нещо. Коя е била жената на Каин? Щото доколкото знам единствената жена по това време е била Ева. Та ако говорим за размножаване... или Библията си ги насосва или са се правили лоши неща.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Не забравяйте, че библията е израелска и не всичко там е истина- само на 60%- Има по- древни документи и там пище ,че Адам е имал и друга преди Ева- Лилит

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Варненски учен доказва, че евреите тръгва&
« Отговор #35 -: Януари 01, 2010, 16:52:06 pm »
Я, да питам нещо. Коя е била жената на Каин? Щото доколкото знам единствената жена по това време е била Ева. Та ако говорим за размножаване... или Библията си ги насосва или са се правили лоши неща.

Ако е вярно че човечеството започва с Адам и Ева нямаше да има възможност да се появят черни жълти и много други.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
И аз така мисля, от двама индивида да се съсздаде трайно потомство, става само чрез постоянни кръвосмешения. Затова библията не трябва да се приема буквално.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Скъпи деца, нали разбирате, че нямам как да се напише в библията, от онези хора, че става въпрос за генно инженество, за създаден генен опит от сбор на генен материал на няколко цивилизации, и след като човекът е издържал- тестовете- т.е. бил готов да съществува сам са създадени още такива двойки в които изма различни гени- не сте ли виждали негрите, които са над 100 върху фиалата от тракийското съкровище и моля да разберете правилно- ние не сме генен експеримент а тези наши предци от Космоса  от Плеяди, Орион и Сириус, както и от Фаетон са били генно остарели и са ни създали за да съхраним техния опит и знания, а за да не загуби материалното наследство на гена, като след това те са преминали на друго ниво на развитие- Енергийно и као ние си върнем добрите качества чрез Прошката, Вярата Любовта и Истината ние ще си върнем силата на гена, а това вкл. да се развие третото ни око, да се засили силициевата ни връзка ссъс светлината- която е Информационния носител- може би се сещат, че нашите прабългари винаги са тачели белия конник- бог Хелиос- синът на Тангра и Хелиос означава Светлина- виждате ли защо мракът иска да ни смели и унижи!?- Бог е Сила, Енергия , но и Светлина- Информация- а тази сила е кодирана в нашите гени. Сега ви давам воля на смях подигравки, но... и на размисъл

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314

Неактивен Cargo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
  • ЩеРД - РиГ

Фактите са онова, на което се изграждат различните интерпретации (околоистини)

Народа наричан траки в древността е най-многобройния след индийците. Различни племена формират този многоброен народ, но всички живеят по един Закон.

Част от народа заминава на изток на хилядолетна мисия в Ладак, Хималаите и Тибет.
Завършили мисията си, тази част от народа на траките, наричана българи, се завръща в Родината...


Две хиляди години, различни юдейски списватели на митове и измишльотини правят от историята ни едно огромно кашерно торище...

Едно от кашерните лайна от наши дни, можем да идентифицираме като филмовата трилогия за кан Испор. Сценария е на Вера Мутафчиева. Но това си е продукт на Киноцентъра - Художествения съвет на кинематографията, където се правеха пазарлъците - кое да, кое не. А там, кое да и кое не, определяше българското задхалие, в лицето на Анжел Вагенщайн.


Е, да си поставим въпроса, на кого да вярваме и на кого не.

На Анжел Вагенщайн или на кан Омуртаг???


Единият твърди, че българите, дошли по тези земи, доста след дядовците на Емил Кало, били безписмени езичници и безкултурни варвари. И това станало през 681 година. Това е версията на българското задхалие.

Нашият, ОтБогаВладетел (не цар!, не суверен!) кан Омуртаг твърди, че в година 6 328 от появяването на истинния Бог ... Защо трябва да отхвърляме с лека ръка казаното от този избран от Народа да управлява и да вярваме на такива като Фол, Вагенщайн и прочие с чуждоземен косъм?!


Или например, защо трябва да вярваме на един заслужил багерист в археологията, че траките били безписмени, след като самият той утищожаваше стелите на могилите ни ... ?!


Теорийки, като тази на варненския учен се появяват ежедневно и те са удобни, защото създават мъгла та да не се вижда от къде иде кашерната   в о н я !



Щом ходи като патка, звучи като патка, изглежда като патка - значи е патка! (Департамент за анализи,

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Един професор от унито ни също е на това мнение :)

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
НЕ СЕ ТРЕВОЖЕТЕ ВРЕМЕТО НА иСТИНАТА ИДВА- ТЯ НЕ Е УНИЩОЖЕНА ВЪПРЕКИ ХИЛЯДИТЕ НАШЕСТВЕНИЦИ ПО ТЕЗИ ЗЕМИ, ЗАЩОТО ТУК Е ИЗВОРА И ТОЙ Е НЕВИДИМ ЗА ЗЛИТЕ, ОТ НЕГО ПИЕ САМО ПРОСВЕТЛЕНИЯ УМ ПОЗНАВАЩ ИСТИНАТА, А ТЯ Е ЗАПИСАНА В АКАША И сВЕТЛИНАТА

Неактивен Cargo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
  • ЩеРД - РиГ
Re:Варненски учен доказва, че евреите тръгва&
« Отговор #42 -: Февруари 25, 2010, 17:21:30 pm »
Че идва - идва, но ти какво предлагаш, да седнем и загледани в пъпа си,
да чакаме да ни огрее светлината на Истината?!

Бог дава, но в кошара не вкарва!


Чак пък да не се тревожим е малко силно казано ... и не се връзва с дереджето ни, днес. Аз съм повече от разтревожен от бездеятелността в която сме напъхани.


Истината се открива само пред търсещия и деятелен интелект...




« Последна редакция: Февруари 28, 2010, 08:05:03 am от Mirotvorec »
Щом ходи като патка, звучи като патка, изглежда като патка - значи е патка! (Департамент за анализи,

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Добре и какво правиш като се притесняваш освен, че си изливаш отчаянието тук? Не видя ли например, че откритията на археологията ни миналата година е на първо място- имаше едно специално название, но не го помня, а се откриха и невероятни неща в миналите 2-3 години- вече се говори, че тракийската култура е по-стара от т.нар. минойска култура, намерените касти в пещера "Козарника"- край Белоградчик са на 1600000г и са с 200000г по-стари от тези намерени в Перинеите- на т.нар. неандарталец и дори се оказва, че този човек е имал бижута и оръдия на труда Все повече ще излезе и Истината за нашите траки като начало на културата - прочетете книгите на Николай Гигов- той черпи своите сведения от стари гръцки автори- четете и търсете, а не само да роптаете

Неактивен Cargo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
  • ЩеРД - РиГ
Добре и какво правиш като се притесняваш освен, че си изливаш отчаянието тук?


Къде виждаш отчаяние в постовете ми?
Напротив - тъкмо обратното, според мен ...

Разбира се, че не мога да ти разкажа, тук във форума, какво правя.

Опитвам се да правя каквото мога - пътувал съм доста и продължавам да пътувам.
Заедно с приятели работим по подготовката за печат на един доста интересен
епиграфски компендиум и разни други работи ...


На нашия сайт, дневно идват по 250 човека-българи от цял свят да четат ...


Таквиз ми ти работи.




Щом ходи като патка, звучи като патка, изглежда като патка - значи е патка! (Департамент за анализи,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27