Автор Тема: Варненски учен доказва, че евреите тръгват от българските земи  (Прочетена 24381 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Варненски учен доказва, че евреите тръгва&
« Отговор #15 -: Ноември 28, 2009, 21:14:09 pm »

Освен това няма доказателство или източни което да доказва някаква връзка между траки и българи.


Няма, защото не търсиш.
Ти специално на крака във вас ли искаш да ти ги предоставят?
Скоро и в учебниците по история ще го пишат-Траки=Българи!
=====================

Историкът Христо Маджаров и други негови колеги, наскоро са създали група, която да се бори срещу превдо историята, която се преподава по училищата. Борбата ще бъде основно срещу "феодалните старчета" от БАН, които стоят в основата на това децата ни да учат пълни простотии по история.
Примери за такива изобилстват в мнението ти zadkata.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740

Да Lora_Dana имаш много допирни точки до истината и ще е интерсно да споделиш всичко каквото получаваш, чрез ченълинг за България  :)

Неактивен vmhg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Според мен не евреите са тръганли от България, а първия завет с Господ е с траките. И за историята в училищата съм съгласен. Скоро синът ми заяви, че искал да ходи на кръжок по история. Подскочих от стола.

trader

  • Гост
абе хора какъв ченалинг ве гони?то си го пише по книгите стига да изскаш да го прочетеш и разбереш!!!

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Не слушай  какво ти пишат по книгите trader, а слушай себе си !... :)

trader

  • Гост
:) били сме сме и ще сме!!от тук е тръгнало и пак от тук ще тръгне.

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Варненски учен доказва, че евреите тръгва&
« Отговор #21 -: Ноември 30, 2009, 12:39:24 pm »
Според мен не евреите са тръганли от България, а първия завет с Господ е с траките. И за историята в училищата съм съгласен. Скоро синът ми заяви, че искал да ходи на кръжок по история. Подскочих от стола.
Точно така е-траките са дали много на света, но евреи, гърци, египтяни са ни откраднали, време е да се знае истината.
« Последна редакция: Декември 01, 2009, 01:10:09 am от Mirotvorec »

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Варненски учен доказва, че евреите тръгва&
« Отговор #22 -: Ноември 30, 2009, 12:44:22 pm »

Да Lora_Dana имаш много допирни точки до истината и ще е интерсно да споделиш всичко каквото получаваш, чрез ченълинг за България  :)
  Всъщност аз вече написах 4 книги с всичко научено за тези 10г. контакт-"СЪКРОВИЩАТА НА ТРАКИЙСКИТЕ ЦАРЕ"- търси в книжарници "Хеликон", ако желаеш, адо месец- два ще излезе и 5книга- трудно ще е да предам всичко тук
« Последна редакция: Декември 01, 2009, 01:22:24 am от Mirotvorec »

Неактивен vmhg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:Варненски учен доказва, че евреите тръгва&
« Отговор #23 -: Декември 01, 2009, 13:47:01 pm »
Не съм ги чела, но определено ме заинтригува. Все си мисля, че ще дойде време, в което ще се разбере кои сме всъщност и от къде сме дошли. И защо искат да ни претопят и изтребят.
« Последна редакция: Декември 01, 2009, 16:37:30 pm от Mirotvorec »

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Цитат на: vmhg
ще дойде време, в което ще се разбере кои сме всъщност и от къде сме дошли

Все още не мога да си обясня, защо всички Българи се смятат за пришълци в собственната си Родина?
 Както и това да си отговорят от къде идват ?... :(....

Особенно ми правят впечатление Арийците от Индия , както и потомците на Чингиз Хан......  :D
« Последна редакция: Декември 02, 2009, 05:10:49 am от Z-931 »

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Варненски учен доказва, че евреите тръгва&
« Отговор #25 -: Декември 02, 2009, 12:26:29 pm »
Много е важно да се разбере едно- ВСИЧКИ ХОРА СМЕ ИЗРАЕЛТЯНИ- което ще рече, че сме били в РАЯ, но след като небесните ни прародители създават Адам и Ева, а това е означавало живот пригоден да живее на Земята и този живот е обучен в Рая на занаяти и живот, този живот се разселва от Рая по цялата Земя, но Раят това е Горен или Древен Египет- т.е. България- след това Адам и Ева имат деца- помните Каин и Авел- та днешните евреи са наследниците на Кайн- затова и са с тази си съдба, а ние- останалите тук, сме наследници на Авел, оттук тръгват много народи по Земята, за да разнесат наученото от Космоса съхранено като Знание в гена и като предавано знание, чрез писменост и легенди, както и кодове.
« Последна редакция: Декември 02, 2009, 13:03:47 pm от Mirotvorec »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Цитат
ВСИЧКИ ХОРА СМЕ ИЗРАЕЛТЯНИ- което ще рече, че сме били в РАЯ
Е за такова тълкуване на "израелтяни" не бях се сещал. Из-Рая(от-Рая), сиреч-излезнали от Рая.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
след това Адам и Ева имат деца- помните Каин и Авел- та днешните евреи са наследниците на Кайн- затова и са с тази си съдба, а ние- останалите тук, сме наследници на Авел, оттук тръгват много народи по Земята, за да разнесат наученото от Космоса съхранено като Знание в гена и като предавано знание, чрез писменост и легенди, както и кодове.

Лорче, вземи смени канала.
Хора са живяли тук, много преди да се пръкнат Адам и Ева.
Когато им дойде времето ще си спомнят.

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Аз много добре зная, че тук съществува живот от началото на Земята, но това за Адам и ЕВА БЕ ЗА ДА СЕ ОБЯСНИ ЗА еВРЕЙТЕ, А НЕ ЗА ЖИВОТА НА НАШИТЕ ЗЕМИ

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Цитат на: xnet_user
Лорче, вземи смени канала.
Хора са живяли тук, много преди да се пръкнат Адам и Ева.
Когато им дойде времето ще си спомнят.

И разясни сега за хоратa преди Адам и Ева  :)
« Последна редакция: Декември 03, 2009, 03:16:56 am от Z-931 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27