Автор Тема: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки  (Прочетена 152362 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен forum111

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #270 -: Септември 05, 2009, 03:01:15 am »

 Така ли да го разбираме ?


Трябва всеки сам за себе си да открие отговорите.

Нашият Създател не иска да скрие истината за нас. Не иска да скрие познанието за своите създания(хората). Но ако сега ги даде няма да можем да разберем.
Това не е просто информация или история, данни. Това граничи с представите ни за чудо. Трудно бихме си представили по висши същества  от нас, които да могат да командват стихиите, да виждат мислите ни, да усещат мъката и радостта ни. Това лично за мен граничи с чудо. За да разберем това, трябва да преживеем един вид това чудо. От друга страна. Хората и до днес не са готови да поемат това чудо и няма да го разберат.  Всеки човек иска чудото да се случи пред очите му. Колкото и не искаме да си го признаем, обаче резултата в последствие много вероятно да бъде - нищо. Когато Христо казал най-голямото чудо още преди да се случи, фарисеите не го разбрали. Евреите искали от Иисус - чудо. Иисус им го дал под формата на най-великата загадка. Той говорил за тридневното си възкресение. Не го разбрали.

Тогава някой от книжниците и фарисеите отговориха и рекоха: Учителю, искаме да видим личба от Тебе.
39. Но Той им отговори и рече: лукав и прелюбодеен род иска личби; но личба няма да му се даде, освен личбата на пророк Иона;
40. защото, както Иона беше в утробата китова три дни и три нощи, тъй и Син Човеческий ще бъде в сърцето на земята три дни и три нощи.

ТОВА НЕ ПРОСТО ДОКАЗВА, ЧЕ ХРИСТОС Е ЗНАЕЛ ОЩЕ ПРИЖЕВЕ ЧЕ В ТРЕТИЯ ДЕН ОТ СВОЯТА СМЪРТ ЩЕ ВЪЗКРЪСНЕ. АКО В ОНЕЗИ ДНИ И НИЕ СЛУШАХМЕ СЛОВАТА НА ХРИСТОС - НЯМАШЕ ДА ГО РАЗБЕРЕМ.
12 АПОСТОЛИТЕ СЪЩО ТОГАВА НЕ СА РАЗБРАЛИ ЗА КАКВО ГОВОРИ УЧИТЕЛЯ ИМ.

И ОЩЕ ХРИСТОС КАЗВА ЗА ЧУДОТО: “Ако не слушат Мойсей и пророците, то и от мъртвите да възкръсне някой, пак няма да се убедят!” И още: “А Той въздъхна дълбоко от сърце и рече: Защо тоя род иска знамение?”

Мисля, че до тук разбрахте основната идея. Обаче има още.

Бог под различни начини дава познанието. Той разбира, че не можем изведнъж да го възприемем. Не си мислете, че слагам думи в устата на Бог. Но от друга страна, защо има ВЕЛИКИ ТРУДОВЕ, които са изгубени? Защо толкова знания са били унищожени?  
Ето един пример, който може и да е изфабрикуван. Но все пак е пример за отношението на човека.
Имало един велик труд писан през Античността. Той бил изгубен. Впоследствие намерен. Дори и "калкулусът" да е  някакъв ход от страна на Нютон, както да прикрие гения си така и да се подиграе с плагиатите си. Знам, че повече от Вас не ме разбраха. Ако не сте хванали смисъла на последно изречение. Отново това е показателно за това, че познанието и да се даде пак не може да се проумее от хората.

Смята се. че още Архимед е измислил диференциалното смятане. Ако през Античността бяха успели да разберат и оценят неговия математически труд, който бил изгубен до дните на Ренесансовия период. То средновековието щеше да бъде, като днешния - век. И още за този изгубен труд. Да разберете колко важен е бил. През 1991 книга, за която се твърди, че е  написана от легендарния Архимед бе продадена за $2 000 000, на търг в Париж. Името на Архимед е добре известно от древността, не защото той е оказал някакво влияние на науката както се твърди във филма, Infinite Secrets of Archimedes...  
и още
Според математически изчисления древните китайци е трябвало да владеят интегралното и диференциалното смятане. Но те дори в средните векове не са имали такива познания, а мащабното строителство е започнало през 220-те години пр.н.е. Китайските учени, разбира се, са работили с ирационални числа и с безкрайно малки величини.

Пак Ви казвам. Имам много познание. То се дава, но кел файда. Чак много по - късно ние хората успяваме да развием и разберем нещо, което Архимед е написал още през Античността.

Днес ние разбираме и оценяваме диференциалното смятане.
 А имменно:
Якоб Бернули (Jakob Bernoulli, но още срещан и като Jacob, Jacques, и James) e швейцарски математик от холандски произход, най-възрастният член на математическата династия Бернули и по-голям брат на Йохан  
Бернули.


Желанието на бащата на Якоб било синът му да се занимава с теология, но при едно пътешествие из Холандия и Англия той се запознава с математиците Робърт Бойл и Робърт Хук и срещата им вдъхновява Якоб да се  
заеме с математика. През 1682 г. е назначен за лектор по експериментална физика в Базелския университет, а пет години по-късно става професор по математика.

През целия си живот води активна научна кореспонденция с брат си и с Готфрид Лайбниц, като тримата често решават задачи паралелно и независимо един от друг

Якоб Бернули има значими, дори основополагащи трудове в много и различни математически направления. Най-високите му постижения са в развитието на анализа на безкрайно малките, теория на редовете, вариационно  
смятане, теория на вероятностите.

Диференциално и интегрално смятане
Якоб заедно с брат си Йохан Бернули и Лайбниц са признати за създатели на диференциално и интегрално смятане|диференциалното смятане. През 1690 г. Якоб предлага наименованието "интеграл", като има две хипотези за етимологията му: от "integer" - "непокътнат", "цял", или от "integro" - "възстановявам", "привеждам в предишно състояние". Книгата му "Аритметични приложения на безкрайните редове и техните крайни суми" се явява първия учебник по теория на редовете.
Представете си закъснението, колко голямо е?Архимед е живял през Античността. Чак през 1600-1700 се появяват математици, които преоткриват сами и естествено подобряват този важен математически раздел. МНОГО ГОЛЯМА Е РАЗЛИКАТА в периода.
ТОВА, КОЕТО СЕ ОПИТВА ДА КАЖА Е ЧЕ СЪВРЕМЕНИЯ СВЯТ(ДНЕС) всичко се върти около диференциално и интегрално смятане.  АМА ВСИЧКО. Попитайте учителката си по математика.

Не Христос не говори за математика, но и да беше го направил - ефекта щеше да бъде нулев.

Ние градим своя свят с забавления(кино, дискотеки, компютърни игри и т.н.). Ако не правим това почваме с другото ни занимание(насилие, лъжи, кражби и т.н.).

Днешния човек не е успял да се развие така както трябва. Ние трябваше вече да сме на прага. Оказва, че сме в началото, но пък не ни стига силата, за да продължим. Понеже от поколение на поколение силите ни отслабват. Природата е изморена. Хората са изморени. Казват, че всяко следващо поколение е по-умно. Да така е. И все пак, колко от Вас оцениха диференциалното смятане? ;) Несе обиждайте. Ако днешното поколение беше по-умно от предишното, защо още древния грък е измислил нещо толкова важна. ДАЛ Е НАЧАЛОТО.
Повечето хора като се приберат у дома след работата . Сядат и пускат мача. Рая не е лежане на дивана с 10 блондинки.
Каквито и теории да си приказваме няма значение. Понеже хората вече дори нямат физическата сила да се изправят и да продължат напред. Все пак остава надеждата, че обединени от обща идея за развитие ще успеем.
Правете добри дела и в свободното време се усъвършенствайте, за да може да оставите нещо на света и на бъдещите поколения.
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 04:53:12 am от H. »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 242
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #271 -: Септември 05, 2009, 10:39:00 am »
Хех! Здравият разум от киното на НАСА просот дава плът и кръв на литературните похвати на древните.И двете са здрав разум, порсто древните са се отнасяли към знанието като към нещо ценно.
Както в китай ти поднасят чай с панделка, така и древните поднасят инфо с литературни похвати.Филмът на лукас поднася инфо без панделки(освен за тъпите джедай).


Forum111,dude...
Създателят на нашите тела са извънземни и ни разиват контролирано.Какво значи "не иска да крие отговорите"...
А създател на висшия аз няма.Висшият аз Е създателят.Голямото Съзнание започва да се самоизучава и отделни холограмни фрагменти от него се заемат със съответните операции - както отделните дялове в мозъка правят отделна работа.И да определяме "кой е създате лна висшия аз" е като да кажем "кой е създателя на мозъчния дял, май мозъка".Двете просто са едно и няма такъв създател.

Тоест единственият създател, който има нещо общо с нас - това са създателите на нашите тела.А те КРИЯТ всичко.Съвременният свят е продукт на днешната цивилизация а човешката цивилизация е създадена от извънземните като уред на техните интереси.Толкова ли е неочевидно....
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 10:44:57 am от Спорт-Здраве4 »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #272 -: Септември 05, 2009, 11:44:25 am »

 
Бог под различни начини дава познанието. Той разбира, че не можем изведнъж да го възприемем. Не си мислете, че слагам думи в устата на Бог. Но от друга страна, защо има ВЕЛИКИ ТРУДОВЕ, които са изгубени? Защо толкова знания са били унищожени?  

Привет forum111.Е наистина даваш едно много добро осъвременено тълкуване на Библията.Вършиш и работа за църквата, но не ти плащат. ;)Между другото и аз мисля, че не е случаен бумът на откритията, компютърът, и развитието на всякакви технологии през 20 век.Защото може би наближава моментът, когато човечеството трябва да тръгне да се разселва из слънчевата система, и/или да се защити от някаква опастност.Мисля, че правилното тълкуване на Библията и важните стари писания, ще ни посочат правилния път. :yes:


Forum111
Създателят на нашите тела са извънземни и ни разиват контролирано.Какво значи "не иска да крие отговорите"...
Тоест единственият създател, който има нещо общо с нас - това са създателите на нашите тела.А те КРИЯТ всичко.Съвременният свят е продукт на днешната цивилизация а човешката цивилизация е създадена от извънземните като уред на техните интереси.Толкова ли е неочевидно....

Даже е очевадно.Но, не съм съгласен с израза-"А те КРИЯТ всичко" , защото ако бе вярно, първо нямаше да знаем още за компютъра, който отпуши развитието на всичко друго, нямаше да знаем за електричеството, вълните и т.н. ;D (Нямаше да говорим и за андронен колайдер) и т.н.

Едно от най-важните неща Спорт-Здраве4, оставени ни от нашия създател, за организацията и съществуването на света е и пирамидалната иерархия на управление на народите . Така един, отгоре, може да командва всички по-надолу, чрез подчинени в различни прогресии.Това е железният контрол. ;) :yes: Освен всичко друго, пирамидите напомнят и за този основен закон :blum1:
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 11:49:25 am от marhs »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 242
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #273 -: Септември 05, 2009, 12:51:45 pm »
Това знание, което ни е дадено, е абсолютно безопасният минимум, който може да се сравни с безполезност, спрямо знанието, което притежават те.

Контролираното пускане на знание е единствено с цел отглеждането на подходящо ниво на интелекта в расата ни, за да можем да служим по-адекватно.Това е нещо като постепенен ъпгрейд, докато не стигнем задоволителното ниво за изпълнение на онова, което искат от нас.Когато това ниво бъде стигнато, знанието ще секне, филмите ще спрат и тн.

Просот е наивно да си мислим, че някога ще бъдем в позицията на "опасни" или на притежаващи друго от преднамереното знание.

Единственото наше неспуснато знание, е знанието за духовната ни същност.А в лицето на човечеството за момента това дори не е знание, а "объркване".
И ние имаме това знание само защото те са тотално незаинтересувани от тази ни посока на развитие.Тях не ги е грижа дали сме духовно развити или не, единственото, което се иска от нас, е да служим за тяхната цел.
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 12:53:24 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен forum111

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #274 -: Септември 05, 2009, 14:46:23 pm »
"Моят Отец досега работи, и Аз работя"

Само Бог Твори планети и хуманоиди с разумен интелект.
Има ли раса, която да създава нова раса, то тя иземва свойствата на БОГ.

БОГ работи като твори. Дали е творил само тук? Не мисля.

Сега хиляда теории и конспирации. Сивите можели да създадът нова планета и нов генетически, интелектуално, развито същество.

Това като стане - значи са станали ТВОРЦИ. Ако те са творци(сиви, нибируанци и т.н. ) нямаше да ни оставят намира. Щеше да има яка експлоатация. Ти като си купиш нож за хляб. Колко пъти го ползваш на ден? А престави си сега нещо като хората. Ще се скъсаш да ги ползваш. Нас никой не ни ползува. Дойде ли някой да се опита... ще му подпалят гъза. ХОРАТА са готови до един да измрът, но няма да се подчинят на (сиви, нибируанци и т.н.) раси, които претендират за наши създатели.

Това, че клонираш не означава, че си творец. Освен това все още не 100% доказан жив клонинг - човек. Мислите си, че е лесно да се клонира човек. ДРЪЖКИ! Мислите си че има раса (клонирани сиви). ДРЪЖКИ! Те ако могат да се клонират няма да търсят помощ от американците. Въобще помислете малко. Нищо не се връзва.

Все едно аз да ходя да питам Бай Минчо - дъртия ром. Как да върна "лист от обекти"?

Или пък да искам информация, колко технически напреднал е този портал писан на език, който не може да се компилира на машинен код.

Ама моля Ви се господа американци. Помогнете ни в генетическите експерименти. Щото виждате ли ние не можем се оправим. Излиза, че тази раса е по-зле от нас самите. Така излиза, че е сивите са може би най-нещастните създания. Обикалящи света да отвличат хора за експерименти. По-скоро американци правят това. За да прикрият тези неща ползват холивуд и извънземните.


Не разбрахте ли, че евреите вече от толкова векове чакат своя земен месия. Прикривайки се зад най-могъщата империя – АМЕРИКА. Те се опитват да създадът подобено създание на Иисус Христос. Те ще сътворят същество, което ще може да прави чудеса и да поведе народите за техни цели. Еврейския синедрион не разбира Небесния месия, така както ние – ХРИСТОС. В тях всичко е така заложено, че няма липсва универсализъм и духовно развитие.

« Последна редакция: Септември 05, 2009, 15:01:16 pm от forum111 »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 242
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #275 -: Септември 05, 2009, 15:01:03 pm »
Те създава тизкуствени слънца, дълбаят планети и ги правят на кораби, правят метални кораби-планети(бойни звезди)...и докато ние тука се занимаваме с умопобърканите на тема БОГ :-*, токувиж сме си загубили времето.
Наистина колко е жалко, че не може да се направи автоматичен филтърен софтуер за християнски сектанти.
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 15:02:18 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен forum111

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #276 -: Септември 05, 2009, 15:07:29 pm »
Те създава тизкуствени слънца, дълбаят планети и ги правят на кораби, правят метални кораби-планети(бойни звезди)...и докато ние тука се занимаваме с умопобърканите на тема БОГ :-*, токувиж сме си загубили времето.

От понеделник до петък работя. Седнах сега в събота и петък вечерта. Не се занимаваме само с Бог.  Аз се развивам понеже през по-голямата част работя, уча, чета. Не си мисли, че говоря едно, а правя друго. Имаше едно момче и ме пита, за какво ти е на теб това? Понеже разбираше, че това не се ползва за игра и почивка... а си е сложно нещо. Как да му отговоря. Да и в почивните дни не сядам да пия бира и гледам кеч по телевизията. А ми се иска и на мен да мързелувам.
Сам разбираш, че разбирам много от християнство. Това не означава, че не съм чел шури теории и лъжеучения.
Това за сектата е смешно. Посмях се.  :rofl:
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 15:10:44 pm от forum111 »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #277 -: Септември 05, 2009, 22:54:37 pm »
Това знание, което ни е дадено, е абсолютно безопасният минимум, който може да се сравни с безполезност, спрямо знанието, което притежават те.

Контролираното пускане на знание е единствено с цел отглеждането на подходящо ниво на интелекта в расата ни, за да можем да служим по-адекватно.Това е нещо като постепенен ъпгрейд, докато не стигнем задоволителното ниво за изпълнение на онова, което искат от нас.Когато това ниво бъде стигнато, знанието ще секне, филмите ще спрат и тн.

Да, това е част от една, от теориите за произхода ни, която и аз споделям.
Но какво ти е мнението, все пак, защо сме създадени,(за биороботи, работници, войници, изследователи и т.н.) или и създателяти ни все още не знае какво ще излезе от нас и продължава да експирементира  ;) ;D ;D

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 242
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #278 -: Септември 06, 2009, 09:53:38 am »
Важен поуст

Те отдавна са преминалри времето на експериментите...като са ни правели са знаели точно какво правят.
Просто раса, която да управлява планетата...нещо като персонал.Да експлоатира ресурсите й и да се грижи за добруването й в Империята, като столица на Слънчевата система.

Целта е да се доведе човечеството първо до абсолютен контрол чрез чипове.След това ще му се даде поглед към космоса и чак тогава Земята ще е завършена като проект - извънземна администрация, човешки служигтели(просто изпълнителен персонал).Така човечеството ще си мисли, че само се е развило до космоса, а в действителност всяка негова стъпка и всяко негово вдишване и издишване ще се управлява от извънземна администрация.

Нашата съдба просто е предначерната като възможно най-несуверенната цивилизация.В това няма нищо лошо естествено.Виж хората - те са щастливи сега, когато работят в извънземните банки, в извънземната икономическа система и когато водят извънземен битов начин на живот.
Ако някой иска да види космоса и да лети до други галактики, единстевният начин е да го направи като емисар и служител на извънтземните.И ако харесва живота си - защо не?

Военните например харесват живота си.Те се радват, че са го изживели.Полицаите харесват живота си и правят това, което им харесва - да служат на извънземните по преждевременно пряк начин.Тоест действията им са възмутителни само защото преждевременно засвидетелстват пълната преданост...тя би трябвало да дойде чак при чипа.Тогава всички ще станем все едно сме военни и ще бъдем в огромна сетпен асимилирани в дневния ред на Империята.

Представяй си Рим.
Може да си...коринтянин, или тракиец, или ибериец...докато носиш римските доспехи, няма значение какъв си.
Същото е - няма значение дали си човек, сив или плеядианец - докато носиш рептилските доспехи и рептилския чип, ти си изпълнител на тяхната политика.На Римската Империя.Биеш се в нейно име, строиш в нейно име, живееш в нейно име.

И ако това харесва на хората, няма нищо лошо.Намя "лошо".

Идеята е, че лично аз не обичам да ме занимават с глупости.Естествено - бих помогнал на рептилите, ако това ми носи дивиденти за личните ми цели :) не съм толкова тесногръд, за да следвам нерентабилни расистки ограничаващи морали.

Работата е там, че ако личните ми цели се разминават с целите на Империята, каквото и да ми обещаят като възнаграждение на моята служба, то ще има за цел да ме подчини още повече, а не да ми помага в моите лични цели.Никой не може да ми даде нищо в замяна на службата ми.

Онези, които виждат, знаят, че и сега е така и винаги е било така с коя да е институция! Защото институциите просто не са измислени от нас.


И това е разковничето.Не че не харесвам рептилите.Не че обичам прекалено много човечеството.Не че в Империята има само рептили или че извън Империята има само рептили - много са расите и интересите.
Само че както се казва във Властелина на пръстените: "Страна? Не съм на ничия страна...Защото никой не е на моя страна."

Осъзнайте, будни, информирани, реформиращи люде и люде от новите времена, които знаете за какво става дума - нито рептилите са на ваша страна, нито човечеството е на ваша страна.Нашата страна тепърва следва да бъде оформена.И това е целта на блога на Спорт-Здраве(минутка за реклама).
« Последна редакция: Септември 06, 2009, 09:59:10 am от Спорт-Здраве4 »

Неактивен cbncbd

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 76
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #279 -: Септември 06, 2009, 10:49:39 am »
 :)
« Последна редакция: Септември 08, 2009, 23:09:53 pm от cbncbd »
холо-хетеро-сапиенс

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #280 -: Септември 06, 2009, 11:19:15 am »

Честно да ви кажа, аз още нямам твърдо мнение по въпроса,  защото все още се запознавам.
Но ЦЕННОТО са различните мнения, които изказвате, защото те се допълват. Истината може да е сбор от 2 или повече мнения, или от едно.Радвам се, че в този сайт могат де се четат интересни, обосновани и смислени мисли  :yes: :hi: :hi:  

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #281 -: Септември 06, 2009, 12:52:19 pm »
Хубави постове имате и двамата.Но смятам, че спортните изблици на лична основа са неуместни тук, както и обидните намеци.Така едва ли ще се докаже правота.И аз мисля, че сме от едната страна.Смятам, че при такива спорове, не трябва да се даваме на тестотстерона. ;) Има си фитнес, спортове, (и хубави жени разбира се ;D) :hi:
« Последна редакция: Септември 06, 2009, 12:58:00 pm от marhs »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 242
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #282 -: Септември 06, 2009, 12:55:25 pm »
Все още не мога да си обясня как изведнъж се активизира толкова голям брой умници наведнъж и в множество теми.
« Последна редакция: Септември 06, 2009, 16:02:40 pm от Mirotvorec »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #283 -: Септември 06, 2009, 13:03:36 pm »

Все още не мога да си обясня как изведнъж се активизира толкова голям брой умници наведнъж и в множество теми.

 ;D Ами народа взе да следи по-внимателно важните теми, да мисли, да търси решения, и да споделя, след като сатава въпрос за важни събития. (То така е от хиляди години робия).
Аз мисля, че мисленето не е привилегия на единици,гении ;)
Не можем да ги обвиним, че са се размислили :nea: :flag_of_truce:
« Последна редакция: Септември 06, 2009, 13:04:54 pm от marhs »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 242
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #284 -: Септември 06, 2009, 13:25:00 pm »
Не можем да ги обвиним, че са се размислили :nea:

Да, всъщност така е.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
224 Отговора
94183 Прегледи
Последна публикация Февруари 06, 2007, 08:03:30 am
от H.
11 Отговора
8587 Прегледи
Последна публикация Февруари 24, 2006, 10:49:47 am
от firma
37 Отговора
17651 Прегледи
Последна публикация Януари 24, 2009, 15:36:22 pm
от Peacekeeper
24 Отговора
13660 Прегледи
Последна публикация Май 30, 2006, 11:18:34 am
от llara
0 Отговора
6354 Прегледи
Последна публикация Юни 04, 2006, 15:19:05 pm
от Eon

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27