Автор Тема: На какво се доверявате най-много?  (Прочетена 5079 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
На какво се доверявате най-много?
« -: Септември 15, 2009, 10:39:03 am »
Ще се радвам с тази анкета да дадем ясна представа на какво най-много се доверяваме като източник на информация.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:На какво се доверявате най-много?
« Отговор #1 -: Септември 15, 2009, 11:03:39 am »
Браво... интересна анкета. Дано разцъкат потребителите. :hi:

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re:На какво се доверявате най-много?
« Отговор #2 -: Септември 15, 2009, 11:18:46 am »
Аз имам интуиция и нямам грам интоиция  ;D Проблем ли е това?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:На какво се доверявате най-много?
« Отговор #3 -: Септември 15, 2009, 11:21:08 am »
Аз имам интуиция и нямам грам интоиция  ;D Проблем ли е това?

Благодаря. Вече не е проблем. :) Добра наблюдателност!
« Последна редакция: Септември 15, 2009, 11:23:25 am от sidewinder »

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:На какво се доверявате най-много?
« Отговор #4 -: Септември 23, 2009, 22:37:02 pm »
      Доверявам се безусловно на водачите си от другото измерение, но това не е включено в анкетата.
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Re:На какво се доверявате най-много?
« Отговор #5 -: Септември 24, 2009, 00:29:33 am »
Гласувах Съновидения и Интуиция. Замислих се и за Езотеричните книги, но понеже напоследък пазара е залят с повече пропагада отколкото знание, реших, че няма да гласувам така. Но по принцип за целта на анктета отговарям, че се доверявам и на Езотеричните книги.

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:На какво се доверявате най-много?
« Отговор #6 -: Септември 24, 2009, 00:32:00 am »
      Доверявам се безусловно на водачите си от другото измерение, но това не е включено в анкетата.
И защо реши да го споделиш? За да покажеш предаността си? И пред кого - пред тях или пред себе си? Или пък желаеш да покажеш, че си духовен ученик, придавайки си по този начин някаква допълнителна значимост?

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:На какво се доверявате най-много?
« Отговор #7 -: Септември 24, 2009, 08:48:44 am »
А ти защо се дразниш от факта, че е решил да сподели това? Каквито и да са мотивите му, едва ли отговорът му е насочен срещу някое друго мнение.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:На какво се доверявате най-много?
« Отговор #8 -: Септември 24, 2009, 09:28:12 am »
Не, не се дразня. И всъщност не ме интересуват мотивите му, нито дали ще ми отговори. По-скоро искам да провокирам mitko, търсейки отговор на въпроса ми, да „излезе извън себе си“, да погледне над мисълта и мотивите си отстрани и евентуално да забележи някои свои слабости. Тях той трябва сам да забележи, а аз виждам, че притежава възможности за това и желание да се променя в положителна посока.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:На какво се доверявате най-много?
« Отговор #9 -: Септември 24, 2009, 11:23:52 am »
      Доверявам се безусловно на водачите си от другото измерение, но това не е включено в анкетата.

Как контактуваш с водачите си? Коя е информационната преносна среда?
« Последна редакция: Септември 24, 2009, 15:18:10 pm от sidewinder »

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:На какво се доверявате най-много?
« Отговор #10 -: Септември 24, 2009, 23:14:11 pm »
И защо реши да го споделиш? За да покажеш предаността си? И пред кого - пред тях или пред себе си? Или пък желаеш да покажеш, че си духовен ученик, придавайки си по този начин някаква допълнителна значимост?
  И защо да го пазя в тайна? Приеми го като провокация и ти да отговориш защо вярваш, ако вярваш в нещо изобщо в нещо, разбира се.
   Познаваме се прекалено отдавна за играем някакви роли - аз пред тях и те пред мене.
   Аз не съм ученик на никого. Във духовното развитие не бих допуснал никакъв посредник между мен и божественото. Това което притежавам като опит и знание са поуки от реалният живот, а уверявам те, той много ме е мачкал. Да си придава допълнителна значимост е характерна черта на младоста, на староста това не й е необходимо. Нашата значимост е функция от вашата заинтересованост към нашият опит, което ще рече, че нашата значимост е в чужди ръце - не зависи от нас самите.

  
Не, не се дразня. И всъщност не ме интересуват мотивите му, нито дали ще ми отговори. По-скоро искам да провокирам mitko, търсейки отговор на въпроса ми, да „излезе извън себе си“, да погледне над мисълта и мотивите си отстрани и евентуално да забележи някои свои слабости. Тях той трябва сам да забележи, а аз виждам, че притежава възможности за това и желание да се променя в положителна посока.

     Ирис,
     Трогна ти стария човек, БЛАГОДАРЯ!!! Да ми кажеш, че имам възможност да се променям в положителна посока, това е най-милия комплимент който съм получавал от години. Аз нямам слабости, слабости притежавате вие младите, при нас възрастните слабостите са се превърнали в пороци. Аз имам пороци и то много и ги знам всичките, но едно е да ги знаеш, друго е да се бориш с тях.

Как контактуваш с водачите си? Коя е информационната преносна среда?

      Контактувам визуално и телепатично. Не съм добър в теорията, но от това което съм чел смятам, че торсионната терия приляга най-добре за случая.
   С уважение!    
« Последна редакция: Септември 24, 2009, 23:19:41 pm от H. »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Re:На какво се доверявате най-много?
« Отговор #11 -: Септември 27, 2009, 11:50:01 am »
Доверявам се най-много на себе си и на приятелите си - предполагам най-близките отговори са "интуиция" и "мнение на други хора".

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27