Автор Тема: Хамас - новата марка безалкохолна бира  (Прочетена 5086 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER



За мен две бутилки Хамас - такава поръчка вече може да се направи в някои кафенета и ресторанти на Западния бряг на река Йордан, съобщава РИА "Новости".

Новата безалкохолна бира в бутилки със зелен - цвета на исляма - етикет се произвежда от компанията "Тайба" в завод в околностите на Рамала и е в чест на победата на ислямисткото движение Хамас на палестинските законодателни избори. Безалкохолната бира е много популярна в ислямските страни, където религията не разрешава употребата на алкохолни напитки.


Аз като фен на безалкохолната бира няма как да пропусна тази новина


Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Хамас - новата марка безалкохолна бира
« Отговор #1 -: Март 11, 2006, 09:34:31 am »
майтапа настрана - това е поредната бозица, сервирана нагототво на нищо неподозиращите чичковци - биронковци.... ;D >:( ;)
musica universalis

coroviev

  • Гост
Отг: Хамас - новата марка безалкохолна бира
« Отговор #2 -: Март 11, 2006, 10:23:54 am »
   Те се гаврят с божествената напитка , после се сърдят на карикатурите на Мохамед!!! >:( >:( >:( Как може бе ,такава перверзия с бирата!Хем я кръстили на терористична организация , хем я скопили! Те верно си падат по евнусите , ам а това с бирата може да се сравнява само с най-тежко сексуално извращение!!! >:( >:( >:(

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Хамас - новата марка безалкохолна бира
« Отговор #3 -: Март 11, 2006, 10:53:25 am »
Що бе Коровиев ти като лекар как ще коментираш влиянието на алкохола върху човешките тъкани

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Хамас - новата марка безалкохолна бира
« Отговор #4 -: Март 11, 2006, 11:07:06 am »
e тва всеки го знае,не само Коровиев--алкохола дезинфекцира,следователно е полезен
Що бе Коровиев ти като лекар как ще коментираш влиянието на алкохола върху човешките тъкани

-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Хамас - новата марка безалкохолна бира
« Отговор #5 -: Март 11, 2006, 11:15:13 am »
Даааа и хлорния разтвор дезинфикцира - пийте по една винена чаша от тази "божия смес всеки ден на гладно"

coroviev

  • Гост
Отг: Хамас - новата марка безалкохолна бира
« Отговор #6 -: Март 11, 2006, 11:37:21 am »
  Алкохолът под формата на бира е супер полезен , както за душата ,така и за тялото.Както при хомеопатията , лекарствата съдържат ниски концентрации отрова , така и бират съдържа алкохол. ;D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Хамас - новата марка безалкохолна бира
« Отговор #7 -: Март 11, 2006, 12:31:07 pm »
Коровиев предполагам си наясно че безалкохолната бира също съдържа алкохол в много малки количества, които според мен са хомеопатичната доза - щото иначе с една бира нотмална човек спокойно може да се напие за извънземни и половин стига  :P

coroviev

  • Гост
Отг: Хамас - новата марка безалкохолна бира
« Отговор #8 -: Март 11, 2006, 13:26:22 pm »
Цитат
безалкохолната бира също съдържа алкохол в много малки количества, които според мен са хомеопатичната доза
Само според теб! Грешиш дълбоко и генерално!За напиването-ми ще се напиваш , като нямаш изработена култура на пиене! :P

coroviev

  • Гост
Отг: Хамас - новата марка безалкохолна бира
« Отговор #9 -: Март 11, 2006, 19:46:21 pm »
Цитат
Що бе Коровиев ти като лекар как ще коментираш влиянието на алкохола върху човешките тъкани

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27