Автор Тема: Игрови mind control  (Прочетена 75764 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Re:Игрови mind control
« Отговор #135 -: Юни 20, 2010, 17:18:35 pm »
P.E.A.C.E. ,аватарът на baphaa  няма нищо общо нито с Англия нито с Ротшилд,това е флагът на българската армия  ;)


Не че това изключва неговото твърдение...
Колкото и да прави угодни взаимовръзки тоя път ще трябва да го защитя ...
« Последна редакция: Юни 20, 2010, 17:20:29 pm от Polymorpher »
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Игрови mind control
« Отговор #136 -: Юни 20, 2010, 22:02:40 pm »
P.E.A.C.E. ,аватарът на baphaa  няма нищо общо нито с Англия нито с Ротшилд,това е флагът на българската армия  ;)
Да и когато български войници убиват под сянката на този флаг, всъщност се извършват жетвоприношения и се насочва енергията към тези тъмни сили, за да се хранят.

Неактивен baphaa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:Игрови mind control
« Отговор #137 -: Юни 23, 2010, 10:50:50 am »
Не плюйте срещу казармата, това е едно от най-добрите училища за по-нататъшният живот, стига да не попаднеш на изроди. Тук всички са много добри в заклеймяването. Моята теория е, че всички зарибени по игри им липсва нещо, което могат да добият ако служат и се подготвят макар и за кратко в армията. Ако не сте съгласни кажете защо, вместо да пишете срещу всяко мнение, различно от вашето.

Колкото до аватара ми, възможно е аз да не съм разбрал, или да съм бил подведен от нечии писания, но го избрах защото именно под това бойно знаме сме постигнали впечатляващите победи след Освобождението. Ако не е това флагът, моля някой да ми прати снимка на истинския, веднага ще го променя.

Не съм кон с капаци който не умее да си признава грешките!
По делата ще ги познаете[/CO

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Игрови mind control
« Отговор #138 -: Юни 23, 2010, 16:23:40 pm »
Пийс, това за знамето на армията на Българя е много интересно. Наистина това прилича на ордена на Малта - католически военен орден от времето на кръстоносните походи. Интересно е и защо върху лъва има корона. В wikipedia не видях да пише за короната и откъде идва тя.

А за игрите мога да кажа, че съм играл абсолютно всички жанрове като се мине от логически и пъзели, та до ужаси и с убийства. Досега още не съм убил никой. ;D Човек ако е със слаба психика или ако има психични проблеми и от други места ще намери да се вдъхновява за своите действия - книги, телевизия, филми - начини колкото искаш. Оправдания - също. Дайте сега да не излизаме навън, щото може да ти падне нещо на главата докато си ходиш. Аз от игрите лично съм извличал само ползите. Не може да твърдиш само едното - че са лоши. Има много игри, които развиват качествата на човека. Имало е и такива, които са ме вдъхновявали. Никъде няма само черно или само бяло.
« Последна редакция: Юни 23, 2010, 16:30:49 pm от sasho90 »
Keep 'em occupied!

Неактивен zxcbv

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 45
Re:Игрови mind control
« Отговор #139 -: Юни 23, 2010, 18:09:57 pm »
Червения кръст всъщност символизира ордена за храброст-войнишки медал(да не си помислите ,че е някакъв таен орден ;)),корона има защото България е свободно царство,лъвът е националният ни символ и така...много е лесно да се дават конспиративни тълкувания ,да се генерализира ,а това за жертвоприношенията под сянката на този флаг направо не е за коментиране  :D

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Re:Игрови mind control
« Отговор #140 -: Юни 23, 2010, 19:09:54 pm »
Червения кръст всъщност символизира ордена за храброст-войнишки медал(да не си помислите ,че е някакъв таен орден ;)),корона има защото България е свободно царство,лъвът е националният ни символ и така...много е лесно да се дават конспиративни тълкувания ,да се генерализира ,а това за жертвоприношенията под сянката на този флаг направо не е за коментиране  :D

Хубаво,конспирация виждаме на всякъде,ами тези който са били царе в България след освобождението българи ли си или евреичета с рязани пишки ?

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Игрови mind control
« Отговор #141 -: Юни 23, 2010, 19:12:02 pm »
zxcbv
Бих казал, че е много трудно да се мисли самостоятелно и да се генерализира голям обем от информация. Най-лесно е да се погълне каквото са казали на всички хората с властта, да го приемем и да продължим да си спим...
Червеният кръст е ордена за храброст-войнишки медал, не отричам това. Е и? Двете неща не си противоречат, дори напртив - допълват се взаимно. Прочети пак какво съм написал, помисли и кажи кое и защо не е така. Корона има, защото на никой от властващите не им пука за "гласа на народа", короната казва, слугите изпълняват.
Пък лъва е смешно чак обяснението, символ ни е защото тука е бъкано с лъвове нали? Аспарух сигурно и той е имал лъв на знамето си...
Пък за жертвоприношенията като не искаш (и като неможеш) не коментирай :)

sasho90
Значи си склонен да си признаеш за негативното влияние на телевизия, книги, филми и т.н., но на игрите не? И доказателството е, че не си убил никой?  ;D
Сам съм се убедил, от личен опит, че най-трудно е да признаем и да променим мирогледа си за нещо което ни касае пряко, ако е за някоя теория която няма общо с нашите практики я приемаме доста по лесно, но също като Полиморфера и за теб е трудно да пребориш егото си :)

lokmar
Ми мислиш ли, че сакс-кобург-готата е българин... :)

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Re:Игрови mind control
« Отговор #142 -: Юни 23, 2010, 19:17:06 pm »
Ако са българи,аз ще съм евреин ционист.  :lol: :lol:  :hi:

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Игрови mind control
« Отговор #143 -: Юни 23, 2010, 19:23:41 pm »
sasho90
Значи си склонен да си признаеш за негативното влияние на телевизия, книги, филми и т.н., но на игрите не? И доказателството е, че не си убил никой?  ;D

Никъде не съм казал, че игрите нямат никакво негативно влияние? Това, което имах предвид, но явно не си схванал, е че който е с лабилна психика ще се повлияе по какъвто и да е начин - дали ще е от игрите, от филмите, музиката, обкръжението или от нещо друго. Това по никакъв начин не означава, че няма стойностни игри, филми, книги, музика и т.н. Надявам се вече да съм ясен.
« Последна редакция: Юни 24, 2010, 00:32:05 am от sasho90 »
Keep 'em occupied!

Неактивен zxcbv

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 45
Re:Игрови mind control
« Отговор #144 -: Юни 23, 2010, 23:03:27 pm »
Цитат
Хубаво,конспирация виждаме на всякъде,ами тези който са били царе в България след освобождението българи ли си или евреичета с рязани пишки ?

Всички много добре знаем кой са кобургите,и колко отрицателни личности са те в нашата история ,особенно фердинанд
Цитат
Пък лъва е смешно чак обяснението, символ ни е защото тука е бъкано с лъвове нали? Аспарух сигурно и той е имал лъв на знамето си
Първи сведения за използването на лъва ,като наш герб получаваме от книги писани през 14-15 век.Лъвът  е изобразен като символ на българите в стематографията на Жафарович,в изследванията на Мавро Орбини и в пътеписите на преминаваще през земите ни търговци ,през възраждането лъвът се възприема като символ на борбата за свободна България .Ако се вгледаме в гербовете на съседните ни страни ще видим засиленото присъствие на двуглавия орел  - Сърбия,Черна Гора,Албания ; като нормален орел - Румъния,Молдова.Двуглав орел е и символът на гръцката армия и на Византия,а за двуглавия орел като символ(колкото и относително да е тълкуването на символи) се е говорило много в този форум.На бълканите само България и Македония имат лъв за герб  :)
Цитат
Корона има, защото на никой от властващите не им пука за "гласа на народа", короната казва, слугите изпълняват.
Абе има бая страни с гербове не включващи корона,но системата на послушничество е в пъти по-силна отколкото при нас  ;)
Короната и на мен ми е антипатичен ,че дори противен символ.
Цитат
Пък за жертвоприношенията като не искаш (и като неможеш) не коментирай

Бе щото стотици хиляди са дали живота си за да бъдем свободни(виж българите от Босилеград и Цариброд,и дискриминацията оказвана им от сръбската държава ) пък накрая ние седеики далеч от времената им р си говорим колко лоши били постъпките им и борбите им случвайки се под "сянката на този флаг",просто България е била прецакана от алчноста царя си ,за който стана дума по-горе и на неадекватните действия на дипломацията ни след Първата Балканска война.

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Re:Игрови mind control
« Отговор #145 -: Юни 24, 2010, 20:07:15 pm »
sasho90
Значи си склонен да си признаеш за негативното влияние на телевизия, книги, филми и т.н., но на игрите не? И доказателството е, че не си убил никой?  ;D

Никъде не съм казал, че игрите нямат никакво негативно влияние? Това, което имах предвид, но явно не си схванал, е че който е с лабилна психика ще се повлияе по какъвто и да е начин - дали ще е от игрите, от филмите, музиката, обкръжението или от нещо друго. Това по никакъв начин не означава, че няма стойностни игри, филми, книги, музика и т.н. Надявам се вече да съм ясен.

И аз не съм казал, че игрите нямат никакво негативно влияние но пиис се държи сякаш съм писал дисертяция по въпроса хахахахах. Съмнявам се че ще се изясним с него.
« Последна редакция: Юни 24, 2010, 20:09:28 pm от Polymorpher »
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Игрови mind control
« Отговор #146 -: Юни 24, 2010, 20:27:26 pm »
Малко храна за размисъл http://www.wowdetox.com/
Тези хора, все едно са спрели хероина  ::)

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re:Игрови mind control
« Отговор #147 -: Юли 21, 2010, 12:15:21 pm »
Мp3 сменя кокаина


Марихуана. Кокаин. Опиум. Халюциногенни гъби. Времето им е преброено. В ХХI век и дрогата става виртуална. Покрай кибернаркотиците се зашумя още през лятото на 2008 г. Две години по-късно музикалната дрога вече започва да измества реалната. И в Щатите от отделите за борба с наркотиците й обявяват война - дори се обмисля идеята iPod-ите да се забранят в училище, пишат в www.gizmodo.com.


28 лв. Само толкова стигат, за да се сдобиеш с дозичка кокаин, марихуана, халюциногенни гъби и опиум. Има и друг тип компилации - абсент, LCD и екстази. При това - в комплект и за многократна употреба. Не ти трябват спринцовки и хартийки, а само компютър или mp3 плеър. Ако пък не си фен на дрогата, можеш да си купиш виртуално щастие и самочувствие - принципът е същият. Просто избираш от вариантите в компилацията - оргазъм, радост или увереност.

Създателите и почитателите на I-doser гарантират - звуковите вълни действат на мозъка не по-зле от джойнта, кокаина или страстния секс. I-Doser се предлага и във вариант за геймъри - за напреднали и начинаещи компютърни маниаци. Дилърите обясняват, че звуковите вълни стимулират уменията на играчите. А за всеки специфичен жанр в игрите се използва различно mp3. Цената на дрогата за геймъри също е 28 лв. По-скъпо, 32 лв., струват компилациите, които могат да пратят от "прегръдката на Господ" до "вратите на Ада", обясняват дилърите в сайта си. Тайната е в честотата им - между 3 и 30 херца. Ноу-хауто идва от военните - които отдавна използват силата на инфразвуковите вълни.
 
Звуковете до 30 херца не могат да се чуят от човешкото ухо, но се приемат от мозъка на подсъзнателно ниво, обясняват невролозите. Още по времето на Хитлер д-р Менгеле и екипът му са експериментирали с т.нар. дяволска честота, която се намира 1 и 20Hz. Ако се напипа, не просто може да подлуди човека, но да доведе и до смърт. Експериментите на учените го доказват - при експерименти с мишки. Лабораторните гризачи получават все по-високи дози "музикална дрога". Накрая пулсът им се ускорява толкова, че умират от инфаркт. Някои от почитателите на кибердрогата признават, че щом си вземат дозата, ги хваща силно главоболие и започват да треперят.

Но учените още нямат официално становище как и кога настъпва пристрастяването към "музикалната дрога".

Друго обаче е факт - дилърите на кибернаркотици стават все повече. Причината - от I-Doser им предлагат до 20% печалба от всяка пласирана доза. Както и бонус пакет с нови кибернаркотици. По принцип първите дози винаги са безплатни - още щом си свалиш софтуера или си купиш ръководството за употреба на "музикалната дрога" - цената му е 20 лв. Виртуалните кока и джойнт обаче може да се тестват без пари какво в YouTube, така и във форумите в интернет.


Лора Симеонова

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2010-07-21&article=333209

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Игрови mind control
« Отговор #148 -: Юли 21, 2010, 16:37:11 pm »
Затова ли навремето ни учеха, че хубавите озвучителни тела имат честотна характеристика от 20Hz-20kHz? За да могат да възпроизвеждат вмъкнатите честоти.

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Игрови mind control
« Отговор #149 -: Юли 22, 2010, 08:30:31 am »
По едно време пробвах тези наркотици-нищо не ми стана.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
15 Отговора
15161 Прегледи
Последна публикация Юни 14, 2012, 21:34:13 pm
от Princess_Deja
15 Отговора
11136 Прегледи
Последна публикация Януари 16, 2006, 00:46:58 am
от asdfghjkl
2 Отговора
5507 Прегледи
Последна публикация Май 21, 2010, 23:13:18 pm
от sasho90
12 Отговора
12038 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2011, 04:54:22 am
от jedymaster
9 Отговора
10216 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2013, 21:55:57 pm
от gogetit

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27