Автор Тема: Изгубено време през нощта  (Прочетена 10509 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Изгубено време през нощта
« Отговор #15 -: Август 18, 2009, 00:27:28 am »
Опитни часовникари са ми казвали, че самонавиващите часовници не са съвсем надеждни откъм точност.

Затова за 200-300 лв си взимаш един швейцарски кварцов, например Кандино или Тисот и ще си бетон.
Аз имам такъв от 5 години и е като нов. Отделно от това е точен до секундата. Батерия съм му сменял само веднъж.

Бтв, сложи си 2-3 часовника до леглото - механични, електронни, и каквито намериш и ако всички изостават заедно, тогава може и да мислим за някакви мистерии. Иначе ще да е от часовника.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен invio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 125
Re:Изгубено време през нощта
« Отговор #16 -: Август 18, 2009, 07:46:57 am »
Да, но не си падам по електронните часовници :) Засега се държи добре.

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re:Изгубено време през нощта
« Отговор #17 -: Август 18, 2009, 15:00:53 pm »
Страхът от тъмното, не е мистерия, а е научно обоснован. Има много изследвания в тази област, може да почетеш. Дори някъде нагоре имаше линк с кратка статия за това. И едното е на психична основа, другото не е. Не бъркай нещата.
Аз не съм съгласна с твърденията ти. Как би обяснил страх от тъмното при новородено, което при всяко изгасяне на осветлението, започва да плаче?

Неактивен invio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 125
Re:Изгубено време през нощта
« Отговор #18 -: Август 21, 2009, 22:22:41 pm »
Мистерията предполагам, че е разбулена.
Тази сутрин докато гледах ТВ забелязах, че сакундарника не се движи и е изостанал с 10 мин. при положение, че го бях сверил преди половин час. Разклатих го леко както е на ръката ми и си тръгна.
Явно някой удар не му е понесъл. :)



Относно предния пост: С какво точно не си доволна спрямо мнението ми? Макар децата нямат психика и първични усещания?

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Изгубено време през нощта
« Отговор #19 -: Август 22, 2009, 13:31:33 pm »
Страхът от тъмното, не е мистерия, а е научно обоснован. Има много изследвания в тази област, може да почетеш. Дори някъде нагоре имаше линк с кратка статия за това. И едното е на психична основа, другото не е. Не бъркай нещата.
Аз не съм съгласна с твърденията ти. Как би обяснил страх от тъмното при новородено, което при всяко изгасяне на осветлението, започва да плаче?

Полевото съдържание(енергийното поле) на родителите прехвърля себе си върху полето на новороденото.Страхове(и прочие неща) на родителите се прехвърлят на новороденото преди всяко възпитание, на полево ниво.Естествено не е задължително да е точно страх от тъмното, друг страх на родителя може да изразява себе си чрез тъмното при новороденото.

И естествено, че е лъжа на "духовните групи", че децата са най-чистото нещо.Никой не влиза в тази реалност чист, просто заради имплементирането на полето на родителите върху полето на новороденото(както всяка клетка има същото поле като тялото, така и сперматозоидът и яйцеклетката носят двете полета на родителите, от това не може да се избяга).Така всеки е натоварен с програми още преди да е имал дори един непрограмиран миг в живота си.

И естествено, полевите постижения на родителите също се прехвърлят на новороденото.Детето на двама инеядни родители се ражда без програма за глад и е "родено инеядче" :)
« Последна редакция: Август 22, 2009, 13:33:19 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен invio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 125
Re:Изгубено време през нощта
« Отговор #20 -: Август 22, 2009, 21:34:03 pm »
1. Какво е "инеяден"?
2. Какво е "полево съдържание"?

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Изгубено време през нощта
« Отговор #21 -: Август 22, 2009, 22:05:30 pm »
Човек, който живее без нуждата да се храни, запазвайки вксички физиологични процеси в пълно функциониране и без да изпитва глад.

Под полеви живот имам предвид онова, което се случва в полето на човек(енергийно-информационното поле, аури, квантови полета, финни тела и прочие).Полево съдържание за мен са мисълформите, мисловните модели, програмите, начините на мислене, блокирани/нормални емоции, схващанията - всичко, което е част от операционната система на съзнанието.

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re:Изгубено време през нощта
« Отговор #22 -: Август 23, 2009, 00:03:39 am »

Цитат на: invio
Относно предния пост: С какво точно не си доволна спрямо мнението ми? Макар децата нямат психика и първични усещания?
Цитирала съм те, с какво точно не съм съгласна. Спорт-Здраве4 обаче е отговорил много добре, затова е излишно да се изяснявам. На мен ми отне много време, докато се справя с този страх от тъмното, но пък успях.  :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27