Автор Тема: Тайните на победата  (Прочетена 12937 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Тайните на победата
« Отговор #30 -: Март 05, 2006, 02:35:40 am »
Хахахах аз относно физическия труд съм на принципа такъв вид труд - само в Астрала  :P там има само екшън затова после след астралните прикючения е нужна почивка  ;) ;) ;) Бирата я консумирам само безалкохолна :) Всички викат че не била същата на вкус като алкохолната ама аз понеже 8 години алкохолна не съм пил та съм и забравил вкуса и не прая разлика  8)
А за умирането то че си умрял през 1943 едно наръка ама не се споменава как :) Да не се окаже че си умрял като Иван Вазов   ;D ;D ;D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Тайните на победата
« Отговор #31 -: Март 05, 2006, 02:39:03 am »
Хахаха коровиев е бил от онези доктори - хахахахаха :P Разстрел!!! А след него червеи - хахахаха :P

Аз съм по-мързелив от вас - да си спретнем клуб 8) 8) 8) Само че трябва да си намерим момичета на късмета, които да ни носят плодовете и зеленчуците в хамака - ха-ха-ха :P

coroviev

  • Гост
Отг: Тайните на победата
« Отговор #32 -: Март 05, 2006, 02:48:33 am »
  За братството-оформя се ситуация за развитие на едно ново тайно общество.Едно такова тайно общество предполага наличие на момичета на късмета ,носещи плодове на вас и бира на мен.Като казах бира , Елиънчо , аз имах предвид да осигуриш бира (истинска не шофьорска) за мен , а не за себе си след астрален екшън!В крайна сметка аз съм този дето ще пати и ще отнася на плещите си греховете световни! А за дядо Вазовата смърт-дай боже всеки му ! Ама с тоя моя късмет едва ли ще съм умрял така , или ще съм изгорял в танк или в самолет , пък къвто съм разсеян,може на мина да съм стъпил!

Цитат
Хахаха коровиев е бил от онези доктори - хахахахаха Tongue Разстрел!!! А след него червеи - хахахаха Tongue
Напълно е възможно, аз и сега харесвам морските свинчета повече от хората :D :D ;D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Тайните на победата
« Отговор #33 -: Март 05, 2006, 03:06:21 am »
Ами Коровиев остана да ти гледам на карти Таро и по метода на И Дзин и да скалъпя някаква правдоподбна хипотеза ама мноо време отнемат тези занимания а сега тука превеждам една супер яка конспиративно извънземна статия която скоро ще бъде публикувана на сайта  и ще има доста стресирани  :P :P :P

coroviev

  • Гост
Отг: Тайните на победата
« Отговор #34 -: Март 05, 2006, 10:13:39 am »
 А,а,а, щом  ще  стресираш , отложи бирата! Стресирането е приоритетно! И защо губиш време като си дрънкаш глупости с мен , а не превеждаш? Верно мързел те е налазил !!! :D ;D :D

Eon

  • Гост
Отг: Тайните на победата
« Отговор #35 -: Март 05, 2006, 10:37:43 am »
аз компенсирам и двама ви...за мързела де...
превеждам като ненормален.... :P :P
аре ве, няма ли някой с PhD.  по Physics (да разбира от неща като electrogravitational propulsion)
*бати зора.....

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27