Автор Тема: Роби Уилямс вярва в извънземни!!!  (Прочетена 6588 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Роби Уилямс вярва в извънземни!!!
« -: Март 02, 2006, 14:42:47 pm »
Роби Уилямс (Robbie Williams) смело заяви, че до 2012 г. на планетата ни ще кацнат представители от други светове. Певецът твърдо вярвал в извънземните и всяка вечер си мислел за тях. "Нямам търпение да ги видя, засега само ги сънувам, но съм сигурен, че вече са на път към Земята. Идването им е неизбежно", твърди Роби Уилямс.

Хе-хе-хе :P

Дъвиан

  • Гост
Отг: Роби Уилямс вярва в извънземни!!!
« Отговор #1 -: Март 02, 2006, 15:11:18 pm »
Е, друго си е авторитета да ти го каже... :D :D :D

Eon

  • Гост
Отг: Роби Уилямс вярва в извънземни!!!
« Отговор #2 -: Март 02, 2006, 15:17:51 pm »
Абсолютно...

Роби е пич :)

готини парчета прави

Дъвиан

  • Гост
Отг: Роби Уилямс вярва в извънземни!!!
« Отговор #3 -: Март 02, 2006, 15:21:21 pm »
Мда - не са лоши. :D Бях гледал преди време по телевизията негов концерт и ми хареса.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Роби Уилямс вярва в извънземни!!!
« Отговор #4 -: Март 02, 2006, 15:25:27 pm »
Друг въпрос е, че е кукличка :P Гледах някакъв негов клип - беше пълно със змии хаха. Една даже му влезна в д-то... Гадост...

Heinie

  • Гост
Отг: Роби Уилямс вярва в извънземни!!!
« Отговор #5 -: Март 02, 2006, 16:27:26 pm »
Така ще е - на час по лъжичка...

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Роби Уилямс вярва в извънземни!!!
« Отговор #6 -: Март 02, 2006, 16:32:19 pm »
Е, друго си е авторитета да ти го каже... :D :D :D

Много правилно го казваш. Муахахахахаах...

Дъвиан

  • Гост
Отг: Роби Уилямс вярва в извънземни!!!
« Отговор #7 -: Март 27, 2006, 20:09:10 pm »
Е, хайде, щом сме го подхванали :P:

www.7sport.net, 1 март 2006

Роби Уилямс си купи отбор

"Боли ме, като гледам как любимият Порт Вейл загива", каза певецът и извади 383 000 евро.

Старата любов ръжда не хваща. Тази вечна максима доказа британският певец Роби Уилямс, който купи акции от футболния клуб Порт Вейл. Въпреки шеметната си кариера в музикалния бизнес Роби винаги е твърдял, че най-голямата му страст е футболът.
Звездата стана собственик на всички предлагани на пазара акции от клуба. Стойността на инвестицията не бе обявена. Но според запознати в началото на месеца свободните книжа са били за 260 000 паунда (382 500 евро). Вероятно певецът е купил по-голямата част, а може би и всички, посочва Би Би Си.
Порт Вейл е от град Стоук он Трент, където е израсъл Роби. "Фен съм на отбора от малък", посочва бившият член на една от най-успешните момчешки групи "Тейк Дет".
"Въпреки че не мога често да съм във Вейл, моята инвестиция е доказателство, че сърцето ми все още е там и съм им голям поддръжник", каза Уилямс. Той няма намерение да изкупи клуба, както направи приятелят му Елтън Джон с Уотфорд през 70-те. Но парите на музиканта ще свършат чудеса за финансово лабилния Вейл.
Президентът на клуба Бил Брат заяви, че е изключително доволен от инвестицията. "Това е знак, че Роби е загрижен за състоянието на любимия ни Вейл", посочи той.
"Сега членовете на борда и всички останали трябва да му докажем, че тези пари не са хвърлени на вятъра, а са използвани мъдро, за да подсигурят бъдещето на клуба."
Мениджърът на клуба Мартин Фойл допълни: "Винаги съм знаел, че сърцето на Роби е във Вейл.
Очарован съм, но не и изненадан от постъпката му
"Развълнуван съм от възможностите, които се откриват пред нас оттук нататък", сподели самият Уилямс в изявление в понеделник.
Преди три години музикантът имаше шанс да инвестира в клуба, който по това време имаше сериозни финансови проблеми. Но тогава Роби бе категоричен, че няма намерение да оправя разклатения бизнес на малко отборче. Все пак, откакто е голяма звезда, винаги е давал по едно рамо на Вейл, като участва в приятелски мачове.
Наскоро обаче певецът заяви: "Струните на сърцето ми се късат, като чувам, че любимият ми клуб има проблеми. Бил съм фен на Порт Вейл през целия си живот. Когато бях малък, гледах мачовете му от трибуните и мечтаех да седна в ложата на президента
32-годишният музикант сега живее в Лос Анджелис, но се е родил близо до стадиона на Вейл. Личното му състояние се оценява на 115 млн. евро. Последният му албум се продаде в 5,7 млн. копия.
За разлика от успешната кариера на Роби Порт Вейл се движи в обратната посока. 130-годишният клуб никога не е печелил голям трофей. В момента е на 11-о място между 24-те отбора в Първа английска лига, която е две нива под елитната Премиершип.
Родителите на Роби също се радват на инвестицията. "Синът ни е много развълнуван, защото сърцето му винаги е било с Вейл", посочват майката на звездата Джен и баща му Пит.


и още:

www.bgradio.net, 10.02.2006

Най-добрата песен на Великобритания пред последните 25 години е "Angels" на Роби Уилямс. На 25-тата церемония по връчването на Британските музикални награди Роби Уилямс получи своята 15-та статуетка в категория, включена специално заради юбилея на музикалния форум.


Вместо да дава пари за изследвания относно извънземните от сънищата си, той нашия футболни клубове си купува :P




coroviev

  • Гост
Отг: Роби Уилямс вярва в извънземни!!!
« Отговор #8 -: Март 27, 2006, 20:12:48 pm »
Цитат
Вместо да дава пари за изследвания относно извънземните от сънищата си, той нашия футболни клубове си купува   Tongue
Това сигурно е рестото от парите за изследвания. ;D

Дъвиан

  • Гост
Отг: Роби Уилямс вярва в извънземни!!!
« Отговор #9 -: Март 27, 2006, 21:00:43 pm »
От интернет:

"Роби Уилямс е бомбардиран с електронни писма и обаждания от обладана своя фенка, която мисли че Роби може да бъде отвлечен от извънземни. Поп звездата е получил също факсове, които го предупреждават, че малките зелени човечета ще го нападнат, ако той отиде до Германия, за да участва в телевизионно предаване.

Почитателката, която се нарекла Кони Сий, твърдяла че агенти на правителство са й казали, че извънземните заговорничили да отвлекът певецът.

Тя е цитирана в британския вестник "Сън":" Аз съм обезпокоена, аз вярвам, че той е в сериозната опасност!"

По-рано Роби призна, че вярва, че в Британия скоро ще има нашествие на извънземни.

Той разкри, че е убеден, че планетата ще да бъде препълнена от извънземни и предупреди своите фенове да бъдат готови за близка среща с третият вид, и каза по британското Радио 2 : "Всяка вечер сънувам НЛО и всяка вечер чакам с нетърпение да заспя, защото тези сънища са прекрасни. Аз мисля, че те определено пътуват към нас, сериозно! Отбележете си моите думи! Отсега до 2012 г. гледайте по-често навън, деца!"

 :P :P :P

Eon

  • Гост
Отг: Роби Уилямс вярва в извънземни!!!
« Отговор #10 -: Март 28, 2006, 12:16:57 pm »
Той беше се изръсил стотици хиляди паунди за една гей кръчма която щели да я затворят...


Е в това е виновен... има сума ти дечица в африка дето гинат от глад...


Да вземе пример от Боно. ;)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Роби Уилямс вярва в извънземни!!!
« Отговор #11 -: Април 05, 2006, 06:56:30 am »
И аз да имах парите му, и аз щях да си купя някой отбор ( естествено щях да отделя прилична сума за благотворителност). Колко му е един Левски или Реал Мадрид(хехех, тука се изхвърлих малко)?   :) ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27