Автор Тема: Филми за Новия Световен Ред  (Прочетена 541180 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен HristoBG

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Re: Филми за Новия Световен Ред
« Отговор #1005 -: Март 23, 2013, 19:53:12 pm »
Аз никъде не усетих полъх на зомбита в трейлъра. По-скоро ми заприлича на война между населението , малки конфликти (с експлозии в началото), предизвикани от Правителството (?) и различни подобни органи, после се вижда как милиарди хора загиват, популацията драстично намалява, дадено е разрешение на служещите да стрелят по месо (там сцената с бягащите хора през автобуса), после накрая как пък хората искат да прескочат стената (вероятно поставена им да не бягат)... Очаквам оръжия за масово поразяване, биологични оръжия, геноцид, нова световна война, следователно НСР? Бе изглежда интересен. :D А Брад Пит вероятно ще е от късметлийските хАмериканци, които имат връзки с администрацията...  :mad:

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Филми за Новия Световен Ред
« Отговор #1006 -: Март 23, 2013, 20:02:18 pm »
Христо, филма е направен по книгата Z-та световна война от Макс Брукс. Няма как да не са зомбита. Само дето ми се струва, че са доста по-бързи от обичайните зомбита. И затова може би не можем да ги различим. Всъщност още не съм чела книгата. Тия дни ще си я купувам. Доколкото съм запозната акцента не е в/у зомбитата, а в/у човешките взаимотношения. Може и да греша. Така четох.

Неактивен deadzero

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Re: Филми за Новия Световен Ред
« Отговор #1007 -: Март 23, 2013, 22:08:19 pm »
Я гледай ти. Съвсем случайно тази вечер по ``любимата на всички`` телевизия бтв започва телевизионно предаване със същото име, е почти CoolT. И съвсем ``случайно`` първият епизод е посветен на британското кралско семейство и прийомите им за манипулация на стадото.


Резюме: Сериалът проследява разследването на поредицата от мистериозни смъртни случаи и изчезнали хора, които обграждат телевизионното шоу "Култ".

Отдавна му се канех на този сериал ... тази вечер го "захващам" .благодаря за инфото :)))
Еverything is connected to everything.

Неактивен Нова Ера

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
  • Една Земя за всички
    • Направи сам Енергийна революция
Филм за Рокфелер и Ротшийлд
« Отговор #1008 -: Март 30, 2013, 09:52:48 am »
Руснаците са направили страхотен, в буквален смисъл, филм за ужасите, които са донесли на света империите на Рокфелер и Ротшийлд:
Никоя западна корпоративна медия не би посмяла дори да докосне тази тема. Браво на руснаците !
« Последна редакция: Март 30, 2013, 18:02:59 pm от Black Adder »

Неактивен HristoBG

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Re: Филми за Новия Световен Ред
« Отговор #1009 -: Април 03, 2013, 23:37:33 pm »
Не знаех къде да го пусна, но бих искал да споделя едно резюме на един сериал с подновен втори сезон:



Цитат
През последното десетилетие технологиите са променили почти всеки аспект от живота на съвременния човек и той дори не се е усетил колко гигантска е промяната в битието му. Във всеки дом, на всяко бюро, във всеки джоб има смартфон или плазмен екран – това е черното огледало на човешкото същестуване през XXI век. Всички ние се кланяме на олтара на Google и Apple и животът ни все по-сигурно потъва във високотехнологичната зона на здрача.

Неактивен WhiteKnight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 230
Re: Филми за Новия Световен Ред
« Отговор #1010 -: Август 08, 2013, 16:16:01 pm »
Google

414. That’s an error.

The requested URL /... is too large to process. That’s all we know.

Това ми изписа, като сложих горното резюме в търсачката на гугъл ;-)

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Филми за Новия Световен Ред
« Отговор #1011 -: Август 08, 2013, 17:42:11 pm »
Ти не можеш ли да разбереш какво ти е написал Гугъл? ;) Пробвай с няколко думи, не със целия текст.

Неактивен forcomnet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 113
Re: Филми за Новия Световен Ред
« Отговор #1012 -: Август 10, 2013, 01:46:40 am »
Нещо снимката не успява да се визуализира явно... Black Mirror е сериалчето.
« Последна редакция: Август 10, 2013, 01:50:08 am от forcomnet »

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Филми за Новия Световен Ред
« Отговор #1013 -: Август 23, 2013, 14:43:47 pm »
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен HristoBG

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Re: Филми за Новия Световен Ред
« Отговор #1014 -: Септември 02, 2013, 02:34:46 am »
Да, Black Mirror e, гледах му първия сезон (3 епизода)... Различен е от другите сериали, странен, дори плашещ с това докъде може да се разпрострат технологиите и какви влияния имат върху нас.

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Филми за Новия Световен Ред
« Отговор #1015 -: Септември 02, 2013, 13:54:25 pm »
Блейд, в постнатото от теб видео има някаква логика, но всеки може да си измисли своя, не е ли така? А и не разбирам това какво общо има с НСР?

Неактивен Panta Rei

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Филми за Новия Световен Ред
« Отговор #1016 -: Септември 22, 2013, 14:27:54 pm »
Now You See Me / Зрителна измама (2013)

В този филм илюминатите са представени не като нещо лошо, а даже напротив – благородни, „светли“ и с добра кауза, което нещо мен лично ме раздразни много. Но като оставим настрана идеята, филмът е хубаво направен и е удоволствие да се гледа.
Очаквам и вашите мнения за филма.

(Колебаех се къде да го постна - тук или в темата за конспирации. Ако там е по-подходящо, моля модераторите да ми преметат поста там.)
« Последна редакция: Септември 22, 2013, 14:34:10 pm от Panta Rei »

Неактивен hakama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Филми за Новия Световен Ред
« Отговор #1017 -: Февруари 16, 2014, 18:33:31 pm »
Някой гледал ли е този филм?
Propaganda / Пропаганда (2012)

http://www.imdb.com/title/tt2279306/?ref_=nv_sr_1


## Резюме : Силен и противоречив анти-западен пропаганден филм, който разглежда влиянието на американската визуална и консуматорска култура върху останалия свят от севернокорейска гледна точка. Описван е като „заклеймяващ и осъждащ културата на 21-ви век или най-добрата пропаганда за цяло едно поколение.“

Неактивен Feru4o

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
  • There Is a Glitch in the Matrix.
Re: Филми за Новия Световен Ред
« Отговор #1018 -: Февруари 24, 2014, 23:24:45 pm »
Като болен фен на жанра фантастика, още от невръстни години, когато грижливо поставих джобната си ножка под възглавницата след като изгледах първия "Пришълец", не можах да пропусна римейка на "Робокоп". Въпреки посредственото изпълнение, засяга доста интересни теми. Може би съм се разнежил, но ми докара и известна доза депресия още от първите 5 мин. Добра игра на Самюел Джаксън.

Неактивен hakama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Филми за Новия Световен Ред
« Отговор #1019 -: Ноември 23, 2014, 14:10:00 pm »
Някой гледал ли е този сериал (спин-оф на Досиетата):
The Lone Gunmen

http://www.imdb.com/title/tt0243069/?ref_=ttep_ep_tt

За жалост, го няма преведен.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27