Автор Тема: Филми за Новия Световен Ред  (Прочетена 541220 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #855 -: Април 08, 2010, 13:50:49 pm »
Извънземните са 300000000000000.....  пъти по напреднали от нас и те способни на каквото и да си искат.За тях ние сме сеедно в камнната ера.
Добре де,но пак ще си попитам-КАК става променянето на хората и тези,които са променени осъзнават ли го въобще?

С едно малко уточнение - напреднали в технологичен аспект. Другото няма как да го разбереш.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #856 -: Април 08, 2010, 13:59:12 pm »
calibra,ок 30000000000000000 пъти по-напреднали са от нас,аз тогава питам за ЧИЙ го търсят на Земята и какво толкова им е нужно нек'ви от каменната ера да променят,че чак да се крият?!За какво сме им толкова?Явно,че те и да имат технологийте ние,хората имаме нещо,което те нямат.Логично е.Но какво ли ще да е?
П.С.:Ако някой може да ми отговори на въпроса с нормални думи,че наистина ми е интересно как става промяната на даден човек и дали самия той я осъзнава?!
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #857 -: Април 08, 2010, 16:55:30 pm »
Те са напреднали технологично, но духовно не са. С чувствата любов,хумор и тн...
И си мисля, че всичко това е заради тези неща. Може и да има и други неща.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #858 -: Април 08, 2010, 17:13:42 pm »
Те са напреднали технологично, но духовно не са. С чувствата любов,хумор и тн...
И си мисля, че всичко това е заради тези неща. Може и да има и други неща.

Всъщност за кои извънземни говорим :)

Извънземни раси бол - а индивидите в съответните раси също. Зависи от индивида. Защо ги слагаме под един знаменател?

Неактивен calibra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #859 -: Април 09, 2010, 00:03:01 am »
Еон и прав - има много раси . Сега ще ви кажа какво аз знам . Извънземните както ви казах са много по напреднали от нас имат всръх енергия и също имат нещо като машина на времето. Ние не сме единствените в цялата вселена има и други галактики за които ние незнаем защото нямаме технологии за да ги видиме и така но езвънземните знаят. Понеже са утишли по напред в годините с тази машина и са ни видяли на какво дередже сме - как властват всички оправляваще и са ни направили нас хората роби , пускат бомби и т.н. и са се върнали с 300-400 години преди да станат тези работи и от тогава са работили заедно  по едни въпрос. Как да премахнат тези хора които ни оправляват и ни мислат лошото. :)

Неактивен pro-anti

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
  • "Not all who wander are lost."
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #860 -: Април 09, 2010, 04:30:14 am »
Като я чета тая тема се сещам за един филм по книга на
Стивън Кинг The Tommyknockers. Отвратителен е, такова тягостно усещане ми създаде, бях по-малка като го гледах, но още го помня. За извънземни става дума. :)



Също се сещам и за този, който уж беше нашумял, ама тук не го намерих препоръчан. :) Струва си..

Teh Island



Резюме : Hякъде след около 50 години. Планетата е тотално отровена и само няколко хиляди души са се спасили в огромен, изолиран от външния свят комплекс небостъргачи. Ежедневието е почти роботизирано. Всичко се следи автоматично, включително метаболизма на всеки отделен човек. Имената също са малко странни.Линкълн Шест Ехо (Юън Макгрегър) е от хората, които все си задават въпроси. Къде отива конвейрът с епруветки, които внимателно трябва да се пълнят с точни дози хранителни вещества? Защо не се позволява близък контакт с жените в сградата? И защо той не може да остава прекалено дълго с Джордан Две Делта (Скарлет Йохансон)?Какво налага толкова строга дисциплина? И какъв е този лелеян остров, за който се тегли лотария и към който се отправя поредният щастливец? Дали наистина приказното късче земя е единственото останало неотровено място на Земята? Освен това Линкълн Шест Ехо сънува кошмари – факт, който неясно защо безпокои силно шефа му Мерик (Шон Бийн). Пък и тайният му приятел от подземията - Маккорд (Стив Бушеми) - отговаря твърде уклончиво на повечето му въпроси..
(от zamunda)
"Believe those who are seeking truth. Doubt those who find it."

Неактивен pro-anti

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
  • "Not all who wander are lost."
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #861 -: Април 09, 2010, 04:41:30 am »
Чудех се дали да го постна тук или във философски филми, но мисля, че е по-важен елемента контрол и сплашване, които ни се налагат чрез пропаганда (може би с подобни цели като в този филм, но си струва човек да се замисли), а тук е илюстрирано доста добре , но няма да казвам повече, защото ще се изгуби целия ефект от филма. Страхотен е!



“Селото” е невероятен психо-трилър, който ще ви накара да приковете поглед в екрана до самия му край.В отдалечено село хората имат прекрасен и спокоен живот с едно малко изключение – присъствието в горите около тях на ужасни същества, за които те даже не смеят да говорят. Живеещи в постоянен страх от заобикалящата ги гора, жителите на селото са завинаги пленени да останат в него. Докато едно смело младо момиче не събира смелост да прекоси горите, за да спаси живота на любимия си. (от zamunda)
« Последна редакция: Април 09, 2010, 04:42:37 am от pro-anti »
"Believe those who are seeking truth. Doubt those who find it."

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #862 -: Април 09, 2010, 11:42:22 am »
``Злокобен остров`` снощи го гледах и прецених, че трябва да бъде представен в тази тема.

``През 1954 федералният шериф Теди Даниълс поема разследването на случай с изчезването на пациент от лудница, която се намира на остров.
Не след дълго, странни събития го карат да си мисли, че е получил случая, защото лекарите експериментират с пациентите си. Инстинктите на Теди разкриват обещаваща следа, но управата на болницата не му разрешава достъп до архивите, които могат да разрешат целия случай. Когато ураган прекъсва всички връзки с континента, Теди започва да се съмнява във всичко – в собствените си спомени, в партньора си, дори в разума си.``

П.П. Много ми напомня за една статия която бях чел преди много години, когато бях още малък ``конспиратор``. Та в нея ставаше въпрос за лудница на малък изолиран остров, където всички пациенти и персонала изчезват мистериозно и беследно. Властите нямаха никакво логично обяснение. Естествено извънземните бяха обвинени, но след този филм сценария може да е бил и по различен.  :o Ако някой има представа дали темата и статията за тази лудница я има във форума ще съм му много благодарен.Нямам спомен в Сащ ли беше или Великобритания местоположението и.  ???
http://www.zamunda.net/details.php?id=214003
« Последна редакция: Април 09, 2010, 11:43:38 am от sunin »
TRUE OR DEATH

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #863 -: Април 10, 2010, 02:46:22 am »
``Злокобен остров`` - заслужава си чакането на последното изречение  :yes:


Memento / Мементо (2000)



http://www.zamunda.net/download.php/168582/Memento%202000%20BRRip%20XviD%20AC3-FLAWL3SS.torrent

Prince of Darkness / Принцът на мрака (1987)



http://www.zamunda.net/download.php/93334/John%20Carpenter%27s%20Prince%20of%20Darkness.torrent

и този, заради идеята

Angel Heart / Ангелско сърце (1987)



http://www.zamunda.net/download.php/199376/Angel.Heart.1987.BRRip.Xvid.AC3-BTRG.torrent

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #864 -: Април 10, 2010, 14:15:50 pm »
Order of Chaos http://www.zamunda.net/details.php?id=216313&hit=1
Много, ама много странен филм. Според мен има от така наречениете "спусъци" които активират програми ;)

Неактивен Light_Warrior

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #865 -: Април 10, 2010, 18:36:12 pm »
calibra,ок 30000000000000000 пъти по-напреднали са от нас,аз тогава питам за ЧИЙ го търсят на Земята и какво толкова им е нужно нек'ви от каменната ера да променят,че чак да се крият?!За какво сме им толкова?Явно,че те и да имат технологийте ние,хората имаме нещо,което те нямат.Логично е.Но какво ли ще да е?
П.С.:Ако някой може да ми отговори на въпроса с нормални думи,че наистина ми е интересно как става промяната на даден човек и дали самия той я осъзнава?!

предполагам че става  чрез някакво инжекц.
устроиство което активира реп.мозъка, което води до
промяна на личноста :

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #866 -: Април 10, 2010, 20:55:06 pm »
Light_Warrior,мерси за отговора.Но все пак е интересно на кои хора променят мозъка и личността,и как,дори самия човек рядко вижда промяната в себе си?Явно наистина доста сме го закъсали.  :(
Eon,може и да не разбера някои неща,но поне бих опитала.Това,че извънземните са по-развити технологически-нищо не значи явно,щом са погнали нас хората.Тъй де,аз съм супер развито същество и имам всякакви технологии,за какво ми е да се занимавам с някакви примитивни същества.Все едно аз да почна да си говоря с мравките.Но явно тези "мравки",в случая хората имат  нещо,дето онези супер развитите нямат,а явно им трябва за нещо.
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Light_Warrior

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #867 -: Април 10, 2010, 21:25:16 pm »
Light_Warrior,мерси за отговора.Но все пак е интересно на кои хора променят мозъка и личността,

доколкото знам тези които носят гена на
анунаки със голям процент , всички го
носим но при някои е над 50 % и повече.
:morning2:


Неактивен Light_Warrior

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #868 -: Април 13, 2010, 20:19:05 pm »
Цитат
за CNN и BBC знам че със сигурност някои от тях
някога са били хора, но вече не са...немогат да изпитват
човешки чуства.

Може ли по-подробно да ни разясниш, това което си казал в цитата. Откъде и какво точно знаеш? Кой ти е информатора?

Кой ти е информатора...!!? хмм,

за двете западни медий вече пуснах клипчета
за наште мога да ти кажа следното...,видиш ли
журналист със такава пъстрота на очите,
значи е във кюпа - илюминат .


което означава само едно - активирана био - генетика 
и толкова - как става обаче незнам.

със сигурност не и със духовни науки...

п.с. снимки на бг журналисти няма да публикувам ,
отвори си няколко на Водещи на новини и гледай
за пъстрота на очите, като тази на снимката на
политика.


пример :



пример :

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #869 -: Април 17, 2010, 18:02:36 pm »
Филмът “Невидима империя” или явни заговори без теории

http://www.ivanstamenov.com/?p=1103#more-1103

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27