Автор Тема: Филми за Новия Световен Ред  (Прочетена 570878 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен WhiteKnight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 230
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #840 -: Март 09, 2010, 09:19:46 am »
Линк за Animal Farm (1954 - Cartoon) George Orwell.torrent
http://www.zamunda.net/details.php?id=167350&hit=1

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #841 -: Март 09, 2010, 13:05:03 pm »
Прав си.Много от хората си мислят и варват че слет тези отвличания извънземните ги иследват и така и аз незнам какво постигат ,НОО има едно нещо което е напълно варно или според мене е варно - извънземните отвличат малките деца които са добре развити бе всихически отклонения тоест да не са страдали и да не са нервни и всичко това е за да създадът по-добър свят. Защото Те знаят че нещо ЛОШО приближава към нас.Извънземните сигорно ще се опитат да ни помогнат,но не е сигорно.  ;)
Абе да ти кажа тези извънземни в филма ,фич не ми изглеждат от най загрижените и добронамерени.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #842 -: Март 09, 2010, 15:46:24 pm »
Линк за Animal Farm (1954 - Cartoon) George Orwell.torrent
http://www.zamunda.net/details.php?id=167350&hit=1

Мисля, че това мнение-уточнение от коментарите за този аним. ф-м е важно:

"Искам да споделя нещо важно. Разбирам, че сте чели книгата, по която е направена тази анимация, но май никой не забелязва, че някои неща и особено края на филма не са като в книгата. Понеже Оруел ми е любим писател искам да ви кажа, че това разминаване с книгата не е случайно. В България преди няколко години излезе една биография на Джордж Оруел от Гордън Баукър. В нея на 626 страница се споменава, че цру чрез поставени лица откупува правата за филмирането на ''1984'' и ''Фермата на животните'' за да се използват за пропаганда. Те са били наясно, че Оруел е разбрал, че комунисти и капиталисти играят в един отбор и че техния враг е индивидуализма в човека. Жената на Оруел-Соня гледа филма на предварителна прожекция и е вузмутена. С тези факти аз искам да кажа, че този филм не отговаря на замисъла на книгата. Би било добре някой да качи игралната версия от 1999, която съвпада с книгата. Аз съм я гледал преди 2 години по телевизията. Сега чакам някой да направи субтитри за нея защото няма иначе си я изтеглих от нета."

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #843 -: Март 09, 2010, 17:43:06 pm »
Цитат
Те са били наясно, че Оруел е разбрал, че комунисти и капиталисти играят в един отбор и че техния враг е индивидуализма в човека.
:hi: това е Истина с главно И, просто се менкат -измите.....

Неактивен Visitor

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 350
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #844 -: Март 11, 2010, 09:15:44 am »
Тhe Invasion/Нашествието - има го в замунда с бг субтитри.



Мистериозната катастрофа на космическа совалка довежда до ужасяващото откритие, че в останките се крие някаква извънземна форма на живот. Тези, които са осъществили пряк контакт с останките от корабокрушението се променят по изключително зловещ и необясним начин. За да изследват тези необичайни  явления от Вашингтон изпращат най-способните си специалисти, които да проучат причините за случващите се бедствия. Никол Кидман, в ролята на психиатъра Карол Бенъл, и Даниъл Крейг,  в ролята на Д-р Бен Брискол,  научават шокиращата истина, че епидемията се разпространява по въздушно-капков път и напада само спящи хора, като физическото им състояние остава непроменено, но психически те се обезличават, като изгубват безвъзвратно всичко човешко у себе си. Докато инфекцията се разпространява все повече хора се разболяват, всяващи несигурност и недоверие у хората, които вече не могат да различат нормалния от психично увредения.  Единствената надежда на Карол сега е да остане будна достатъчно дълго, за да намери сина си, който може би крие ключа за разрешаването на тази загадка.

Неактивен Visitor

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 350
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #845 -: Март 13, 2010, 10:27:59 am »
Исках да спомена за филма Четвъртият вид, който не е базиран по истински случай,а е измислица, като авторът е искал да привлече внимание. Т.нар. "архивни записи" са част от сценария и не са автентични, а представени като такива, хората в тях са актьори, а не действителни лица.
През 2009г. журналист прави разследване и разкрива измамата на авторите, които  трябвало да заплатят 20 000 $ глоба, заради предизвиканото напрежение и смут, като представят тази художествена измислица като истинска.
« Последна редакция: Март 13, 2010, 10:50:51 am от Invisible World »

Неактивен Light_Warrior

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #846 -: Март 13, 2010, 15:13:56 pm »
Исках да спомена за филма Четвъртият вид, който не е базиран по истински случай,а е измислица, като авторът е искал да привлече внимание. Т.нар. "архивни записи" са част от сценария и не са автентични, а представени като такива, хората в тях са актьори, а не действителни лица.
През 2009г. журналист прави разследване и разкрива измамата на авторите, които  трябвало да заплатят 20 000 $ глоба, заради предизвиканото напрежение и смут, като представят тази художествена измислица като истинска.


като говорим за журналисти, някои да знае как ги променят
тия хора, за CNN и BBC знам че със сигурност някои от тях
някога са били хора, но вече не са...немогат да изпитват
човешки чуства.

напоследък чувам някои неща и за наште Бтв и Нова и не
ми се иска да вярвам , ама май така ще излезе накрая.


п.с. между другото нещо което съм длъжен да
кажа и съм сигурен че много хора го знаят -  променени
те са много добри в имитирането на човешки чуства.
« Последна редакция: Март 13, 2010, 15:29:10 pm от Light_Warrior »

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #847 -: Март 14, 2010, 17:52:04 pm »
Light_Warrior,добре де как става това променяне и самите хора,които са променени осъзнават ли промяната?
За тези,които имитират много добре чувства-има начин да се разпознаят,но като цяло и без да са променени доста хора имитират чувства и какво ли не.Но в началото е трудно да повярваш,че Пенка или Драган не се чувстват като теб,а просто симулират и имитират същото.Поне на мен някак безсмислено ми се вижда това имитиране.Каква му е целта всъщност?
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #848 -: Март 14, 2010, 18:43:05 pm »
Цитат
за CNN и BBC знам че със сигурност някои от тях
някога са били хора, но вече не са...немогат да изпитват
човешки чуства.

Може ли по-подробно да ни разясниш, това което си казал в цитата. Откъде и какво точно знаеш? Кой ти е информатора?

Неактивен calibra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #849 -: Март 21, 2010, 11:09:33 am »
Извинете искам да ви попитам за един стар филм по диствителен случай със извънземни , стремящи се да влезат в нея. Понеже съм го гледал много отдавна си спомням само , че едно от извънземните накрая на филма  изгася камерата в къщата.Филма е +18 .  :D

Намерих го ето го http://rarbg.com/torrents/filmi/download/e8917a17210e897ce4be10b7ae7a0d67106521c8/torrent.html  . :)
« Последна редакция: Март 22, 2010, 11:17:53 am от Invisible World »

Неактивен Light_Warrior

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #850 -: Април 07, 2010, 18:17:36 pm »
кхъм , кхъм...



Днес, света се е събудил с летящи чинии, висящи над повечето
важни световни столици.

"Посетителите" твърдят, че идват с мир и носят като дарове медицински и
технологични чудеса.

Но, в действителност те лъжат и съвсем скоро това, ще бъде открито от
различни хора, които ще образуват съпротива срещу извънземните.
« Последна редакция: Април 07, 2010, 18:19:53 pm от Light_Warrior »

Неактивен x-file

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 68
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #851 -: Април 07, 2010, 18:50:20 pm »
Този сюжет ми звучи познато - сякаш е по книга на Артър Кларк  ;D
а м/у другото - коя от 2те на постера е извънземното  :unknown:

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #852 -: Април 07, 2010, 20:46:19 pm »
Тази от ляво има  вертикални зеници и би трябвало да е тя. НЕ съм го гледал този сериал и ако греша ме поправете.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #853 -: Април 07, 2010, 21:12:36 pm »
Добре де,но пак ще си попитам-КАК става променянето на хората и тези,които са променени осъзнават ли го въобще?
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен calibra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #854 -: Април 08, 2010, 13:05:58 pm »
Извънземните са 300000000000000.....  пъти по напреднали от нас и те способни на каквото и да си искат.За тях ние сме сеедно в камнната ера.
Добре де,но пак ще си попитам-КАК става променянето на хората и тези,които са променени осъзнават ли го въобще?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27