Автор Тема: Плеядианците и Семейството на Светлината  (Прочетена 52321 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Плеядианците и Семейството на Светлината
« Отговор #75 -: Август 29, 2010, 20:37:20 pm »
Добре де, но нали всички сте нясно, че дори и аз мога да тръгна да ръся, че Ауаве или Мауаве или Баба ми от Суходале е от еди си коя галаткика и ми е казала еди си к'во? Тоест в момента какво правим друго, освен че поради оскъдната информация относно извънземните същества си създаваме въображаема такава и още по лошото е, че започваме и да вярваме. Всъщност така ще стане, че в един момент ще имаме очаквания спрямо тези наши ни вярвания да ни бъдат разкрити, а в същото времето това е най-вероятно колективно създадена илюзия за наличието на такива. Ето стигнахме до положение в което да вярваме, че някакви гущери са се вселили в масонските ложи по света и какви ли не други измислици за договрености с какви ли не цивилизации. Сигурен съм, че дори за извънземните знаем тука повече отколкото знаят от ЦРУ например ::) Просто въображението ни играе нон-стоп и твори какви ли не комбинации с какви ли не форми на живот. Ето например гледам в ютуб на почти всички заснети клипове с нло са ги преименувани отново на първи контакт - галактическа федерация на светлината? Чакайте бе хора какво ви става и кой ви е казал какво първо има над главите ви, че сте тръгнали дори и да го определяте на кого принадлежи.  ???

Неактивен end

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re:Плеядианците и Семейството на Светлината
« Отговор #76 -: Август 29, 2010, 22:56:26 pm »
Това исках да кажа в общи линии. Послужих си с текстове на авторитет, т.к. моите само няколко мнения /поста/ – видях, какво предизвикаха.

Току – що си спомних един филм. Не помня заглавието. Някаква жена с години се беше затворила в "дунапренена стая", за да се съхрани от “злото”. Когато я помолиха да помогне, напусна стаята. И помогна. Направи  най-доброто, на което е способна. Естествено “злото я настигна”. Краят й беше фатален, ако не се лъжа.
Нейното индивидуално несъзнателно се оказа “по – слабо” в “играта” против “злото” - от колективното несъзнателно. /Архетиповете на Юнг, а и да не само той – има най-различни системи на убеждения и вярвания/

Филмът е просто филм. Темата е просто тема.

Цитат
Ето например гледам в ютуб на почти всички заснети клипове с нло са ги преименувани отново на първи контакт - галактическа федерация на светлината?

Колкото до това – помислих си, че човекът не може да ги намери и ги потърсих. Без да обърна внимание, че ги има две-три теми по-долу.

Може да не е много точен и на място примера.
« Последна редакция: Август 29, 2010, 22:57:48 pm от end »

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Плеядианците и Семейството на Светлината
« Отговор #77 -: Август 29, 2010, 23:37:14 pm »
Цитат
"...Логиката, колкото и различна да е за конкретния индивид, е все пак едно от най-висшите качества, което всеки трябва да се стреми да развие. То е синтетичната, индивидуална интуиция на живота, придобита в множеството неговите инкарнации. Онази, която аз наричам  вътрешен радар……”
Логиката е една за всички, от индивида зависи как ще я приложи.
Тя не е качество, а начин.
Била логиката интуиция, колкото аз съм кралицата на англия...

За "семейството на светлината" и аз съм скептично настроен.
Обаче несъзнателно правите като вестиниците, по-рано където гледах една тема из форума.
 - Аха, той вярва в конспирации, значи е луд, значи прави така, като направи така и става инак и т.н.

Ето това е недостатъка на логикта. За да Действа, са ти необходими 100% наличност на информацията, а както знаем - това е непостижимо за нас, тук.

За рептилите специално, никъде във форума няма дискусия. Едните пишат доказателства, изкарват текстове, митологии, у дю дет се вика. Другите ко?
Няма такова нещо.
Не.
Глупости.
И т.н.

Отрицание и логика - най-слабите места на човека...

Неактивен ALive

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 106
  • :::::::swwxe20a40:::::::::::::
Re:Плеядианците и Семейството на Светлината
« Отговор #78 -: Август 30, 2010, 07:38:12 am »
Цитат
"...Логиката, колкото и различна да е за конкретния индивид, е все пак едно от най-висшите качества, което всеки трябва да се стреми да развие. То е синтетичната, индивидуална интуиция на живота, придобита в множеството неговите инкарнации. Онази, която аз наричам  вътрешен радар……”
Логиката е една за всички, от индивида зависи как ще я приложи.
Тя не е качество, а начин.
Била логиката интуиция, колкото аз съм кралицата на англия...

За "семейството на светлината" и аз съм скептично настроен.
Обаче несъзнателно правите като вестиниците, по-рано където гледах една тема из форума.
 - Аха, той вярва в конспирации, значи е луд, значи прави така, като направи така и става инак и т.н.

Ето това е недостатъка на логикта. За да Действа, са ти необходими 100% наличност на информацията, а както знаем - това е непостижимо за нас, тук.

За рептилите специално, никъде във форума няма дискусия. Едните пишат доказателства, изкарват текстове, митологии, у дю дет се вика. Другите ко?
Няма такова нещо.
Не.
Глупости.
И т.н.

Отрицание и логика - най-слабите места на човека...
 Добре казано . :hi:

Логичното си е логично ,щом е логично човешката раса да съществува ,занчи съществува и друга такава .
 :hi:
Konstantin  каза:
Цитат
Всъщност така ще стане, че в един момент ще имаме очаквания спрямо тези наши ни вярвания да ни бъдат разкрити, а в същото времето това е най-вероятно колективно създадена илюзия за наличието на такива. Ето стигнахме до положение в което да вярваме, че някакви гущери са се вселили в масонските ложи по света и какви ли не други измислици за договрености с какви ли не цивилизации.;)

Вярват си хората .А, като докажат ,че няма масонски ложи и какви ли не други измислици по света и какво???
С една дума, ще ни докажат ,че вселената е празна и масоните са измисица.
Е, за това има такива места като този сайт +форум за да кажат хората своето мнение, използвайки някои път теория или логика ,а някой път логично мнение и т.н.
Тази вяра за която говориш не трябва да се бърка с религиозната ,защото ще стане много сложно .Та,ако вярата ни се докаже ,това значи ,че ще бъде подновен с нова ,а религиозните вяри отхвърлят  логиката и новата
информация,в полза на традиционализирани,
остарели вярвания.Те отхвърлят ,а ние се опитваме да разберем .
Могат да докажат и да ни подновят инфото ,но това не променя факта ,че те са там .  :hi: :blum1:
ПП:Като кажа на някой, Аз вярвам и той кой ли знае какви си мисли за мен . :(
 
Цитат
- Аха, той вярва в конспирации, значи е луд, значи прави така, като направи така и става инак и т.н.
- Същата работа става, като да кажа ,Аз вярвам.  
Свързват религите си с вяра,а не бива .И Вярата ,ако е в норамата на човешко ,няма лошо, мой човек си !!!  :hi: 8)
И трябва да се знае,че има разлика между вяра и религиозна такава и трябва да се разграничава едното от другото .Вярата си е човешко ,а съвремени религиозните  вяри са толкова объркани ,че ми иде да подтисна всякакви вяри и да се отрека от хората вобще.
 
« Последна редакция: Август 30, 2010, 08:05:41 am от ALive »

Неактивен end

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re:Плеядианците и Семейството на Светлината
« Отговор #79 -: Август 30, 2010, 21:07:24 pm »
Цитат
"...Логиката, колкото и различна да е за конкретния индивид, е все пак едно от най-висшите качества, което всеки трябва да се стреми да развие. То е синтетичната, индивидуална интуиция на живота, придобита в множеството неговите инкарнации. Онази, която аз наричам  вътрешен радар……”
Логиката е една за всички, от индивида зависи как ще я приложи.
Тя не е качество, а начин.
Била логиката интуиция, колкото аз съм кралицата на англия...

За "семейството на светлината" и аз съм скептично настроен.
Обаче несъзнателно правите като вестиниците, по-рано където гледах една тема из форума.
 - Аха, той вярва в конспирации, значи е луд, значи прави така, като направи така и става инак и т.н.

Ето това е недостатъка на логикта. За да Действа, са ти необходими 100% наличност на информацията, а както знаем - това е непостижимо за нас, тук.

За рептилите специално, никъде във форума няма дискусия. Едните пишат доказателства, изкарват текстове, митологии, у дю дет се вика. Другите ко?
Няма такова нещо.
Не.
Глупости.
И т.н.

Отрицание и логика - най-слабите места на човека...

"...Логиката, колкото и различна да е за конкретния индивид, е все пак едно от най-висшите качества, което всеки трябва да се стреми да развие. То е синтетичната, индивидуална интуиция на живота, придобита в множеството неговите инкарнации. Онази, която аз наричам  вътрешен радар……”

Начинът е подход за извършване на някаква дейност; похват, способ.
Качеството е свойство, признак, който отделя една същност от друга. Качества на характера. Качеството на водата в язовира. Качества на логическото мислене на индивида.
Или степен на съответствие на предмета на това, което трябва да бъде. Обувките са с високо качество. Качество на телевизор. Качество на сирене. Високо качество. Ниско качество. Първо качество. По-добро качество на логическото мислене на един индивид /за разлика от логическото мислене на друг/.

Логиката се определя, като „учение за правилното мислене“. От философска гледна точка важна разлика между традиционната и модерната логика е преориентацията на логиката от анализ на мисленето към анализ на езика.

То – качеството на логиката /логическото мислене/ – е индивидуална интуиция, придобита с опита на индивида. Предполагам това е била мисълта.

"Идеалът на Декарт е интуитивното познание на всички вродени истини - всеобщите и необходимите. Умозаключение, при което от частни истини се извеждат общи съждения и начин на разсъждение, при който новото умозаключение се извежда по логически път от общите положения към частните случаи - той разглежда, като средство за интуитивно познание."

Цитат
За "семейството на светлината" и аз съм скептично настроен.

“Логиката е наука за методите, които се използват за достигане до формално-валидни заключения или, разбирани понякога по-общо, също и за правене на предположения. Тя е теория, която изучава структурите на езика и мисленето, които служат, като принципи в разсъжденията на хората (също, вероятно, и други интелигентни форми - същества/машини/системи), въз основа, на които истинните предпоставки гарантират истинни или вероятностни изводи.”
Има цитати от уикипедия и тълковен речник.

Двата поста преди този - с логическото мислене и вярата - изискваха такъв отговор.
Използвах го и сега на част от него направих, и нещо, като опит за анализ. Не се идентифицирам с него. Нито с темата за вестниците. :writer: :)

Цитат
Свързват религите си с вяра,а не бива .И Вярата ,ако е в норамата на човешко ,няма лошо, мой човек си !!!   
И трябва да се знае,че има разлика между вяра и религиозна такава и трябва да се разграничава едното от другото .Вярата си е човешко ,а съвремени религиозните  вяри са толкова объркани ,че ми иде да подтисна всякакви вяри и да се отрека от хората вобще.

По-скоро - свързват вярата с религиите. Иначе си прав, но за последното изречение - не те разбирам. :)

Неактивен Mothman

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 54
  • Отвори ума, сърцето и душата си!
Re:Плеядианците и Семейството на Светлината
« Отговор #80 -: Октомври 11, 2010, 20:32:54 pm »
Четейки посланията на Плеядианците, оставаш с впечатлението, че тяхната единствена цел е да ни помогнат да се пробудим и да поемем по правилната посока на развитие, но правилна посока за кого?! Може да сме от една раса с тях, но нашата цел тук е напълно различна от тази, която имат те, затова не трябва да се доверяваме сляпо! Конфликтът с гущерчетата си е техен, не наш! Нашата цел е да си възвърнем истинската същност и да поемем контрола над планетата, която е предопределена за нас, когато експериментът "земно човечество" е започнал! :)
Истината е винаги пред очите ти, стига само да не си ги затворил за нея! ;)

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Плеядианците и Семейството на Светлината
« Отговор #81 -: Октомври 12, 2010, 12:41:50 pm »
Цитат
оставаш с впечатлението, че тяхната единствена цел е да ни помогнат да се пробудим и да поемем по правилната посока на развитие
:good: Тва е мотото им ... като на всяка една долна секта.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Плеядианците и Семейството на Светлината
« Отговор #82 -: Октомври 27, 2010, 15:22:11 pm »
А :o ето го бай Alaje...от Плеядите :yes:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27