Автор Тема: Конспирации на Уефа и Фифа  (Прочетена 4508 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Jazz

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Конспирации на Уефа и Фифа
« -: Май 29, 2009, 23:36:48 pm »
Здравейте на всички!Поводът да публикувам темата е провокиран от финала на 27-5-2009 в Шампионската лига между Барселона и Манчестър Ю.
Както знаете Барса спечели 2:0 но в мен останаха някои съмнения относно играта на Юнайтед и поведението на играчите...и започнах да разсъждавам какво или кой е провокирало тази дезориентированост у играчите на Юнайтед!Та тезите които ще изложа са базирани изцяло на моето мнение и разсъждения!
За това ви моля след като прочетете моята публикация да дадете и вашето мнение относно проблема който съм повдигнал.Обръщам се и към тази част от вас които са привърженици на футбола ще съм радостен да чуя и вашето компетентно мнение.
Ще започна с малко предистория.Миналата година явно повечето от вас знаят че Юнайтед спечели Шампионската лига побеждавайки Челси с дузпи.Беше изключително емоционален финал определено!!В последствие Кристияно Роналдо спечели златната топка-абсолютно заслужено.Толкова за сезон 2007-2008 в Шампионската лига.Септември 2008 започна новият сезон в ШЛ.Ето от тук започвам да излагам моите съмнения и наблюдения относно манипулациите и задкулисните игри от страна на Уефа...
1.Назначаването на Платини за президент на Уефа-върл противник на английскяия футбол многократно организира кампании за ограничаването на влиянието му!!Единствения футболист печелил златната топка 3 поредни пъти-хаха евала но нищо че то се организира от Франс-Футбол!!Платини Марадона Стоичков и Италианската мафия намират идеалният отбор в лицето на Барса-чрез който да осъществят плановете за ограничаването на силното влияние на Английския футбол в Европа!!! Много интересен е и  факта че и Марадона и Стоичков и Платини са свързани с Италианския футбол!! Тяхната  цел-доминация на испано-италиянския футбол в Европа!!Те виждат в лицето на Аржентинецът Меси безспорен талант перфектна конкуренция за Кристиано и Кака!!Първото нещо което премахват е звездата на Барса-Роналдиньо-в него те виждат потенциална заплаха за издигането на Меси и в частност победата на Марадона над Пеле-Стари-Млади!!Това е другата част на конфликта освен ограничаването на английския футбол.
Другият човек заплаха е -Треньорът Франк Рийкард-странно как Роналдиньо е продаден на Милан а Рийкард като бивш играч на Милан е уволнен.Я си спомнете Платини къде играеше-Ювентус.Ето как чрез тънката мисъл за продажба на Роналдиньо в Милан ще се възвърне интереса към това вечно дерби-загубило интерес в последните години!!!Хитро а??
Та другите наблюдения-Не ви ли е странно как така Марадона стана треньор на АРЖЕНТИНА точно този сезон???Естествено трябва да държи Меси под око!!Още един хитър ход нали??
Другите факти -свързани с италиано-испанското!!-Според вас случайно ли е че Финалът през 2009 е в РИМ А 2010-Мадрид???Италиано-Испанско пак е на мода?Случайно ли е че Младият треньор Гуардиола е бивщ играч на Барса и забележете РОМА?? А КЪДЕ Е ФИНАЛЪТ ПРЕЗ 2009 -РИМ!!!Случайно ли е че Тианри Анри не е спечелил никога Кеш и я печели Точно в Рим а той е играл за ЮВЕНТУС преди години??Анри е нещо като спойката в Барса-Платини вижда че никога няма да успее да я спечели  с Арсенал -особено след като загуби финалаът във Франция през 2006 именно от Барса с отбора на Арсенал а е пред край на кариерата си и  именно от този мач се е зародила тази идея да стане  част от Дрийм-тима На Барса през 2009!!въпреки че Платини още не беше шеф на Уефа но това е замислено от отдавна   имам предвид че е знаел че той ще е новият президент!!а изборите са просто формалност!!Уефа си прави дългосрочни планове спокойно!!
Защо според вас след отпадането на Челси именно от Барса на полу-финала играчите на Челси и треньорът Хидинк заподозряха Уефа в конспирация??От 4 чисти дузпи в полза на Челси нито една отсъдена???Нямаше начин просто защото целия дългосрочен план от Уефа и ко. ще се провали а това ще доведе необратими последствия!!Евала признавам че Барса играят блестящо но Уефа един вид прави своите игри на гърба на играчите!!!НЕ Е ЛИ ТАКА?!И да се върнем на финала от 27-5-2009!Уефа и ко. прекрасно знаят че от този мач зависи цялата им предварителна схема!!Играчите на Юнайтед никога не съм ги виждал така обезкуражени обезверени!Но от какво се е провокирало-дали италианската мафия не си е казала думата???А и друго случайност ли е че 3 седмици преди финала трагедия сполетява семейството на сър Алекс-след катастрофа внучето му изпада в кома???А и друго помните че Марадона игра в Наполи-добра връзка с Неаполитанската мафия??А и наркотиците от къде мислите идват ???Та случайност ли е всичко това според вас!Съпоставете фактите и събитията с целите на Уефа??+ още нещо случайност ли е когато Порто спечели ШЛ през 2004!А случайност ли е че два месеца след това Европейскто първенство беше в Португалия?А мопните ли кой стана шампион-Гърция!А къде след месец беше Олимпиадата-Атина??А помните ли Тото Скандала В ИТАЛИЯ 2006-когато Юве беше пратен в серия Б а Милан и Фиорентина им бяха отнели точки+огромни суми за компенсация??а МЕСЕЦ СЛЕД ТОВА ИТАЛИЯ СТАНА СВЕТОВЕН ШАМПИОН!!!Оле....И друго пак за финала-Случайност ли е че съдията беше Швейцарец??-езиците които говори му позволяват блестящо да пасне в схемата на Платини Марадона и Италианската мафия???И накрая ...Швейцарецът президент на Фифа Блатер -абсолютно няма нищо общо със всичко това?!! :)И  една малка вметка която сега ми дойде на ум!Добре знаете че Кристиано Роналдо е спекулиран че все ще отиде в Реал Мадрид!Не мислите ли че именно този исцениран крах който е трябвало Юнайтед да претърпи-от своя страна ще повлие за този трансфер..И Новият президент на Реал Флорентино Перес почти със сигурност ще купи Кака...Не ви ли се струва че за Уефа и ко. това е наградата за всички игрички...Представете си Реал М -с Кака и Кристиано Роналдо срещу Дрийм Тима на Барса?-УЕЕЕЕЕ Мишън Къмплиийт-Вива Еспаньоля ЙО ЕЛ КЛАСИКО-ДЕ ПУТА ИНГЛАС ХУУЛИГАНС-Страхотно а???АА и да не забравяме!!Единственото място където няма финансова криза-Европийския Футбол-дори и Арабските милиардели прозряха това...А за букмейкърските къщи започва новата ера-Епохата на Водолея!!хаха Исках да кажа че Везните ще се наклонят доста надолу от мъни че дори и Темида ще махне преВръзката да види аджеба що толкова й тежи!!!!
Благодаря ви за внеманието :)
Голямото изкуство не само изобразява живота, а участвайки в живота го променя!

Неактивен remalyks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 199
  • in/at/on 11
    • 11
Re:Конспирации на Уефа и Фифа
« Отговор #1 -: Май 29, 2009, 23:47:36 pm »
Заложих на барса и спичилих!  8)
« Последна редакция: Май 30, 2009, 08:13:04 am от Mirotvorec »
11

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
Re:Конспирации на Уефа и Фифа
« Отговор #2 -: Май 30, 2009, 23:13:41 pm »
За нашето първенство нямаш ли наблюдения и за купата на Бг?

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Re:Конспирации на Уефа и Фифа
« Отговор #3 -: Май 31, 2009, 01:13:14 am »
Браво !!! Страхотни прозрения. Манчо играха по-скоро, като че ли играят срещу Глиган Грудово. Намирисва ми и работата на мен  :-\
It' oil stupid.

Неактивен ge0rg1_2

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Конспирации на Уефа и Фифа
« Отговор #4 -: Май 31, 2009, 18:40:07 pm »
А И НЕСЛУЧАЙНО ВЕСТНИКЪТ НА ПАПАТА (КОЙТО СЕ НАМИРА Във
ватикана - РИМ - ИТАЛИЯ) !!! ПОЗДРАВИ !!! БАРСЕЛОНА ЗА ПОБЕДАТА ИМ


НАПРАВИХА СИ МНОГО ДОБРИ РЕКЛАМИ И СЕГА ЩЕ ГУШНАТ МН МН ПАРИЧКИ ОТ ИНВЕСТИТОРИ, ОТ РЕКЛАМИ И ПРОЧИЕ.

ПП: АБСОЛЮТНО ВСИЧКО В Ш.Л. И КУПАТА НА УЕФА (БИВШАТА ВЕЧЕ) Е РЕШЕНО СЛЕД ГРУПИТЕ... ФИНАЛЪТ СИ ГО ЗНАЯТ ОЩЕ ПРЕДИ ДА ДОЙДАТ ГРУПИТЕ (НЕ ФИНАЛА, А ПОБЕДИТЕЛЯ)
ДАТСКИ ЕВРОДЕПУТАТ ОБИДИ БЪЛГАРИТЕ,КАТО ГИ ОПРЕДЕЛИ КАТО ПО-МАЛКО ИНТЕЛИГЕНТНИ ОТ ГРАЖДАНИТЕ

Неактивен Fi Tanis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Re:Конспирации на Уефа и Фифа
« Отговор #5 -: Юни 01, 2009, 00:19:50 am »
Интересна статия си и тема си почнал, браво. Аз също съм мислил по темата с футбола. То цели войни са били организирани, та тука някви мачове ще им се опънат, нали ;).
Аз съм голям фен на Барса от 2000г. и като съфорумец там, нещата изглеждат различно от кухнята, донякъде. Беше уникална еуфорията там след финала на ШЛ, направихме исторически сезон  :-*.
Първо за финала на 27-ми, вярно че Ман Юн не знаеха къде се намират, верно в началото имаха ентусиазъм, но после взеха да се изморяват да гонят топката (Шави има над 90% успеваемост при пасовете  8)).

За въпроса с Рони, аз също не знам защо така се срина всичко след края на последния му сезон и признавам, че нещо не е като хората. Но той завинаги ще остане голям играч на Барса.

Мача с Челси!!! Най-важния за сезона. Там някакси не мога да се съглася. Историята ще помни тези, които се опитват да играят футбол, а не тези дето се защитават при гол преднина и човек повече (срамна работа, a и червен картон не съществуваше). + това и ни имаме 1 дузпа
 ;) ;D
Челси си изпуснаха техните положения, после мрънкат  laugh. И според мен не е случайно, че руски милярдери купуват английски клубове. 1-во Абрамович взе челси, после не знам ти кой взе Ман. Сити, а между другото има и някакви шейхове.

Накрая ще кажа, че Барса са единствения отбор, който има най-много футболисти от школата играли на финал.

И аз съм на мнение, че най-лансираните и големи отбори винаги са подкрепяни и от странични фактори. И съм сигурен че там има няква конспирация


А бе до футбола да е проблема  :)
Айде поздрави на всички!  O0

пп: Искам да питам дали някой има информация за знамето на Св. Георги, което е и на емблемата на Барса.
« Последна редакция: Юни 01, 2009, 00:22:29 am от Fi Tanis »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Конспирации на Уефа и Фифа
« Отговор #6 -: Юни 01, 2009, 00:50:23 am »
А замисляли ли сте се, че има хора, които не се интересуват от футбол?
Може би е справедливо възмущението на Jazz, но решението е просто - не гледате и не се ядосвате, така не пълните гушата и на футболната мафия, нали?
Преди 15-20 г и аз търчех по мачове, и аз виках и подкрепях отбора мой любим. После прогледнах и видях - аз ви викам и се ядосвам, футболерите си правят разходката, прибират си пачката, и после си пият ракията, заедно с 'падналия'.
Е, без мен, рекох си, и ми е много добре.
Едно въздействие по-малко.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен kaisersoze

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re:Конспирации на Уефа и Фифа
« Отговор #7 -: Юни 01, 2009, 14:38:34 pm »
Много се радвам, че някой отвори темата :).
Голям фен съм на Манчестър от години. Пък откакто и Бербо беше купен да не говорим :). Та седнах да го гледам този финал с такова желание. Бях се нагласил за голям спектакъл. Започна предаването на БТВ и започнаха и въпросите:
1. Алекс Фергюсъм беше подредил някаква невероятна тактика, която откакто съм фен на Манчестър не съм виждал да играят. Отбора беше тотално разместен. Ключовите играчи бяха сложени на невероятни постове. Ама нали сър Алекс си е сър Алекс и се е доказал в множестов битки си казах че и тоя път ще мине както не веднъж досега се е случвало.
2. Мача започна, ентусиазма ми премина и под знака на абсолютно бездушната игра на любимия ми отбор ненадейно в главата ми изникна един спомен за един също така необясним и неочакван развой на нещата в голям финален мач когато отборът сочен за фаворит играе абсолютно бездушно, прави грешки в ключови моменти от мача и представянето на един от отборите е неадекватно слабо - говоря за финала на Световното първенство във Франция през 1998 година когато след две детски грешки на централния защитник на бразилците и неадекватно слаба игра Франция водеше с 2:0 на полувремето след 2 !!! гола с глава на Зидан :). Още тогава в мене се породиха суъмнения за търговия ама главата ми не го побираше как може да се уреди финал на световно първенство. Само да посоча, че и тогава един от основните организатори и лица на световното беше Мишел Платини - сегашниет президент на УЕФА :).
3. После се сетих за един откъс от някаква книга където се обясняваше, че всеки мач в англия може да се уреди - имало определени хора, които поддържали контакти с определени играчи от отборите и в зависимост от желаният знак на тотото нещата ставали. Тогава нещата ми изглеждаха смешни :). Ама след тоя финал не беше точно така.
4. Когато мача свърши с заслужена победа на Барса, която направи смешни едни от най - силните играчи в Европа, с носителя на златната топка и т.н. и г-н Алекс тръгна с усмивка да поздравява Гуардиола и да му честити все едно са загубили мач от азиатското турне, и нереза Рууни който си духаше носа, здрависа се с двама трима играчи и все едно не беше загубил финала на КЕШ а в очите му се виждаше желание да гаврътне две три бири в някой пъб, и г-н Роналдо на който пък грам не му дремеше и само го беше яд че не вкара гол та да му се вдигне цената за предстоящия трансфер в Реал Мадрид и да не збравяме Гигс на който камерата не му показа лицето цял мач - нещо което не съм виждал да се случва и който и една атака не направи по крилата, като добавин Андерсон, Парк и т.н. за мене нещата почнаха някак си да се нареждат.
Само дано да са спазарили добре мача....
Всичко е един театър за зрителите - феновете на Барселона са доволни, Лапорта също, Платини също - неговият любимец Тиери най - накрая взе липсващата купа. Повечето от играчите на манчестър също са доволни с мултимилионни договори и осигурено бъдеще.
Както имаше една приказка -Блаженни са вярващите!! Пък дали е уреден или не мача  - на кой му пука ШОУТО ПРОДЪЛЖАВА !!!! :)   

Неактивен Hari

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re:Конспирации на Уефа и Фифа
« Отговор #8 -: Юни 01, 2009, 15:51:56 pm »
Black Adder е прав. Вслушайте се в съвета му.

Допълвам го, като ви казвам, че големият футбол се контролира от Илюминати и техните марионетки. Съжалявам, че така директно ще ви го кажа, но вие за тях сте едни тъпи гои. ;)
Колкото и да си разсъждавате какво било и какво ще стане, вас запалянковците ви цокат... отвсякъде. Я Еврофутбол, я някакви други залози, я да прескоча до София, че Манчестър ще играят, а и най-вече енергийно ви цоцкат..! :)
Нямате ли си друга работа, та им влизате в схемите?
Плащате им за да ви доят!
Що така бе, я се вземете в ръце! :)

Неактивен NTT

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 54
Re:Конспирации на Уефа и Фифа
« Отговор #9 -: Юни 02, 2009, 03:14:55 am »
Защо във всичко задължително трябва да има конспирация? Да приемем, че има, но посочете фактите или си говориме празни приказки. Манчестър не играли...!? Еми ок, може просто да не им е било ден или стила на игра да им е попречил. По-вероятно е да се използва като средство за генрериране на някакви емоции и от там и мисли-форми, а да се вижда конспирация в самия мач е безоснователно.
"Политическото величие е като пирамидите където, никой освен орлите и влечугите не може да достигне

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27