Автор Тема: Извънземна следа в убиството на папа Йоан Павел - Кодираното послание н  (Прочетена 3184 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bai_lun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
Кодираното послание на Агджа:
- Аз съм Месия! Ако признаете че аз съм Месия ще възкреся мъртвите пред науката!
Възкресението е ясно, става с времевите сонди, но от къде го знае Агджа?
Посланието е ясно и е отправено към поръчителите - Ако ме убиете за да се прикриете тайните ви ще излязат наяве!
Значи в заговора срещу папата участват извънземни!
Версия: папата започва действия срещу злите Сиви (Явала и Ювала е името на двата клона на сивите, името на Злото) и те предприемат контрамерки!
Юдейския Месия идва на космичеки кораб и сее огън и смърт - 3та книга на Ездра(13гл) и Откровението на Йоан Богослов! - Целта на религията е била да подготви съмишленици на планирано извънземно нашеcтвие!

Има няколко версии за причините за желанието им да владеят Земята:
1)Сивите се нуждаят от човешки генетичен материал за да поддържат генофонда си поради израждане, те са наследници на древните хора смесени със хомосапиенси!
"Винаги са отвличали хора за генетичен материал - я вижте колко предания за моми отвличани от змейове - НЛО!
Не могат да завладеят обаче Земята открито, защото плеядинците, които са хора арииски тип няма да позволят и вече са водени космически войни за това!
За това Сивите ползват друга система контрол с тайно съглашение със земните правителства, като им обещават различни бонуси като власт над света възкресение и други(но повечето са чиста лъжа - не им ги дават)! В древността те са се договаряли с Египетските фараони, вавилонския цар Навуходоносор, цар Соломон и юдейските първожреци(от там фиксидеята за богоизбраност в юдаизма) После се опитали поради способностите на Исус да се договорят с него, като му обещали власт над всички земни царства, но той отказал - изкушението от дявола в пустинята! Това не попречило да влезнат в съглашения с по-късната църква!
Накрая сключили договори с илюминати и масони, защото старите договорености и система не ги удовлетворявали!
Днес пък влизат в съглашения с CAЩ и други, а договорката с Хитлер за изтребление на евреите била защото те вече не следвали договора и им пречели като почнали развитието на физиката(Хитлер презирал неслучайно евреиската физика) защото технологичното развитие би направило хората неуязвими и недостъпни за Сивите с нови средства за защита от НЛО, а това би било пагубно за Сивите - без пресен генетичен материал те биха се изродили окончателно!"
2)"тяхната планета умира и учените им са предсказали края и те имат планове да завладеят Земята, а генетичните експерименти са за да се приспособят към земните условия!"
Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27