Автор Тема: Промиване на мозъци от сектите  (Прочетена 7304 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tuki

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 134
Промиване на мозъци от сектите
« -: Май 15, 2009, 23:57:33 pm »
Много ми се иска да разбера как по-точно сектите промиват мозъци. Бихте ли разказали нещо, ако знаете.

Освен това, ако някой от вас има познати, попаднали или дори измъкнали се от секта, да разкаже.

Някои твърдят, че някои сектанти били обладани от демони, които се разпореждали с тях.  :-\ Това ми се струва малко съмнително, но мислите ли, че може наистина разни същества да владеят някои от сектантите?
По принцип разни същества се закрепват за човека тогава, когато неговата аура е пробита, когато има подходящи условия за това.
Освен това, нали някои същества се навъртат около точно определени егрегори, където има хора с подходящата енергия, от които да смучат... Не знам...


Накратко - как се промива мозък, за да станеш сектант и познавате ли подобни хора? Трябва ли задължително обектът, който би трябвало да бъде привлечен в сектата да бъде нещастен, от нещастно семейство и т. н.? Дали сектантите използват разни психотропни вещества в началото, за по-лесно промиване на мозъка?
Какво знаете по въпроса?

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re:Промиване на мозъци от сектите
« Отговор #1 -: Май 16, 2009, 00:11:10 am »
Много ми се иска да разбера как по-точно сектите промиват мозъци. Бихте ли разказали нещо, ако знаете.
:D Хората учат по 5 години и излизат с някви мъгляви предположения,след това им трябват години стаж и практика и опит,а ти искаш в тема във форум да ти се каже.Е па нестава ако някои ти напише тук значи ще те излъже вярваи ми.

Неактивен Tuki

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 134
Re:Промиване на мозъци от сектите
« Отговор #2 -: Май 16, 2009, 00:13:39 am »
Много ми се иска да разбера как по-точно сектите промиват мозъци. Бихте ли разказали нещо, ако знаете.
:D Хората учат по 5 години и излизат с някви мъгляви предположения,след това им трябват години стаж и практика и опит,а ти искаш в тема във форум да ти се каже.Е па нестава ако някои ти напише тук значи ще те излъже вярваи ми.

Със сигурност може и тук да се разкаже. Който има не мъгляви, а истински знания ще може да разкаже. Аз ще чакам, защото ме интересува. Ти не знаеш ли няки неща по въпроса?  :---

Мисля, че може да се отговори накратко по основните ми въпроси:

- дали е възможно разни същества да владеят някои от сектантите?

- дали се използват вещества, които влияят на психиката, за по-лесно обработване? Не знам дали ги слагат в храната, напитките и ли по друг начин ги използват.

- дали могат да се обработват и хора, които не са задължително неудачници или просто с нещастен живот и подобни по-лесно манипулируеми хора?


И ако разкажете за такива хора, които познавате или някога сте познавали.


« Последна редакция: Май 16, 2009, 00:18:09 am от Tuki »

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Промиване на мозъци от сектите
« Отговор #3 -: Май 16, 2009, 12:41:04 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=V4-Hms7bHqY
Ей тва клипче, макар и хумористично, представя нещата много добре
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Промиване на мозъци от сектите
« Отговор #4 -: Май 16, 2009, 13:07:25 pm »
Хахахахаха "I invented AIR!" ;D  :P :D
Харрррресва ми!  Гениално! Бравус!  :D
« Последна редакция: Май 16, 2009, 13:18:05 pm от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Промиване на мозъци от сектите
« Отговор #5 -: Май 16, 2009, 13:19:46 pm »
За опиатите знам ,че почти винаги се използват не само при влизането ,но и при някой ритуали.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Промиване на мозъци от сектите
« Отговор #6 -: Септември 19, 2010, 11:02:13 am »
...С ДНК може да се експериментира, с елементарните частици също може да се експериментира, но с човешката душа едва ли е възможно! ...

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ!

ВНИМАНИЕ НАСТОЯЩАТА ИНФОРМАЦИЯ НЕ Е ЗА МАСОВА КОНСУМАЦИЯ И ЗА ГЛУПАЦИ!


Заглавие

СЕКС МАСАЖ  И ОТВЪД ФАСАДАТА
http://www.heliopol.com/sex-massage.htm

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Промиване на мозъци от сектите
« Отговор #7 -: Август 18, 2011, 22:10:02 pm »
Много ми се иска да разбера как по-точно сектите промиват мозъци. Бихте ли разказали нещо, ако знаете.

Освен това, ако някой от вас има познати, попаднали или дори измъкнали се от секта, да разкаже.
. . .
Какво знаете по въпроса?
За родна секта за промиване ето инфо,
http://www.lozata.info/index.php

За по известна международна ето един потресаващ филм, ВНИМАНИЕ ! на видеото има кадри с педофилия.
Cult Killer: The Rick Rodriguez Story
http://www.xfamily.org/index.php/Cult_Killer:_The_Rick_Rodriguez_Story
Soli Deo Gloria!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27