Автор Тема: НЛО близо до Слънцето  (Прочетена 8400 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Antonium

  • Гост
НЛО близо до Слънцето
« -: Февруари 22, 2006, 10:46:28 am »
Американците са видели цял флот НЛО близо до Слънцето.
Метеоролога от САЩ Скот Стивънс, същият, който след урагана Катрина обяви, че катаклизма е изпратен от Русия, сега е нападнал и своята страна. Той обвини НАСА в скриване от обществото материали, предадени на Земята от телескопа SOHO.
На снимката се виждат загадъчните обекти, които е открил SOHO близо до Слънцето. Досега са направени няколко десетки хиляди снимки на Слънцето, част от тях са качени на сайта на НАСА, но основния масив от снимки все още не е проучен от специалисти поради огромния им брой.
Слуховете за това, че в обективите на SOHO периодически попадат НЛО са доста отдавна, но НАСА или не коментират странните фотографии, или обясняват с грешки при предаването на цифровото изображение на Земята.
Стивънс е направил това, което досега никой не е правил, той твърди че е анализирал целия достъпен архив на снимки от слънчевият телескоп и е открил на снимки от различни години съвършено еднакви обекти, но както отбелязват изследователите на НЛО ако тези обекти са космически прах или остатъчна плазма от Слънцето, то те не биха били еднакви по форма и размер.
- Аз съм убеден – казва Стивънс – че близо до нашата звезда летят НЛО. Не само един кораб, а цяла флотилия. Мисля, че и НАСА и правителството на САЩ са осведомени за съществуването на цивилизации, владеещи удивителни технологии, позволяващи на техните кораби да  издържат на много високи температури. Но властите се страхуват да признаят това.
Стивънс има още една теория според която извънземните провеждат свои експерименти на Слънцето, а променящята се слънчева активност е следствие от тези експерименти.

Снимки от sohowww.nascom.nasa.gov

Мнение от скептиците:

Ст.н.с от Института по слънчево земна физика СО РАН, кандидат на физико-математическите науки Сергей Язев:

- Твърдението, че НЛО предизвикват избухвания на Слънцето е необосновано. Даже обратно, предполага се , че увеличаващият се поток високо енергетични частици преди избухване създават ефекти които ни се струват НЛО на снимките.

Със съкращения.

Източник: www.ufolog.ru
« Последна редакция: Февруари 22, 2006, 16:03:06 pm от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: НЛО близо до Слънцето
« Отговор #1 -: Февруари 22, 2006, 16:04:08 pm »
Много интересно!!!
Благодарим за инфото!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: НЛО близо до Слънцето
« Отговор #2 -: Юли 13, 2006, 00:20:24 am »
Една и от мен - току що забелязах тези обекти. Сложих зелени стрелки, а обектите са срещу тях. Може и да не съм видяла всичките. Долу вдясно сочи към нещо което ми се вижда на разстояние пред слънцето.

Дъвиан

  • Гост
Отг: НЛО близо до Слънцето
« Отговор #3 -: Юли 13, 2006, 00:29:40 am »
Дали са НЛО или какво може да е?

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: НЛО близо до Слънцето
« Отговор #4 -: Юли 13, 2006, 01:14:08 am »
Това голямото горе вдясно го има само жълтия филтер от 19:06ч. Аз проверих и другите. Което ме озадачава е, че НАСА не публикува в 20ч снимка. Защо? Следващата е 21ч...не знам къде е летателния център на НАСА - Годард, но е българско време -7 до -10 часа.

Ето ги и другите: http://sohowww.nascom.nasa.gov/

Дъвиан

  • Гост
Отг: НЛО близо до Слънцето
« Отговор #5 -: Юли 13, 2006, 08:13:57 am »
Всъщност, предполагам че такива хвърчащи или летящи обекти около Слънцето могат да се забележат непрестанно, така че не е гаранция веднага за НЛО. Може да е естествен феномен.

Дали са НЛО или какво може да е?

Те, учените спорят, както е видно от статията, ние ли ще кажем какво е :P

- Аз съм убеден – казва Стивънс – че близо до нашата звезда летят НЛО. Не само един кораб, а цяла флотилия. Мисля, че и НАСА и правителството на САЩ са осведомени за съществуването на цивилизации, владеещи удивителни технологии, позволяващи на техните кораби да  издържат на много високи температури. Но властите се страхуват да признаят това.
Стивънс има още една теория според която извънземните провеждат свои експерименти на Слънцето, а променящята се слънчева активност е следствие от тези експерименти.

Мисля си как така извънземните щом имат толкова високи технологии и щом ще ги използват за експерименти на Слънцето, с готовност си позволяват такива същества като нас човеците да им гледаме най-спокойно летенето с кораби. Аз ако бях извънземно и ако правех експерименти на Слънцето щях да ги правя тайно, под сурдинка, а не на галактическа шоу-естрада :P

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: НЛО близо до Слънцето
« Отговор #6 -: Юли 13, 2006, 19:31:50 pm »
И за какво им е на тях да се крият от нас ;)

Дъвиан

  • Гост
Отг: НЛО близо до Слънцето
« Отговор #7 -: Юли 13, 2006, 19:36:00 pm »
Е, да, то какво можем да им направим ние :P

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: НЛО близо до Слънцето
« Отговор #8 -: Юли 13, 2006, 22:24:55 pm »
Е, да, то какво можем да им направим ние :P
Да ги уморим от смях. ;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен viper21

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:НЛО близо до Слънцето
« Отговор #9 -: Август 20, 2009, 01:08:58 am »
последната битка е близо,тя не е първата вече сме печ ;D ;D ;Dелили ....................

Неактивен Light_Warrior

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:НЛО близо до Слънцето
« Отговор #10 -: Април 07, 2010, 23:11:13 pm »
Американците са видели цял флот НЛО близо до Слънцето.
Метеоролога от САЩ Скот Стивънс, същият, който след урагана Катрина обяви, че катаклизма е изпратен от Русия, сега е нападнал и своята страна. Той обвини НАСА в скриване от обществото материали, предадени на Земята от телескопа SOHO.
На снимката се виждат загадъчните обекти, които е открил SOHO близо до Слънцето. Досега са направени няколко десетки хиляди снимки на Слънцето, част от тях са качени на сайта на НАСА, но основния масив от снимки все още не е проучен от специалисти поради огромния им брой.
Слуховете за това, че в обективите на SOHO периодически попадат НЛО са доста отдавна, но НАСА или не коментират странните фотографии, или обясняват с грешки при предаването на цифровото изображение на Земята.
Стивънс е направил това, което досега никой не е правил, той твърди че е анализирал целия достъпен архив на снимки от слънчевият телескоп и е открил на снимки от различни години съвършено еднакви обекти, но както отбелязват изследователите на НЛО ако тези обекти са космически прах или остатъчна плазма от Слънцето, то те не биха били еднакви по форма и размер.
- Аз съм убеден – казва Стивънс – че близо до нашата звезда летят НЛО. Не само един кораб, а цяла флотилия. Мисля, че и НАСА и правителството на САЩ са осведомени за съществуването на цивилизации, владеещи удивителни технологии, позволяващи на техните кораби да  издържат на много високи температури. Но властите се страхуват да признаят това.
Стивънс има още една теория според която извънземните провеждат свои експерименти на Слънцето, а променящята се слънчева активност е следствие от тези експерименти.

Снимки от sohowww.nascom.nasa.gov

Мнение от скептиците:

Ст.н.с от Института по слънчево земна физика СО РАН, кандидат на физико-математическите науки Сергей Язев:

- Твърдението, че НЛО предизвикват избухвания на Слънцето е необосновано. Даже обратно, предполага се , че увеличаващият се поток високо енергетични частици преди избухване създават ефекти които ни се струват НЛО на снимките.

Със съкращения.

Източник: www.ufolog.ru

тва трябва да са слънчеви кръстосвачи
същите тия са направили на звезден прах
планетата на анунаки.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27