Автор Тема: Различни случки  (Прочетена 15627 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Различни случки
« -: Май 06, 2009, 21:44:51 pm »
Здравеите всички!
От много време разглеждам сайта и форума, но чак сега ще пиша пост. Наскоро имах различни случки свързани с параНенормални неща. Не съм много сигурен дали са срещи с извънземни, но всеки трябва да прецени за себе си  :)

Преди няколко месеца, една нощ се събудих от странно чувство, отворих очи и видях едно същество, от мъжки пол, с нормална глава, ръце, крака и ръст, но през цялото време виждах лицето и тялото му черни, всякаш се опитваше да се скрие. Беше седнал на стола ми и ми се смееше. След малко той стана и излезе през вратата, което беше супер странно. Нали извънземно? Трябваше да мине през стената  ;D
След няколко дена пак същият пич, пак ми се смееше, но този път беше прав и се беше подпрял на шкафа ми.
Отново след няколко седмици, пак имах подобна среща, но не с хуманоид, а с паяк...
Пак си отварям очите след сън и виждам нещо подобно на паяк да слиза от леглото и да се отправя към прозореца. За разлика от срещите с "човека", срещата с паяка бе някак болезнена. Виеше ми се свят и главата доста ме стягаше. Иначе "паяка" беше обвит сякаш от някъв страннен тип метал или нещо подобно.

Това са моите случки.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Различни случки
« Отговор #1 -: Май 07, 2009, 12:42:49 pm »
Аз понякога виждам някакви черни същества обвити от черна мъгла.Какво може да означава това? :-\ Виждам ги за кратко ,но ги ВИЖДАМ.Понякога съм забелязвал 
активност на болтъргайст ,но малка и незначителна.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Различни случки
« Отговор #2 -: Май 14, 2009, 13:14:07 pm »
Звучи ми като на вампирска история.Нещо като сукубус примерно, но без секса(първата чакра)?

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re:Различни случки
« Отговор #3 -: Май 16, 2009, 11:54:14 am »
Звучи ми като на вампирска история.Нещо като сукубус примерно, но без секса(първата чакра)?
Ще разясниш ли малко какво имаш впредвид?
 :)

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Различни случки
« Отговор #4 -: Май 16, 2009, 18:21:32 pm »
Прочети за това същество и ще разбереш.

...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Различни случки
« Отговор #5 -: Май 17, 2009, 09:17:02 am »
Тук в сайта си имаше специална тема за сукубуси и инкубуси и тн, разтърси в търсачката.

Неактивен Ford_Prefect

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re:Различни случки
« Отговор #6 -: Юли 23, 2009, 20:14:04 pm »
Сашко, Сашко, имаш доста бедна фантазия. По-правдоподобни историйки не можа ли да измислиш? Филми не си ли гледал? Книги не си ли чел?

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re:Различни случки
« Отговор #7 -: Юли 23, 2009, 21:22:44 pm »
Точно това е проблема на историиката... че не съм я мислил аз  ;D

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re:Различни случки
« Отговор #8 -: Септември 01, 2009, 08:54:11 am »
Напоследък имам чувство, че някое лилипутче с извънземен произход (или пък не  :hi:) се размотава из стаята ми.
Една нощ бях оставил шишето до леглото без капачка и някъде през ноща се събудих знаейки, че нещо не е в ред и като светнах лампата и видях че шишето е разлято имаше средно голямо локвичка и от тази локвичка тръгват нечии стъпки (явно е било застанало точно до главата ми, това обяснява кръвта по възглавницата), стъпките бяха доста малки, около 2 см, веднага ме озари кво се е случило, взех бухалката и тръгнах да го търся, ама така и не го видях...
Сега смятам да пускам алармата, като усети движения да пищи. Вярно, че мога да си докарам някой проблем със сърцето, ама това не е толкова важно. Също и камера искам да си сложа, но нямам средства за сега  :)

Неактивен Wh1teDeath

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re:Различни случки
« Отговор #9 -: Септември 01, 2009, 20:54:13 pm »
Сашо сигорен ли си че нямаш котка във вас :)

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re:Различни случки
« Отговор #10 -: Септември 02, 2009, 08:49:11 am »
100%... абе само камера ще помогне  ;)

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Тази нощ се случи нещо странно
« Отговор #11 -: Септември 12, 2009, 08:41:06 am »
Здравейте, форумци.
Днес през нощта/сутринта се случи нещо странно, което се надявам да обсъдим и намерим отговор. Ето и какво ми се случи.
Тази вечер си легнах късно. Беше към 2:30-3:00 ч. Бях доста уморен и трябва да съм заспал за не повече от 5-10 мин. Не си спомням (засега) да съм сънувал нещо през това време. Тогава се случи и най-странното от цялата история. Изведнъж се събудих от силен неприятен монотонен шум и несилна светлозелена премигваща светлина, идваща през прозореца, от терасата. Буквално подскочих и станах и светнах лампата. Светлината повече не видях, но звукът продължи за около 10 секунди след като станах и след това спря изведнъж. Идваше откъм прозореца/терасата (леглото ми е разположено точно до един голям прозорец на открита тераса). Този звук бих го описал по следния начин - монотонно бързо почукване по стъклото с малък предмет или жужене от малък генератор... или като от ел. трафопост.  Беше с една и съща честота и сила през цялото време и звучеше монотонно, без промяна. Източникът на светлината не можах да определя, защото бях завъртял вертикалните (които пропускат малко светлина) щори, пък и ме беше шубе да ги събера, за да видя какво има там :negative:. Вратата на терасата също имаше щори (метални ролетни), като те по принцип не пропускат никаква светлина. Тази светлина, както звука, беше монтотонна. Т.е искам да кажа, че премигваше непрекъснато в интервали от през 1 секунда докато не изчезна след като светнах лампата. Тази светлина характеризирам като слаба, защото не осветяваше/изпълваше стаята със светлина а просто премигваше през щорите, но можех отчетливо да я видя.
Както преди казах, след не повече от 10 сек. след като станах, звукът спря сякаш изведнъж и бях 100% сигурен, че имаше нещо на терасата ми точно до прозореца. След като станах от леглото, събуден от този шум и светлина, като се посъвзех, се огледах наоколо да не би звукът и светлината да идва от някой ел. уред. Не знам защо първо погледнах климатика (явно защото е точно до прозореца и вертикалните щори и дисплеят му по принцип свети в зелено както светлината която видях). Не беше включен. Погледнах и аварийното UPS захранване на компютъра - беше напълни изключено (през нощта винаги го изключвам от ел. мрежата и от самото копче, защото бучи тихо и ми създава главоболие). Стоях като гръмнат и гледах към прозореца може би 5-10 минути без да помръдна. Направо си ме хвана параноята :unknown: Може би на втората или третата минута след като станах и шумът беше спрял, чух накакви звуци пак на терасата. Този път все едно там се движеше нещо. Шумът беше като от стъпки, не можах да различа много добре, но там се случваше нещо. Този шум трая може би половин минута, след което и той спря. Стоях стъписан още някоя минута и реших да си погледна часовника като очаквах да съм спал не повече от 30 минути или един час (така поне го чувствах). Като погледнах обаче, беше около 5:30, а на вън още беше мрак. След малко размисъл седнах на компютъра и потърсих в интернет шум, най-точно отговарящ на това, което чух. И намерих в един сайт такъв, който почти 100% отговаряше на него и го качих в сайт за Upload, за да го чуете и вие:
http://www.2shared.com/file/7738735/2f56d2e7/Electricity_sound.html  - бутонът за запис на компютъра е долу вляво. Пише "Save file to your PC: click here"
http://www.easy-share.com/1907726945/Electricity_sound.wav - алтернативен линк, но се чака, за да може да се свали.

След цялото това нещо, не съм забелязал нещо странно (оставяйки настрана тази случка ;D ). Нямам спомен да съм бил някъде и да съм сънувал нещо. Хапчета и други медикаменти не приемам и не съм приемал от години, не пуша и не пия алкохол. Най-интересното е, че намерих в този раздел тема за признаците, в която пише нещо, което точно отговаря на това, което ми се случи:

"3. Почукващи или бръмчащи звуци: чуването на подобни звуци при особени случаи, например като преди сън, точно преди заспиване." С разликата, че при мен не беше преди сън, а самите те ме събудиха.


Ами... това е. :-X
« Последна редакция: Септември 12, 2009, 13:23:30 pm от sasho90 »
Keep 'em occupied!

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Re:Тази нощ се случи нещо странно
« Отговор #12 -: Септември 12, 2009, 09:58:05 am »
Мислиш ли си често за извън земните?
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Различни случки
« Отговор #13 -: Септември 12, 2009, 10:03:52 am »
Най-доброто, което може да се каже и да се направи, е да чакаш да се случи пак и да събираш статистически данни, като престанеш да се намесваш и изчакаш нещата да се развият сами.Като събереш някаква статистика и наблюдения от ненамеса, тогава може да се правят заключения...

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Различни случки
« Отговор #14 -: Септември 12, 2009, 13:13:02 pm »
Мислиш ли си често за извън земните?
Не бих казал.

Най-доброто, което може да се каже и да се направи, е да чакаш да се случи пак и да събираш статистически данни, като престанеш да се намесваш и изчакаш нещата да се развият сами.Като събереш някаква статистика и наблюдения от ненамеса, тогава може да се правят заключения...
Абе не знам.... Последният път, когато са ми се случвали подобни странни неща беше преди около 8-9 години (спомням си че бях около 3ти-4ти клас тогава), когато в продължение на около година не можех да спя нормално. Едвам заспивах, но когато това ставаше, беше за максимум 3-4 часа, а след това се събуждах внезапно като от кошмар, облян в пот, без абсолютно никаква обяснима причина. Това се случваше почти всяка нощ. Но от дълги години вече спя съвсем спокойно и без въобще никакви проблеми. Няколко години пък преди този проблем със спането имаше период, в който често сънувах семейството си с огромни черни очи. Почти всеки път сънят започваше като някакво търсене - ставах от леглото с мисълта, че трябва да намеря нещо. След което се озовавам в коридора и там стои семейството ми неподвижно, вперило проницателен поглед в мен. Ясно си спомням, че очите им бяха чисто черни и 3-4 пъти по-големи. Просто стояха и ме гледаха като парализирани. Това парализираше и мен, защото всеки път, когато се опитвах да извикам не излизаше нищо, а често не можех и да се помръдна, а когато това въобще ставаше, беше с огромни усилия и почти никаква скорост - като на забавен каданс. За щастие тези проблеми вече не са част от живота ми, но и понастоящем винаги си имам едно на ум.
« Последна редакция: Септември 17, 2009, 22:15:59 pm от H. »
Keep 'em occupied!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27