Автор Тема: Децата - цветята на живота  (Прочетена 4096 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен rebel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
  • I want the truth, for all dimensions !!!
Децата - цветята на живота
« -: Май 04, 2009, 00:28:26 am »
Драги съфорумци,
да разведрим темите във форума :)

Смятам, че децата са най чистия и най силния извор на енергия за всеки родител, във всичките й измерения !!!

Безброй примери има по темата :)

Ако решите да споделите нещо по тази тема, ще съм Ви много благодарен :)
"To boldly go where no man has gone before" Star trek

Неактивен UpsideDown

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 228
Re:Децата - цветята на живота
« Отговор #1 -: Май 04, 2009, 02:19:37 am »
Кажи някои от тези примери, които показват децата като извор на най-чистата и силна енергия.

Това че им се радваш, обичаш и т.н , не ги прави генератор на енергия. Енергията си я има навсякъде.

Неактивен rebel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
  • I want the truth, for all dimensions !!!
Re:Децата - цветята на живота
« Отговор #2 -: Май 04, 2009, 15:27:14 pm »
Кажи някои от тези примери, които показват децата като извор на най-чистата и силна енергия.

Това че им се радваш, обичаш и т.н , не ги прави генератор на енергия. Енергията си я има навсякъде.

Замисли се, на какви неща си способен за детето си, иначе преди това дори и
не би си помислил за нещо подобно.
Обърни внимание - когато детето се смее, често родителите се смеят с него :)
"To boldly go where no man has gone before" Star trek

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Децата - цветята на живота
« Отговор #3 -: Май 04, 2009, 15:55:01 pm »
Зависи от детето.Може и да няма толкова добра психика.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен UpsideDown

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 228
Re:Децата - цветята на живота
« Отговор #4 -: Май 04, 2009, 16:20:20 pm »
Замисли се, на какви неща си способен за детето си, иначе преди това дори и
не би си помислил за нещо подобно.
Обърни внимание - когато детето се смее, често родителите се смеят с него :)

Замислих се, не се сещам на какво изключително нещо съм способен за детето  ??? Ако към него се е засилила кола, ще застана на негово място, но същото бих направил и за приятелката ми - и тя ли е извор на енергия и цвете на живота ? С нея покривам и критерия, когато тя се смее и аз да се смея...

Какво толкова има в едно дете ? Ти му даваш само обвивката и можеш единствено да помогнеш в развитието му. От определен период нататък, не играеш никаква роля / а и няма никакъв смисъл от това/.

Няма разлика между голям човек и малко дете. Форма на физическото тяло /"ууу малки, сладки уууу"/, степен на осъзнатост и възприемане на света / Има деца които са много по напред в живота от възрастните - стига да не се третират като малоумни кукли, може и да успеят да направят една тяхна мисъл до 12-13 годишна възраст/ с какво се открояват освен различни вътрешни критерии по които някои оценяват, колко са сладки, пухкави и т.н?

Хората си създават подобни разлики и го правят точно както при животните - малко козле "ух че е сладко и мило" - хората подхождат с радост и умиление към него. Дърта коза - никаква реакция...    Каква е разликата в двете ? - различна форма на нещо, което няма никакво значение...
« Последна редакция: Май 04, 2009, 16:23:48 pm от UpsideDown »

Неактивен rebel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
  • I want the truth, for all dimensions !!!
Re:Децата - цветята на живота
« Отговор #5 -: Май 05, 2009, 19:46:59 pm »
За някои хора те са цел в живота, за други са тегло, а на трети им е все едно.
Как да се мотивират хората да имат деца, че дори и повече? :)
Нали знаете, че имаме демографски проблем като цяло, даже веднъж един испанец ме попита дали в България се е решил проблема с популацията... ???
"To boldly go where no man has gone before" Star trek

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re:Децата - цветята на живота
« Отговор #6 -: Май 30, 2009, 13:23:06 pm »
Като гледам малката ми сестра, може за 5 минути да накара маика ми да откачи  ;D.
Иначе има нещо в децата. Мога да дам пример- когато малките ги няма вкъще е някак тихо и скучно, а когато са покрай теб, вярно, че те изнервят, но точно те раздвижват живота.
« Последна редакция: Май 30, 2009, 13:24:31 pm от Sasho »

Неактивен GoG

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re:Децата - цветята на живота
« Отговор #7 -: Юни 06, 2009, 18:04:22 pm »
Егоистични и шумни .... но пък без капка негативен заряд.На малките човеци само не трябва да им се угодява и всичко ще е ОК . :P ;D

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Децата - цветята на живота
« Отговор #8 -: Септември 06, 2009, 15:23:55 pm »
     Ако смятате децата за цветята на живота е нещо прекрасно. Аз пък съм благодарен на децата си, че са ме дарили с внуци. Децата са цветята на живота, а внуците щастието в живота. Но защо не обсъдим отговорноста която имаме за тяхното израстване като личности
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Децата - цветята на живота
« Отговор #9 -: Септември 06, 2009, 16:25:41 pm »
Нека запазим разликата между цвете на живота и дете, нали? Защото всеки става "цвете на живота"(баси, кой го измисли тоя израз), когато доведе енергийната си циркулация до детската.
Тъкмо затова "децата са цветя на живота", защото енергийната им циркулация все още не е скапана.

Това не означава, че някое дете не може да е цвете на лайната, не се заблуждавайте, моля.Има достатъчно варели, на които им се вика "деца", а всъщност са торби с лайна и енергийната им циркулация е скапана отрано.

Това, че процентно при децата има много повече чудесни енергийни системи, отколкото при възрастните, не прави всяко едно дете цвете на живота.

СЪЩО така, НИКОЙ НА ТАЯ ЗЕМЯ не се ражда с чиста полева форма, не се заблуждавайте, че децата са чисти и невинни.Това са сектантски простотии.Когато се оформя полевата форма на детето от полето на родителите, тя наследява всички негови страхове и програми.

В този смисъл децата са също толкова програмирани и натоварени с простоии, колкото родителите.Но да - децата са по-искрени в проявата им.И тази искреност се смята за "цвете на живота".Чудо голямо.Въпреки че си заслужава да й се обърне мнимание.



Това, че човек за първи път успява да обикне някого истински(детето си), не означава, че този някой е най-чистото нещо на света.Значи само, че този човек за първи път в живота си успява да обикне някой заедно с лайната му.
« Последна редакция: Септември 06, 2009, 16:29:26 pm от Спорт-Здраве4 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27