Автор Тема: Поредната конспирация срещу българските фигуристи  (Прочетена 6487 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zaio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
В момента  пиша защото съм страшно възмутена и се треса от яд поради факта, че за пореден път нашите фигуристи бяха "порязани" меко казано от съдиите в силното си желание за пореден път да дадат златните медали на Руснаците. Това, че нашите играха по-добре, че изпълниха изключително трудна програма, че не направиха грешки нямаше никакво значение за подкупните съдии. Те дадоха две наказателни точки на нашите без никаква причина, което за пореден път доказва, че всъщност нас никой не ни брои за нищо и толкова очевадно ги избутаха на задна позиция, че всъщност надежда за нас няма. Няма защото винаги ще е така и нищо няма да се промени. За съжаление всички се гаврят и с нашата държава и с нашите състезатели, които винаги са били много трудни за преглъщане от големите и силните държави. С две думи колкото и да ги гледаме, колкото и да им стискаме палци полза няма. Досега Руснаците взеха всички медали във фигурното подсигурили са си още двойки и за напред.
Единственото което ми идва на ум и с което мога да успокоя  врящата си омраза към съдиите и вечно жадуващите за медали нации е това, че щом съдиите постъпиха така с нашите явно наистина са притеснени и се страхуват да не би случайно да ги изпуснат напред.Както каза Витомир Саръиванов в коментара си "доста добре се подсигуриха с тези две наказателни точки".
Знам, че този форум не е свързан със спорта, но просто това което стана тази вечер за мен е жива конспирация срещу нашите фигуристи и респективно срещу нашата държава.
« Последна редакция: Февруари 21, 2006, 00:41:40 am от zaio »
Най-добрата рецепта за щастие е- да използваш парите си не за да трупаш вещи, а преживявания!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Поредната конспирация срещу българските фигуристи
« Отговор #1 -: Февруари 21, 2006, 00:37:19 am »
Моят дядо казваше-щом няма метър и хронометър това не е спорт. Май има право. Чел съм мнения, че медалите се "раздават" още преди състезанието.
Не мисли като човек!-Крион

prestor

  • Гост
Отг: Поредната конспирация срещу българските фигуристи
« Отговор #2 -: Февруари 21, 2006, 01:00:25 am »
Фигурното пързаляне, художествената гимнастика и абе изобщо всичко което е свързано с изкувство е крайно субективно в самата си същност. За жалост винаги този субективизъм е на страната на силните.

Неактивен zaio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
Отг: Поредната конспирация срещу българските фигуристи
« Отговор #3 -: Февруари 21, 2006, 01:03:42 am »
На страната на добре парично подплатените и на добре плащащите. :'(
Най-добрата рецепта за щастие е- да използваш парите си не за да трупаш вещи, а преживявания!

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: Поредната конспирация срещу българските фигуристи
« Отговор #4 -: Февруари 21, 2006, 17:45:41 pm »
Хаха... ама те наште бая се изложиха първия път. Ако трябва да говорим кой е най-прецакан ---- СЕВЕРНА КОРЕА. Техните фигуристи не бяха направили нито една грешка ама ги сложиха на последно място след наште. Ето това е нечестно. Сега не съм ги гледал...не знам...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен zaio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
Отг: Поредната конспирация срещу българските фигуристи
« Отговор #5 -: Февруари 21, 2006, 21:45:14 pm »
Е за фигурното е известно, че ако не се пързаляш отдавна ако не си познато лице нямаш шансове, но Албена и Максим са  познати лица и най-вече претенденти за медалите.
Най-добрата рецепта за щастие е- да използваш парите си не за да трупаш вещи, а преживявания!

prestor

  • Гост
Отг: Поредната конспирация срещу българските фигуристи
« Отговор #6 -: Февруари 21, 2006, 22:58:22 pm »
Е за фигурното е известно, че ако не се пързаляш отдавна ако не си познато лице нямаш шансове, но Албена и Максим са  познати лица и най-вече претенденти за медалите.

А защо трябва да си познато лице, за да получиш медал?

Неактивен zaio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
Отг: Поредната конспирация срещу българските фигуристи
« Отговор #7 -: Февруари 22, 2006, 01:39:53 am »
Защото фигуристи започнали от вчера да се състезават никога не получават такива. Трябват ти години да се утвърдиш в този спорт. Но както стана ясно  вчера не само това е достатъчно -трябва ти и дебела пачка.
Най-добрата рецепта за щастие е- да използваш парите си не за да трупаш вещи, а преживявания!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Поредната конспирация срещу българските фигуристи
« Отговор #8 -: Февруари 22, 2006, 01:49:40 am »
Съгласен със zaio. Случайно го гледах и единствената програма, която ми хареса беше нашата - и музика и изпълнение и разчупена хореография (всички други бяха супер клише). Не го казвам щото са наши - наистина го твърдя с ръка на сърцето.

Тъпите руснаци (много ми бяха неприятни тези - ей) не направиха нищо особено, даже американците и французите бяха по-добри. И много се издразних след като им свърши програмата онзи галфон взе да се търкаля по леда и да се прави на велик. Беше сигурен, че ще са първи. И комантаторката обърна внимание на това.

>:( >:( >:(

prestor

  • Гост
Отг: Поредната конспирация срещу българските фигуристи
« Отговор #9 -: Февруари 22, 2006, 20:49:35 pm »
Защото фигуристи започнали от вчера да се състезават никога не получават такива. Трябват ти години да се утвърдиш в този спорт.

Точно за това говорех в предният пост. Защо трябва да си познато лице.Принципно не се ли оценява изпълнението, креативността и красотата. Какво общо има това с известността. Затова не харесвам състезанията по подбни спортове, защото са изключително субективни. (но и красиви  ;))

Неактивен zaio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
Отг: Поредната конспирация срещу българските фигуристи
« Отговор #10 -: Февруари 22, 2006, 23:19:47 pm »
Честно казано толкова се ядосах, че и аз ще спра да го гледам въпреки, че поначало съм залепена за телевизора има ли фигурно. Ужасно много се разочаровах, наистина успяха тия Руснаци със федерациите си, със лобитата си,със парите си  да отвратят хората от този красив спорт. Жалко е, но е факт.Между другото незнам днеска някой преглеждал ли е Труд в него има снимка на няколко от поддръжките им и на двамата ръцете са във въздуха просто като гледаш снимката имаш чувството,че тя всеки момент ще полети с главата надолу към леда. А всъщност  в тази поза те се движат няколко секунди. Жалко за тях.  :(
Най-добрата рецепта за щастие е- да използваш парите си не за да трупаш вещи, а преживявания!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27