Автор Тема: Иран - конфликта зрее  (Прочетена 386493 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Относно: Иран - конфликта зрее
« Отговор #45 -: Декември 10, 2005, 13:43:48 pm »
Цитат
Марк Регев определи изявленията на иранския президент като расистки
само дето няма раса "ервеи" ... или аз нещо не съм внимавал в училище ?!?!?
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Иран - конфликта зрее
« Отговор #46 -: Декември 10, 2005, 14:01:35 pm »
:D :D :D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Иран - конфликта зрее
« Отговор #47 -: Декември 10, 2005, 17:24:40 pm »
Съветът за сигурност осъди изказването на иранския президент срещу Израел
10/12/2005 12:50
Съветът за сигурност, на свой ред, осъди изказването на иранския президент срещу Израел. Махмуд Ахмадинеджад каза тази седмица, че холокоста не съществува и предложи Израел да бъде преместен в Европа. Предлагаме ви реакцията на британския представител в ООН сър Емир Джоунс Пари:"Членовете на Съвета за сигурност осъдиха забележките по адрес на Израел и отричането на холокоста, отправени от д-р Махмуд Ахмадинеджад, президент на ислямска република Иран.

Членовете на Съвета за сигурност застават изцяло зад комюникето на генералния секретар на ООН от 8 декември, в което той припомни, че Общото събрание наскоро прие резолюция, отхвърляща частичното или цялостно отричане на холокоста като историческо събитие. Отправен беше и призив към държавите да информират поданиците си за холокоста. Съветът за сигурност потвърждава правата и задълженията на израелската държава като стар член на ООН, но също така припомня, че съгласно хартата на ООН всички страни членки се ангажират да се въздържат от използването на сила или от заплаха със сила срещу териториалната цялост или политическата независимост на която и да е друга държава". Информацията е на RFI


Отправен беше и призив към държавите да информират поданиците си за холокоста.


Сега може да пуснат Списакът на Шиндлер до  пръсване по който канал хванат - бтв аз така и не го гледах. Точно като излезе 94г бях в САЩ и ходихме на един мултиплекс и всички отидоха да Шиндлер пък аз забих на един филм на ужасите :P :P. Тъпото беше че моя филм свърши 1 час преди другия и трябваше да чакам !
« Последна редакция: Декември 10, 2005, 17:26:13 pm от Alien »

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Относно: Иран - конфликта зрее
« Отговор #48 -: Декември 10, 2005, 22:50:01 pm »
И кво ако аз сега не вярвам в холокоста....
 Добре...Тържествено обещавам да не се съмнявам в Холокоста и да вярвам твърдо с него,защото е неправилно и расистко да се съмнявам и защото е незаконно да си мисля такива работи.Обещавам че ще вярвам на това което ми кажат и няма да мислоя за нещата които са забранени.Защото тези които издават забраните знаят по-добре от мен и мислят и  се грижат за моето добро
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Иран - конфликта зрее
« Отговор #49 -: Декември 10, 2005, 23:03:42 pm »
Отличен 6!  ;D
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Относно: Иран - конфликта зрее
« Отговор #50 -: Декември 11, 2005, 14:19:30 pm »
днешният Sunday Times.

Министър-председателят на Израел Ариел Шарон е наредил армията да бъде готова в края на март да атакува ядрените обекти в Иран
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Относно: Иран - конфликта зрее
« Отговор #51 -: Декември 11, 2005, 14:53:37 pm »
Well it has begun. Някой знае ли откъде мога да си купя противогази и евтинко оръжие.
В коя планина ще ходим
« Последна редакция: Декември 11, 2005, 14:57:34 pm от Gil-Galadh »
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Относно: Иран - конфликта зрее
« Отговор #52 -: Декември 11, 2005, 14:58:13 pm »
Някой знае ли откъде мога да си купя противогази евтинко оръжие.
ххехехе, за кво ти е противогаз ?!??! единствената файда от него е че като дуфне бомбата няма да ти отхвърчи надалече главата
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Относно: Иран - конфликта зрее
« Отговор #53 -: Декември 11, 2005, 15:12:03 pm »
По-добре с противогаз отколкото с хартиена торба на главата.Тъй или иначе единствен победител от цялата работа ще бъде Вие-знаете-кой
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Иран - конфликта зрее
« Отговор #54 -: Декември 11, 2005, 16:08:13 pm »
Well it has begun. Някой знае ли откъде мога да си купя противогази и евтинко оръжие.
В коя планина ще ходим

Родопите бре нали се разбрахме  ;)

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Относно: Иран - конфликта зрее
« Отговор #55 -: Декември 11, 2005, 17:28:40 pm »
родоите за тия дето искат в кухата земя да се крият .. аз ще съм в Рила или Алтите щото не мисля, че кухата земя я има
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Иран - конфликта зрее
« Отговор #56 -: Декември 11, 2005, 19:45:58 pm »
В Рила сме бре, какви Родопи :P ::)

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Относно: Иран - конфликта зрее
« Отговор #57 -: Декември 14, 2005, 12:04:56 pm »
Махмуд Ахмадинеджад не спира и подължава по същият път. Ето малко цитати от последните му речи:

“Западът казва, че иранският президент е казал ужасяващи неща и че е нецивилизован. Аз пък ще ви кажа, че ако вашата цивилизация включва агресия срещу невинни нации, подтискане на гласовете за справедливост и разпространяване на бедността, чрез която облагодетелствувате собствените си страни, то тогава ние мразим вашия тип цивилизация”

“Митът за масовото убийство на евреите е измислен от западните страни, за да създадат еврейска държава в ислямския свят”

"Вместо да се насочи към решаване на проблема за израелските нападения над Палестина, Западът си измисля една легенда за Израел и я поставя над Бога, религията и пророците"


.... баси фена
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Иран - конфликта зрее
« Отговор #58 -: Декември 14, 2005, 12:52:38 pm »
бтв попаднаха ми доста материали на английски в които се твърди че даже газовите камери са били камуфлажни и не са убивани по тази начин хора,  ама тряя седна да ги преведа.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Относно: Иран - конфликта зрее
« Отговор #59 -: Декември 14, 2005, 13:05:28 pm »
аз писах за газовите камери - техически не могат да се кремират над 1 милион за това време - ама това е друга тема.

Забележете, че пресата яко пръска антииранска пропаганда. Преди седмица падна самолет с журналисти - данеби пък там някой да е има оригиналите от изказванията на тоя ?!?!?

от хронологията на събитията бих казал, че догодина ще има война. всички тия медийни новини имат една единствена цел - дезинформация и разпорстраение анти иранска пропаганда. от цялата тази игра САЩ и Израел трябва да профитират накрая.

мамка им гнусна !!!
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27