Автор Тема: Издателство „Паралелна Реалност” - Кои сме Ние?  (Прочетена 22659 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Stardust

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Няма начин, H., който тарси - намира.
Може да не пиша във форума, но не пропускам ден да не отворя сайта. След многобройното ми лутане из инфо пространствата, и количеството погълната информация, съм ви прзнала (поне за мен) сте едни от най - добрите. Така че, оставам вярна на XNET й създателите му. На един и същ език говорим!

Чистото и пълно съзнание е истинското усещане за съществуване

Неактивен vesela

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
БРАВО!!!
Поздравления за хубавото начинание!
Желая ви успех и много високи тиражи :)
"Бъди промяната, която искаш да видиш в света"

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Re:Издателство „Паралелна Реалност” - Кои см&
« Отговор #32 -: Май 17, 2009, 23:03:36 pm »
Поздравления за новото издателство и ви желая успех в бъдещите проекти. Най вече искам да поздравя Иван Димитров  :D , само така приятелю  :) Това трябваше отдавна да го направите  ;)
« Последна редакция: Май 17, 2009, 23:15:26 pm от Морфей »

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
С малко зъкаснение ви пожелавам успех с издателството.
 :)

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
Якооо!!
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

Неактивен oknele

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Респект Н. Знам през какви тръни мина за издателството, и знам, че няма да се откажете с Alien. Знам, че правихте нужното... но вече направихте и необходимото.

Искренни поздравления!
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен bubulina_78

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Всичко прочетено в този сайт ми допада, както и книгата за Монтоук! Продължавайте все така!!!!
Да пишеш за едно пени на дума е смешно. Ако човек наистина иска да натрупа милиони, най-добрият начи

Неактивен ThreeFaces

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
  • Omnia ab Uno
Re:Издателство „Паралелна Реалност” - Кои сме Ние?
« Отговор #37 -: Февруари 02, 2010, 05:15:08 am »

Мисля, че ще е много добре точно вие да издадете трилогията "Илюминати" на Робърт Антон Уилсън.

Поздрави за начинанието!

Неактивен Hope

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
     Здравейте!
     Поздрави за начинанието с пожелание за успех!Отдавна чета сайта на xnetbg.com.Изпитвам огромен респект към създателите му и знанията, които демонстрират.Признавам, че не вземам участие в дискусиите, но темите които се разискват винаги са ме вълнували.От пет месеца съм без работа и насърчавана от съпруга ми и дъщеря ми, които винаги са смятали, че имам развинтена фантазия, написах книга.Проблемите ми започнаха, когато поисках да я издам.Наистина повечето издателства се оказаха безпардонни печелбари или поне тези, на които аз попаднах.Когато занесох книгата си в издателство "Абагар",главният редактор - Петров, без дори да я отвори, ме изряза, че не публикуват български автори, още повече на езотерично - философска, мистична тематика/ честно казано и аз точно не знам как да я определя/.Естествено  преди това бях отворила сайта им и бях видяла, че това, което се опитва да ме убеди не е истина.Издателството притежава и печатница, затова се опитаха да спечелят от мен, като прокарат идеята си да си самофинансирам творбата или да си намеря спонсори.Дори един автор да приеме този вариант, не гарантират разпространението на книгата - все пак съм писател, а не рекламен агент, мениджър и нямам книжна борса.Никой не иска да ми каже дали книгата е стойностна и дали ще намери своите читатели.Въпросният главен редактор Петров, почти ме разрева с арогантното си, подигравателно отношение.Каза, че не се занимава с несериозна литература и ме попита дали не се смятам за Жул Верн.В издателство "Фабер"отново без да разтворят написаното от мен, направо ми казаха да не си губя времето, но иначе за печатането няма проблем.Аз съм чувсвителен човек с достойнство и такова отношение ме обижда.Не знам дали има смисъл да се подлагам на още унижения или да зарежа начинанието си.Явно в България се пречи всячески на българските автори.Ако мога да получа някакъв съвет, насоки, помощ ще ви бъда безкрайно благодарна - все пак вложих много безсънни нощи и душа в книгата си и колкото и нескромно да звучи, смятам, че ще бъде наистина интересна за читателите.

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Ако при написването на книгата ти,целта ти не е била да печелиш от нея, можеш просто да я пуснеш в интернет! Ако искаш да печелиш трябва да продължиш да търсиш и опитваш докато намериш кой да ти я издаде... трябва постоянство, упоритост и желание най-вече :) Нищо не става ей така докато си стоим :) Иначе каква е книгата ? Как се казва и за какво си писал в нея ? Поздрави и успех !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27