Автор Тема: Комунистическа екзпанзия в комуникациите. Бизнес тема!  (Прочетена 1981 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

man88nam

  • Гост
Комунистическа екзпанзия в комуникациите. Бизнес тема!

Едно време, сателитните антени бяха 1.20 и се гледаше свободно. Днес, антените са 0.90 см, 0.9м., и се гледа яко сателит от небето.

Картинката е претърпяла развитие - виж в картинката :).

Останаха си клепоухите крадци по покривите. Появи се VivaTel(Aviv), пардон, сгреших, дъщерната фирма е на Кой те Тебе Боцка! Въпросът с повишена трудност е - Кой те Боцка Тебе?, ми същите тарикати.

Обаче, има едно - "Но"; картинката си е по прежнему грозновата, ако погледнеш кой те боцка от екраните, разхожда се по улицата, таласъм е в заведенията и простак, обхванал бизнеса ти с данъци (за да го храниш), гледа те вулгарно, облечен в черно (с гащите), скоропостижно ти намига, пее ти приспивно (измисля песнички), киха и пърди с наздравици по врачки, умно го раздава, очакват се тълпи от вярващи, прииждат на талази тези, всички са белязани, разместени са картите, последната предизборна ръка е, сателитите се натоварват, предават информация, която плъзва по екраните, плътността й позволява свиване на диаметъра, свиват се сърцата ви, разпускат се в предавания разни, потриват се ръце (в бедра например ;)), за пример тарикати властват, кандидат прозира от екрана, доставя се в мащаб реален, но едър план те плаши, а дребен план нищожен е, жена ти е заспала, мъжа ти пак го няма, зверове посягат на плътта, разхлабва се идеята в кафе, олекнала е с доза (информация), посягаш към каналите, каналите те чакат, започва надпреварване, дозират се сигналите, кафето е пресъхнало, кръвта ти е изсъхнала, студено е, ...а ти си буден.

В сутрешните часове? Защо си буден в сутрешните часове? Ти друга работа нямаш ли си? Имаш работа, разбрах!, ми добре тогава. А кой ти плаща тази работа?, колко ти плаща? Николко?, но аз такава цифра не познавам, нещо ново е. Не е ли ново?, ми от 1 до 0 и обратно, нищо няма - ааа, значи това е николко-то ти. И с него ли ти плащат?, малко повече ли чух?, ами тогава, къде са другите пари? Откраднати са? Сега пък! Кой ще те краде в демократична държава бе човек? Не е ли бизнес демокрацията в бизнеса? Какво? Контролира притока на бизнеса чрез бизнес на души, такива мънички едни нещастни, горе пишело за тях. Чакай да погледна, - кво толкова пишело е горе някъде. Минава известно време, неизвестното не го познавам. Пропуснал съм, наистина го пише!

Ми прочетете го и вие, ако сте пропуснали!

Бизнесът си е бизнес!

СИБАНК, БТК и АКТАВИС = ВВП Корпоративни клиенти, на които банката осигурява изплащане на трудови и други възнаграждения чрез дебитни карти, са: НЕК ЕАД, Електроразпределение София АД, СУСО, НОИ, БТК, ЕАД РУД гр.Варна и гр.Бургас, съдилищата и други регионални държавни и общински структури в РБ.

Сетих се, докато не съм сменил канала (това БТК много ми хареса), че тук предаването е интересно, все пак да попитам аз, много ми е интересно тази държава, има ли си някакъв началник?, грозен като малка жаба, или хубавец левент от село, а началникът, в началото ли на държавата е, или някъде към края го намираме? Какво да прави бе горкият ми брои пари, толкова ли не се сетихте, това е бизнес, мизнес, признеш ли в идеята на комунизъма към светлото ни бъдеще и бъднини, както се пееше в наръчника за мънички дечица, евентуално и работната ръка, изпотена (между бедрата) от идеята да краднеш (квик), без да си наказан, да откраднеш, без да си го забелязал. Справка: в Законите за Кражбата, всичко е законово обосновано, уредено с подписите и печатите върху хартия, използвана за Договаряне на кражбата.

Има и друга хартия, знам, но я наричат "тоалетна", докато тази е различна, използва се за други цели, едните са преди устата, а другите са след това. Не си навирайте хартия, без да знаете къде я слагате! А ако са пари?, ми тогава не знам, но нали разбрах, че тях ги вземали назаем, пък после са забравяли да връщат. Връщали хартия? - обезценена, облигации. В банките задържали пари?, спестяванията Ви?, ужассс!, връщали ви много нууулички?, стига бе, наистина ме разсмяхте!

Аз такава държава не познавам!

Бизнес, мизнес, полит, митари, кантари, пледоария ...писна ми. Я ме оставете на мира! Как така, няма да ме оставите?, ааа, забравил съм, че и аз съм в тази съсипана държава, където розата на демокрацията и розата на ветровете, се събират в розата на положението.

Добре тогава, ще измисля друго нещо.

Измислих го: отивам си, няма да работя без пари и да гласувам (все) за вас, отивам да гледам телевизия!

От екрана виждам как пореден тарикат, със селска закваска, се напъва да каже нещо смислено, но излиза смешка.

Разплождат се дебати. Прииждат тарикати граждани, събрани наедно със селяните, разлика няма.

Интересни са рекламите, дори и без да знам какво предлагат, но го правят качествено, пак ли се излъгах?, - не било толкова качествено, колкото да извъртят пералнята, верно е, че нашата е повредена, но ще гледаме реклами и ще поканим некой да ни изпере черните чорапи, за гащите не казвам, не е на мода, освен в показаното горе.

Луд умора няма, а вечерта неусетно долетя, тъй че лудият, оставя на нормалните държавата, за да се налудуват до насита.

Ще си купя сателит, ще се абонирам и за Морбител и за ТелНавив (демек жичкаджия) и ще питам: - Кой те Боцка Тебе? българският бик от сламена кошара, или българската бизнес простотия в политическа окраска, един вид кандидат мома на девствените избори, при избиране на девственицата на селото.

Хайде, всички на мегдана!

Размерът има значение 1.20 > 0.90 :)

Днес.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27