Автор Тема: Здравейте  (Прочетена 19017 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Strannikyt

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Здравейте
« -: Април 08, 2009, 19:56:26 pm »
 Вчера се регистрирах. Благодаря, че одобрихте регистрацията ми. Има интересни теми които се разискват в този форум. Когато го прочета и проуча ще разбра доколко част от тях са истински и доколко не. И въпреки, че вие сте предубедени, което го и пише при регистрацията, то Аз заявявам - Не вярвам в това в което вие вярвате, и не приемам нищо за монета, без да го проуча.. Вярвам само в това, което е доказано, видяно, проучено. И ще критикувам всичко, което цели да се подиграва и уронва тази страна на нещата. Всичко което ги представя от тяхната невярна страна.
 Това е цитат от формата за регистрация: "Това означава, че онези потенциални потребители, които изначално отхвърлят вероятността за съществуването на НЛО, или Конспирациите или тематиката по Езотериката, нямат какво да търсят тук.С други думи, критика, която изцяло отрича основното предположение е неуместна в този форум и ще бъде трита." - Вие си го приемайте това. Аз изследвам този род проблеми, и ако ги има - има ги, ако ги няма - няма ги. Но гледам да не си заравям главата в пясъка, както според мен понякога правите с тези думи, и ограничавате мненията на другите, че ще и ги триете. Ами трийте ги - има други форуми и там ще отида. Точка по въпроса.
 А тази тема я правя, защото дотолкова сте потънали в тематиката за извънземни и конспирации, та даже и нямате и една тема за поздрави към новодошлите, така както е в повечето уважаващи себе си форуми. Потърсих навсякъде, та даже и в търсачката на форума - такава тема няма. Ето я темата.
 Аз съм Странникът, и се занимавам с изследване на проблема НЛО. Също така се интересувам и от тайнствените неща, от окултизъм, казано накратко...
Поздрави

Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
Re:Здравейте
« Отговор #1 -: Април 08, 2009, 21:56:10 pm »
както някъде из форума се каза:"ако във форум на левски,споменаваш позитивите на цска,ще те трият и гонят"
Тук ситуацията е нещо такова.Или пишеш неща които се харесват на тия които трият или.....
Навярно е трудно да се администрира форум с над 2000 потребители и понякога покрай сухото  гори и мокрото,нали знаеш.
За теб една тема може да е много важна,но за администратора може да мноооого стара,говорено е за нея 2005-та и темата ти не е актуална.
Целия свят е несправедлив,така че не се притеснявай за един форум.
Тук има много плява,но има и много злато.
Взимай каквото можеш...:)
И ако днес си се влюбил и си спечелил жената,помисли преди да го споделиш тук,защото точно днес на администратора може жена му да не му е дала и темата ти ще бъде изтрита...(образно казано):)
Поздрави


Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Здравейте
« Отговор #2 -: Април 08, 2009, 22:50:01 pm »
Няма да се плашиш, на мен до сега почти не са ми трили мнения. Явно съм им симпатичен.

Бъзикам се ... ако си възпитан и учтив, и говориш що годе смислено, тогава никой няма да те закача. Не че мога да гарантирам де, не съм в управленския състав, нито имам връзки  ;D

Тук таме може някои потребители да те обвинят в липса на мислене, ограниченост, и дори слабоумие, и да те подиграват, задето не си върл фен на рептилиите, на сивите, на подземните бази, където извънземни - учени работят с години с хора - учени. Може и да те обвинят, задето не вярваш сляпо на повечето научнофантастични филми, че са всъщност нашата реалност.
Но като пропуснеш покрай ушите си тези подигравки и обвинения, и не се впрягаш много, в общи линии няма да имаш други проблеми.  :D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Здравейте
« Отговор #3 -: Април 08, 2009, 23:00:04 pm »
Надявам се, че от толкова писане, все пак си намерил време да посетиш не темата а РАЗДЕЛА направен преди всичко за НОВИ потребители:
Правила и съобщения до потребителите
Удивен ще бъдеш, колко пъти са разисквани точно въпросите, които се опитваш сега да поставяш.
А ще ми е и много интересно, коя точно дума написа в търсачката на форума, та не намери приветствената реч, тържествената софра и други благини, полагащи се на най-новия потребител?
И най-малкото, неуместно, неуважително и крайно съмнително е, още с влизането да почнеш да врещиш за изтрити теми и погазване на твоите права.
Като не си бил съгласен с правилата, които си прочел преди регистрацията, и като има "има други форуми и там ще отида. Точка по въпроса."
На добър ти път, и задължително в "другите форуми" си поискай Приветствието.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re:Здравейте
« Отговор #4 -: Април 09, 2009, 11:08:02 am »
Здравей Странник ! Надявам се не си много "нормален" :)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Strannikyt

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Здравей Black Adder
« Отговор #5 -: Април 09, 2009, 12:26:50 pm »
 Виждам, че си администратор. Като такъв, хайде недей дава съвети, а бъди така добър да администрираш форума, и по-конкретно моята тема! Става ли? А какво имам предвид? Ако има друга такава тема, в която новорегистрираните да се представят, обедини моята тема с другата, копирай поста ми, и изтрий тази тема, за да не се повтаря. А ако не го правиш - значи няма такава тема, и неволно заблуждаваш.
 Потърсих навсякъде където мога. Търсих в административния панел т.е. във секцията "Въпроси и мнения за XNETBG" - такава тема не открих. Според мен една такава тема би трябвало да се намира там. Потърсих и в другите раздели, да не ги изброявам. И понеже не намерих таква тема, направих си труда да потърся с вътрешната търсачка. Търсих на думата "здравейте". Послушах съвета ти, и реших да потърся и за другите неща които имаш предвид: "приветствена реч", "тържествена софра" а така също и "други благини". Отново нямаше никакъв резултат. Така че, мисля, че нещо си се объркал, и ме подвеждаш. Нямам намерение да правя скрийншот на резултатите от търсенето, можеш сам да си потърсиш в търсачката и да видиш какви резултати излизат.
 Не искам да се заяждам с теб, но твоят пост е неуважителен. Още повече, че ми приписваш думи и изречения, които никога не съм казал. И за това желая да ми се извиниш!
 Хайде кажи ми къде написах, че се жалвам че ми погазвате правата, или че врещя за изтрити теми? Аз бях така добър да кажа моето мнение, което може и да Ви се стори малко остро. Може да не го харесвате, но ще го уважавате. И съм казал ясно - ако не ми харесва това което се случва тук, ще си отида, но не съм малко дете да рева... Уважавам правилата в едно място, в което отивам, но не уважавам неуважението.Когато прочетох правата, останах с убеждението, че ако не ми хареса дадена тема, няма да мога да се изкажа, и задължително трябва да вярвам в някакви конспирации, зелени човечета, в бабини деветини, ако и те не съществуват. Ако се занимаваш с тези проблеми, би трябвало да знаеш, че ако желаеш да постигнеш резултати, трябва да подхождаш научно към това, и да изследваш проблемите - ако ги има, ще ги има, ако ги няма-няма ги. И толкова.
 Хайде да спрем да се обиждаме, и моля те, спри да ми приписваш думи, изречения и мисли, които никога не съм казвал. И пак те моля и съветвам - ако има такава тема за поздрави и съм я пропуснал - премести мнението ми, обедини темите и толкова - няма смисъл да се повтарят 2 еднакви теми. И след като го направиш моля, уведоми ме за да я видя и аз и да я прочета. Защото не виждам никъде да има такава тема. А ако няма, то остави темата.
А другото беше мое представяне накратко - с какво се занимавам и какво харесвам как постъпвам.
"Здравей Странник ! Надявам се не си много "нормален" Smiley" - това е цитат от neven. Е, вече знаете, че не можете да ме сложите в рамки.  Така че, или съм с вас, и ще си помагаме взаимно, или изтрий профила ми, и повече няма да влизам.
Разбра ли, Администраторе, Black Adder?! Хайде сега, бъди добро момче, и ми се извини за обидите!

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Здравейте
« Отговор #6 -: Април 09, 2009, 12:36:56 pm »
Е, хайде сега, заяждания... такава тема, много ясно, няма. Ако беше попрочел тук- таме из форума, щеше може би да попаднеш на някой и друг пост, в който новите юзъри се представят и изказват мнението си по темата, която ги интересува. Ама чел- недочел... почваме веднага с острия край...
Може би пак ще съжалявам, че се намесвам, но няма как да не отбележа, че за пореден път забелязвам как всеки втори плаче за уважение и признание. Ами докажете, че заслужавате!
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Strannikyt

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
merulious
« Отговор #7 -: Април 09, 2009, 12:42:25 pm »
 Като е много ясно, че няма такава тема, защо тогава не кой и да е, а администратор ме праща да търся това което няма? Това не го разбирам, явно се подиграва.

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Здравейте
« Отговор #8 -: Април 09, 2009, 12:49:30 pm »
Нека уточним: Тема за приветствие на новите потребители(с червени килимчета, фанфари, питка с шарена сол и мед и т.н....) като такава не съществува. Линкът е даден, за да потърсиш отговори на въпросите, които могат да те интересуват като нов потребител, за да не се налага за n-ти път да бъдат обяснявани неща, които са дискутирани и преди.
...water can flow, and water can crash...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Здравейте
« Отговор #9 -: Април 09, 2009, 15:48:46 pm »
Здравей Strannikyt :)

Такава тема тук няма и никога дори не ни е и хрумвало да има. Знам за практиката в другите форуми, бъди сигурен че ние сме създали собствен стил във форумното пространство и го следваме от много време. В този ред на мисли една такава тема е крайно несъвместима с нашите идеи и търсения. Най-малкото защото така сам предоставяш информация на някои хора, чиято ПРОФЕСИЯ е да събират данни от подобен тип форуми и блогове. Дали вярваш в това, дали съвпада с твоя морал или не - честно казано е без стойност за нас, колкото и високомерно да ти звучи. Аз лично съм се убедил в това което казвам с годините чрез личен опит, който е отвъд всякакъв тип вярване, защото е нещо преживяно, а вярвам, че като интелигентен човек - ти правиш разлика между двете.
В интерес на истината, за 5 години и за 2 500 регистрирани потребители, ти си първият, който повдига този въпрос, което само показва, че хората които влизат тук мислят в съвсем различна посока и някак са напаснали личната си вибрация с нашата идея изначално (явно по усет) - а именно - такава тема/раздел да няма както на други места, или ако все пак има такова желание от страна на потребителя - той да го прави индивдуално в темата, в която е решил за първи път да пише. Обикновено представянето се състои в 1 ред, който съдържа думи като "Здравейте, харесва ми форума ви и от години го следя, това е първият ми пост тук". Някак си това винаги е било естественото стечение на обстоятелствата в XNET и никой не е мислил в друга посока - вижда ни се освободено от смисъл.

Така или иначе добре дошъл във форума :) Другата точка по която имаш възмущения е за отношението към невярващите. Сложили сме правилата, които цитираш по-горе и от които се чувстваш ограничен като табела, за тези които влизат с намерението да насищат ефира с послания като: "Вие сте луди" и т.н. Предпочитаме да няма такива потребители тук, все пак това е клуб на хора интересуващи се именно от тези теми. Ако не се интересуваш от тях - просто нямаш място тук - много просто е и невероятно логично. Разбираемо е да вярваш донякъде в нещата и да не си фанатик. Когато изказваш аргументите си уважително и без чувство на ирония обаче - естествено че ще получиш същото. Защото и ние го очакваме от теб, не само ти от нас. Човешко е. Винаги сме призовавали за отношение на ниво.

Тъй че остави предразсъдъците, защото това е ключовата дума тук, която евентуално би ти попречила :)

Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
Re:Здравейте
« Отговор #10 -: Април 09, 2009, 18:25:57 pm »
Относно търсачката....не знам дали е само при мен но е бъгната от много време насам.Постоянно ми се случва да търся нещо,което съм видял наскоро и да не го намирам чрез търсачката,а по спомени в кой раздел е било.Вече почнах да си копирам нещата,които може и да ми потрябват.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Здравейте
« Отговор #11 -: Април 09, 2009, 18:45:40 pm »
Относно търсачката....не знам дали е само при мен но е бъгната от много време насам.Постоянно ми се случва да търся нещо,което съм видял наскоро и да не го намирам чрез търсачката,а по спомени в кой раздел е било.Вече почнах да си копирам нещата,които може и да ми потрябват.

Бачка горе долу на Експертно Търсене

Неактивен Empistosunh

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Здравейте
« Отговор #12 -: Април 12, 2009, 15:09:49 pm »
Сега като се изкажа и аз, съвсем ще затвърдя подозренията ви, че за сметка на неграмотното ми графологично изразяване, отсъствието на мисъл е в изобилие.  ;)
Действително няма такава тема, в която да се представя по някакъв начин, като новодошла, но и тази тема е толкова уродлива за целите, които си поставя, че ми се отщява всякакво представяне.

Аз бях така добър да кажа моето мнение, което може и да Ви се стори малко остро. Може да не го харесвате, но ще го уважавате. И съм казал ясно - ако не ми харесва това което се случва тук, ще си отида, но не съм малко дете да рева... Уважавам правилата в едно място, в което отивам, но не уважавам неуважението.

След подобна доброта, наистина публиката изпада в екстаз и започва да прави пого.
Представил си се, Strannikyt, много показателно. Ако и да беше добре да се съобразиш, че може и някой друг да иска да се представи. ;)Да уважиш един вид и правото на представяне на някой друг.
Само не разбрах как си пиеш кафето и какви цветове преобладават в гардероба ти?  ;)
Поздрави,
"Злото идва при нас, хората с фантазия, носейки като своя маска всички добродетели." - Уилям Батлър

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Здравейте
« Отговор #13 -: Април 28, 2009, 15:47:04 pm »
Ехааа, нов трол във форумите :) Вместо да започне да пише по темите, занимава цял куп хора със себе си. Интересен изказ има, най- ми хареса това: "Може да не го харесвате, но ще го уважавате."

Драги Странник, остави на нас да преценим за какво да те уважаваме, недей да мислиш, че ти се полага по подразбиране. Вярно, обяви много неграмотно присъствието си във форумите, но лошо няма, не всеки знае как да се държи в интернет-пространството. Но можеш да се поуспокоиш, да спреш да си толкова втренчен в себе си и да видиш какво благини има тук.

Виж, учтиви хора ти дават съвети как да използваш търсачката - направи го и си избери тема по твой интерес, в която да ни зашеметиш с познанията си, натрупани от странстванията ти. Засега само успя да разбуташ хората около бара, но ние ще се отместим и ще ти направим място, защото сме доброжелателни.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Здравейте
« Отговор #14 -: Април 28, 2009, 18:01:11 pm »
Човека сигурно се е отказал да пише вече. Гледам само в темата е писал, и то преди доста време.

Може да не му е харесало посрещането, или пък баровата обстановка.  ;D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27