Автор Тема: Снимки и видео на извънземни  (Прочетена 139608 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

stani626

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #75 -: Април 23, 2007, 16:07:33 pm »
Кой е този форум ?
Не помня, а я вижте това, то какво е?
Ама предупреждавам, че е страшно
http://ochevidec.net/content/story7/4/10.jpg
« Последна редакция: Април 23, 2007, 16:20:20 pm от stani626 »

milenski

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #76 -: Април 23, 2007, 16:15:45 pm »
Първо, смятам, че подобни снимки трябва да се дават като линкове и с предупреждение за съдържанието им.
Второ, и двете приличат на съвсем обикновени малформации, които дори не са фрапиращи и не разбирам защо се публикуват тук.

stani626

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #77 -: Април 23, 2007, 16:19:02 pm »
Ами аз тва второто го мисля за извънземно,
за първото незнам, ама вижте кви са му черни очите.
« Последна редакция: Април 23, 2007, 16:20:57 pm от stani626 »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #78 -: Април 23, 2007, 16:58:43 pm »
Точно второто е малформация на човек. За първото не е съвсем ясно поради кадъра и цензурата.

Неактивен Razr

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #79 -: Април 24, 2007, 21:44:49 pm »
Второто е детенце, болно от прогерия. Първото ми изглежда на човешки зародиш във формалин.

nologic

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #80 -: Май 10, 2007, 13:04:27 pm »
Area 51 - Amazing Alien Footage - Dying

В този youtube цензурират почти всичко.
This video has been removed due to terms of use violation.
Някой може ли да ме линкува към това видео някъде другаде ?

а това също е интересно
« Последна редакция: Май 10, 2007, 13:06:45 pm от nologic »

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #81 -: Май 28, 2007, 18:00:45 pm »
Гати, наистина са махнали любимото ми видео! Какво толкоз е нарушило??
Първото горе е точно ембрион в разтвор, ако се вгледаш внимателно ще се усетиш, че има стъкло и течност. Цензурата е върху етикета, защото на него най-вероятно пише, че е човешки ембрион и какви деформации има. Стегнете се малко с тея снимки.

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #82 -: Май 29, 2007, 13:05:23 pm »
Area 51 - Amazing Alien Footage - Dying
This video has been removed due to terms of use violation.
Може ли да се намери някъде другаде това филмче защото явно съм позакаснял малко за да го гледам ?
It' oil stupid.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #83 -: Май 29, 2007, 14:24:04 pm »
Торенти, eMule...

Неактивен Petee

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #84 -: Юни 08, 2007, 23:45:34 pm »
Случайно намерих филмче, което показва как в Южна Америка се вижда лице на човек от Google Earth. В полето за търсене (fly to) се пише: 16°18’56.91”S, 71°59’32.91”W 
Наистина се вижда!

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #85 -: Август 07, 2007, 23:15:10 pm »
Надявам се да се допълва от всички ви и да се дискутират фалшивите и истинските :)
Точно за това бях гледал и се питам истина ли е или пак някакъв холивудски филм ;D

Неактивен P4L-

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #86 -: Август 12, 2007, 22:56:57 pm »
До колкото четов изинтернет последната снимка която показа Хорус това извънземно е родено от жена но забравих от коя държава..  :-\

ELMANIFICO

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #87 -: Август 23, 2007, 02:18:02 am »
За първи път пиша тук,но от доста време чета статиите ви и различните мнения,добре сте направили всичко :)

Та по темата - Какъв е шансът извънземните да приличат толкова на нас ? Всички снимки и филмчета са за същества с една глава,две очи разположени малко под челото,нос с две ноздри ,уста ,която е симетрично разположена под носа,тяло с гръден кош и талия ,два крака и две ръце. Как  е възможно да имаме толкова близко ДНК-а с тяхното ,че да изглеждаме като тях.Та м/у два вида човекоподобни маймуни има толкова външни разлики...

Ако ТЕ изглеждат като нас,то тогава редовете в Библията ,че Бог ни е създал по негов образ и подобие ще са верни ,а също и така ще са верни и думите ,че Бог е един за всички,дори и за тях,затова и те са създадени по негов образ и подобие,също като нас.

Струва ми се мн странно как така все на снимките има нещо змазано или затъмнено,нещо неясно или неразбираемо....

Вярвам ,че Те съществуват по простата причина ,че в безкрая няма единствени ,така както рибите в морето са толкова различни и също толкова много си приличат,както птичите в небето.... като поема.. та не би трябвало да сме сами и както в един филм по нешънъл джиографик (хахха колко е смешно на БГ) завърши така"Въпросът не е дали има извънземни,а дали са ни посещавали" и наистина въпросът с посещенията е по-интересен ,от този със съмото им съществуване.

Като финал мога да кажа,че само снимката от аутопсията през 48 ли беше от американците изглежда истинска,но пък дискавъри бяха пуснали цял филм за нея ,в който определено показаха доста интересни неща върху човек може да се замисли и изобщо я показаха като пълна измислица,не знам досега наистина са малко доказателствата,които са неуспорими за тяхното съществуване и идване при нас.

kaibakor

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #88 -: Октомври 11, 2007, 16:38:59 pm »
Аз смятам, че извънземните са си като нас, но просто по развити. Със развитието си мозъчният дял става по-голям, обезкосмяват се все повече и повече,..... Тия работи са си научно доказани :-\

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #89 -: Януари 20, 2008, 19:38:56 pm »
...

Та по темата - Какъв е шансът извънземните да приличат толкова на нас ? Всички снимки и филмчета са за същества с една глава,две очи разположени малко под челото,нос с две ноздри ,уста ,която е симетрично разположена под носа,тяло с гръден кош и талия ,два крака и две ръце. Как  е възможно да имаме толкова близко ДНК-а с тяхното ,че да изглеждаме като тях.Та м/у два вида човекоподобни маймуни има толкова външни разлики...
...


Аз съм подръжник на теорията, че извънземните изобщо не са хуманоиди.


Провери показанията на Sgt. Clifford Stone: US ARMY, превърти на 70m55sec от видеозаписа.

После отиди и на 98m40sec. Ето и транскрипт, за да не те преуморявам:

QUESTION:My question is actually to Clifford Stone.. You said that you had seen aiens on a craft that had crashed. I wonder if you could describe what they looked like.... 

STONE: I could ... but it would probably take a whole lotta time... Listen, what I stated there when I got out in 1999 we had WE HAD CATALOGUED 57 DIFFERENT SPIECES! You have individuals who would look very much like you and myself that could walk among us and you wouldn't even notice the difference, except for some of the things that , ah, that they might be able to go ahead even in a dark room and touch an object and identify what colour that object might be. They would have a heightened sense of smell, sight, hearing... the situation is that you have various types of what we normally call grays -- we did not call them grays in the military, but you had at least three types of the greys. you had some that were much taller than we were. THE UNIQUE THING I WANT TO POINT OUT FOR THE MOST PART IS THAT TH ENTITIES THAT WE DID CATALOGUE WERE INFACT HUMANOID.  Now this created a situation with the scientific community was trying to figure out why that would be the case. Because you would expect if life evolved on other planets that it would take on some type of other... "beings", so to speak, not necessarily look humanoid or be bipedal such as we are. But apparently we got quite a few of the species out there that are humanoid in appearence, and that creates a question that yet has to be answered by science.
-
Въпросът ми е към Клифърд Стоун. Вие казахте че сте виждали извънземни в разбило се летателно съоръжение и затова се надявах, ако можете да опишете тяхната външност.

Стоун: Да, бих, но това би отнело твърде много време. Вижте, това което казах по-рано беше, че когато напуснах през 1999 година ние вече бяхме каталогизирали 57 различни видове. По принцип те бяха същества, които изглеждат като нас и които  биха могли да се разхождат измежду нас без ние да можем да усетим разликата, с изключение на това, че някои от тях могат да определят цвета на даден предмет с докосване, в тъмна стая. Те имат по-добро обоняние, зрение и слух...

В същото време има и такива същества, които по принцип наричаме "сиви" -- ние не ги наричахме така в армията -- които се разделят на най-малко три вида. Има и такива видове сиви, които са доста по-високи от нас.

Уникалното нещо в случая е, че съществата, които ние каталогизирахме всъщност бяха хуманоиди. Сега, това внесе объркване в научните кръгове, които се опитват да намерят някакво обяснение, понеже се предполага, че ако живот би могъл да еволюира на други планети, то той би се развил в други животински форми -- не непременно двустъпни хуманоиди като нас. Но явно имаме доста такива извънземни, които имат хуманоиден вид, което е въпрос, на който тепърва науката трябва да отговори.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27