Автор Тема: Снимки и видео на извънземни  (Прочетена 139183 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

milenski

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #30 -: Септември 16, 2006, 20:41:32 pm »
Как пък един двуметров не видях.

Днес имах честта да се видя с един баш двуметров (че и повече) "лилипут" (как ли е женският род, питам се и отговор не искам  ;)) Хубав човек, хамериканец, с празен поглед и промит мозък. Тез са ги обладали извънземните, вервайте ми!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #31 -: Септември 16, 2006, 21:00:05 pm »
Радвайте се че и такива снимки има. Те двуметрови също мрат, ама до нас не стига... :)

hristog

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #32 -: Ноември 04, 2006, 15:13:48 pm »
според мен сношаванията между грейове и хора са факт!!! вижте това клипче...




със здраве

http://www.vbox7.com/play:d3ca575b

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #33 -: Ноември 04, 2006, 18:05:22 pm »
Аз не съм виждала такива извънземни,и по-добре!Обаче съм виждала друг тип,който даже немога да обясня точно как изглеждат ::).Би ми се искало да видя от тези красивите! :D

IYI

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #34 -: Ноември 04, 2006, 21:54:07 pm »
Много грозни тез извънземни!

Eon

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #35 -: Ноември 12, 2006, 08:51:07 am »
От какво е станало това. Може да е някакъв вид болест.

hristog

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #36 -: Ноември 12, 2006, 09:40:11 am »
според мен не е болест ами намеса на греойве... ако е болест няма как да живее дете с такава глава, това е некакъв рептил който е пратен със изследователска цел  ;D

Eon

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #37 -: Ноември 12, 2006, 09:48:13 am »
Обоснови се.  ;D

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #38 -: Ноември 12, 2006, 22:03:23 pm »
Някой,който разбира испански няма ли накратко да каже какво казват в репортажа!?!Ох ама то верно си прилича на извънземно. :o

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #39 -: Ноември 13, 2006, 07:08:09 am »
Някой,който разбира испански няма ли накратко да каже какво казват в репортажа!?!Ох ама то верно си прилича на извънземно. :o

заглавието на екрана зад говорителката е 'нуждае се от помощ', в репортажа се казва че са били близначета: момиче и момче, момиченцето нормално, а момченцето много скоро след раждането започнало да развива голямата глава. Лекарят, който се вижда на няколко места в репортажа, първо казва 'защо веднага не е оперирано?', а после обяснява, че има често такива случаи и нещата се оправят, ако се направи операция навреме, но те са закъснели, детето вече е почти на година и ще умре рано или късно. Майката обясняваше, че много плачело, защото го боляло, и му пускала музика за да го успокои.
Не слушах много внимателно така че може да съм пропуснала някоя подробност но като цяло е това. Нито дума не се казва за извънземни или поне не съм засякла такова нещо.
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #40 -: Ноември 13, 2006, 11:54:44 am »
Благодаря ти Cenestelle !Не съм и очаквала да кажат нещо за извънземни.Тук на Земята нали на всичко имаме логическо обяснение. ;D

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #41 -: Ноември 13, 2006, 12:13:47 pm »
Това дете с голямата глава няма нищо общо с инвънземните, а просто е с родено с увреждания. Болниците са пълни с такива деца. Живеят до 1,5-2 г. Последствията от Чернобил, а и от много други неща, които не знаем лежат в креватчетата и са изкупителна жертва на човешкото безумство.Защо няма информация и статистика за тези малформации? Или искат да ни убедят, че нямат нищо общо с атомните експериметни под земята , в небето и под водата? Тепърва ще събираме плодовете на технологичното ни общество :(
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #42 -: Януари 19, 2007, 22:21:40 pm »
.

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #43 -: Януари 21, 2007, 00:06:34 am »
Какво точно е това последното? И от къде е? Ако не се лъжа йероглифите отзад май са японски. Изглежда много странно... малко ми прилича на кръстоска между сив и русалка.
[/U

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #44 -: Януари 21, 2007, 00:07:38 am »
Там където го открих не пишеше какво е, беше сложена само снимката.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27