Автор Тема: Снимки и видео на извънземни  (Прочетена 139208 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #135 -: Март 13, 2010, 23:08:53 pm »
Защото извънземните едва ли биха позволили да ги снимат... ;D
По-горе стана дума за качеството. Напълно възможно е нещо умишлено да предизвиква смущения в техниката.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен ALive

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 106
  • :::::::swwxe20a40:::::::::::::
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #136 -: Април 17, 2010, 13:20:09 pm »
Ето снимки и на клипче, уникатчета:
:hi:
« Последна редакция: Април 17, 2010, 13:23:09 pm от ALive »

Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #137 -: Април 19, 2010, 17:21:44 pm »
Здравейте съфорумци. Как сте?  :)
Хммм...преди време, гледах едно филмче, което се казваше "конспирацията орион" и в него имаше много снимки и интересни материяли свързани с темата, но заключението, което се направи на края на филма ми се стори интересно и за това разбира се, искам да го споделя тук, а и за да видим Вие какво мислите. :)
Та във въпросния филм се казваше, че инцидента в розуел (най-известния, защото има много) е фейк и това е било режисирано за да бъдат американците видите ли не по назад от руснаците, които намерили друго НЛО, за което разбира се не се е чуло нищо. Интересно е найстина, че преди време решех да си направя експеримент и да пусна филма с аутопсията в розуел на един приятел що годе непредубеден и той каза нещо от сорта- че това е кукла не виждаш ли? Не виждаш ли, че не е истинско? Както и да е, на мен също много много не ми мяза на истинско (конкретното във филма). Тезата, която искам да споделя и която и във "коспирацията орион" застъпиха е, че от световното правителство ще се използва версията за заплаха от космоса, когато се развенчае мита за световния тероризъм и няма да може да върви вече той и с него да се лъжат хората. Според мен не е нелогично едно такова анализиране на нещата...Вие какво мислите? :)
Разбира се, не отричам, че има извънземни просто ми е интересно какво Ви е мнението по въпроса. Връзката с темата е, че те(снимките) са свързани с тази тиражирана в този филм програма поне донякъде. :)
Наистина доста от снимките изглеждат много неприятно за нашите критерии, но за техните сигурно са ок.  Толкова много взаймовръзки има, че понякога човек найстина се обърква и не знае кое вече е истина и кое дезинформация.
Очаквам и Хорус да каже какво мисли за този въпрос, които поставих. :)
Сайта иначе е страхотен, няма втори такъв.

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #138 -: Октомври 14, 2010, 03:12:29 am »
 Здрасти, Божидаре!
 Колкото до конспирациите- цели теми има във форума, разисквано е от различни гледни точки, има много фейк,разбира се, реалните факти,естествено са секретни, и вярата, в това дали има, или няма зелени маймуни, е по-скоро сякаш до настройка, интелект, вибрация,на онова шесто чувство, което ти нашепва, че "там" някъде има още нещо, и че възприемането на света и реалността е строго индивидуално,и май не е само това, което представлява сивото ни ежедневие. Познавам хора, които дори да ги вземат на стоп в летяща чиния- няма да повярват! За тях такова нещо не съществува.
Конспирации е имало,и ще има, филмчета за операции на кукли, интервюта с кукли, срещи с кукли...Послушай собствения си глас, и съм сигурен, че ще усетиш една необходимост, една липса, недостатъчност от знания, частичка от което би могъл да откриеш и в този, както казваш- прекрасен сайт! Просто...поглъщай, и слушай себе си!  Тъкмо се събуждаш...
« Последна редакция: Октомври 14, 2010, 03:17:11 am от ipsilan »
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #139 -: Октомври 14, 2010, 20:43:34 pm »


Снимка на извънземното на д-р. Стивън Гриър :o

Източник от тука - http://www.ghosttheory.com/2010/02/20/cseti-claims-alien-photographed

Неактивен dancegurl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #140 -: Ноември 01, 2010, 16:21:56 pm »
<a href="http://www.youtube.com/v/6S_ckXDA_J4?fs=1&amp;amp;hl=bg_BG" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/6S_ckXDA_J4?fs=1&amp;amp;hl=bg_BG</a>

Здравейте на всички :hi:  това ми се вижда доста истинско...не разбирам испански,ама ветеринаря обяснява май ,че не е животно...а се е хванало и в капан за мишки,много е малко....какво мислите ,че е???
« Последна редакция: Ноември 01, 2010, 19:58:40 pm от Black Adder »
Истината е вътре в нас!!!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #141 -: Ноември 01, 2010, 21:26:00 pm »

Да това беше новина в края на миналата година-м.Септември. Писа се в тази тема за  него -
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,11792.0.html

Оттогава нищо не се чу. Но интересното е, че съществото е в толкова напреднало разложение.Тряя да е стояло в капана месец. иначе много реално изглежда.
Та новината е поостаряла ;)
« Последна редакция: Ноември 02, 2010, 08:02:45 am от Mirotvorec »

Неактивен dancegurl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #142 -: Ноември 01, 2010, 22:44:12 pm »
 :blush: еми аз сам си нова тук....затова моля да ми простите :yes: за старата информация...за мен си е нова!!! :flag_of_truce:
Истината е вътре в нас!!!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #143 -: Ноември 01, 2010, 23:34:04 pm »

Простено ти е  :), поне от мене. На всеки се случва.Важното е, че имаш интерес.
А и информацията в сайта е толкова много. Хубаво е, ако се открие нещо да се погледнат заглавията на темите за сходни думи и факти.Знам, че времето е кът, но да гледаме, да не се повтарят нещата, все пак.
Успехи, танцуваща...
« Последна редакция: Ноември 02, 2010, 08:03:02 am от Mirotvorec »

Неактивен dancegurl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #144 -: Ноември 02, 2010, 21:39:16 pm »
Мерси :)да, най-важното е да има интерес, който да ни води напред.... аз толкова търсих и мислих за такъв форум и ето, че един приятел ме просветли, когато му дойде времето!
Супер интересни статии и хора има тук :)
« Последна редакция: Ноември 02, 2010, 21:59:41 pm от Black Adder »
Истината е вътре в нас!!!

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #145 -: Декември 03, 2010, 23:18:21 pm »
Това може би ще ви е интересно - http://forgetomori.com/2009/aliens/the-alien-interview/




Статия относно как са направили Интервюто с извънземното от Ареа 51  ;D

Ето и оригиналното видео - http://www.youtube.com/watch?v=a7uqP46zdsA

Неактивен MindOrganizer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #146 -: Декември 04, 2010, 01:49:17 am »
Konstantin, не ти ли е поне малко съмнително, че учени изследват толкова важно същество в ТЪМНА СТАЯ? Обикновенно има поне 10 мощни лампи на тавана в лабораториите или може би клипчето е снимано в нечие мазе?

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #147 -: Декември 04, 2010, 02:02:36 am »
Не бе  ;D Това е статия и снимки как са изфалшифицирали интервюто с извънземното от Ареа 51.
Понеже все още има доста хора, които са заблудени, че това е истинско извънземно.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #148 -: Декември 04, 2010, 02:06:16 am »
Всъщност ето и втората известна фалшификация, която се среща редовно в интернет - http://forgetomori.com/2009/aliens/the-3-second-eben-intruder/






Неактивен Xoddoth

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
  • I want to believe
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #149 -: Декември 16, 2010, 00:06:30 am »
Защото извънземните едва ли биха позволили да ги снимат... ;D

Еми да. Не виждам логика грей-я или каквото и да е там да тръгне да се шляе по горите и ферми, да се перчи като изненадано пред камерите. Ако ще е камуфлаж ОК - нека стане част от нашето общество и да ни изучава както трябва.

Ти не можеш да изминеш светлинни години, да преминеш през пространствени дупки в изключително сложна машина за да изследваш дадена планета и раса и да се забиеш в земята, щот..вероятно не знаеш че има гравитация :D или че земните им самолети се движат толкова бързо, че нещото прелетяло безкрая не може да реагира и айде катастрофа. Всичко е фейк и ще продължава да е фейк.

Истинските "снимки" на извънземни според мен са всичките рисунки и изображения съществуващи като древни артефакти. Ако ще се търси истина и логика, то да е в тази посока. В едно ранно общество с просто виждане за живота е смешно да се мисли за велика конспирация и извънземни инвазии и не знам си кво.




daku ilu

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27