Автор Тема: Снимки и видео на извънземни  (Прочетена 139569 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

cdms

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #105 -: Март 02, 2009, 19:01:42 pm »

Неактивен Joazinho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 70
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #106 -: Март 07, 2009, 21:32:07 pm »
Монтаж е най-вероятно.Не е възможно военните или Наса да допуснат разпространението на подобен материал...
Всички лъжат.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #107 -: Май 06, 2009, 13:38:28 pm »
Знам с коя програма си я направил.Макар че не бих се учудил и ако се появят такива заглавия един ден.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

stiver

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #108 -: Май 16, 2009, 23:28:09 pm »
Спомняте ли си онази история, в която Стан Романек съобщи, че е заснел неволно със секюрити камера извънземен който наднича в къщата им и заяви, че скоро ще покаже филма . Историята стигна до CNN и Лари Кинг направи специално интервю. В предаването беше показана само 3Д симулация, но филмът така и до сега не беше показван.

Ето тук е предаването на Лари Кинг от май 2008:
Тези дни е излязла книгата на Стан Романек "Messages" (Послания). От един приятел получих снимки от книгата с въпросния извънземен. Този път снимките са оригинални. Все пак никога не забравяйте, че с днешната техника всичко е възможно.




stiver

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #109 -: Май 22, 2009, 00:21:33 am »
Напоследък няма много НЛО новини, но днес, докато преглеждах последните съобщения в базата данни на МУФОН попаднах на нещо, което си помислих, че може да ви развесели, интригува, уплаши... вие си изберете. Само не ме питайте аз какво мисля  :D Нямам представа какво може да е това! ???

http://www.ufostalker.com/?mufon=true
Входящ номер: 17015
Дата на събитието: 12 Април, 2009
Съобщено на:       19 Май, 2009
Статус: Започнато е разследване
Град: Форт Майерс
Област: Флорида
Държава: САЩ
Географска дължина: -81.303
Географска широчина:   29.028
Вид същество: Рептил. Друго

Описание: Синът ми Шейн видял две извънземни през прозореца на спалнята си – сив и рептил.  Беше ми трудно да му повярвам, но той беше толкова искрен. Каза, че ги е виждал няколко пъти през април и май. Аз започнах да се притеснявам и държах вратата заключена и т.н. Около един часа през нощта на 16 май проверих задната врата, но тя не беше заключена. Дори беше отворена когато я проверих. На сутринта тази следа беше навън при задната врата. Трябва да съм уплашил съществото, защото както виждате е хвърляло пръст докато се движело бързо наляво.  Имахме продължителна суша, след което валя дъжд и затова е оставило следи. Ще се опитам да изпратя снимки. Може и да не успея. Ако не успея ще ги изпратя до МУФОН по пощата или ще ги получите от Мери Маргарет Цимер. Аз успях да и изпратя няколко, понеже имам адреса и. Нейният адрес е мм@....  Тя ще ви препрати снимките. Аз също имам и (някакъв вид) отливка (?) където се виждат ГОЛЕМИ нокти, крак като на пиле, 3 пръста напред и един назад. Или като на орел, но има също и формата на крак защото има пета зад задния пръст. Обърнете внимание на пръстта, която е изхвърлял като се е накланял настрани. Това създание също скочи 3 пъти на покрива ни. Има 3 следи пред къщата от където е подскочило право нагоре.  Искрено: Майк

Прикрепените снимки
(сигурно е имало повече снимки, но при първо съобщение могат да се изпращат само до две.   





Mufon е доброволческа международна организация за научно изследване на НЛО. На сайта и може да се съобщи за видяно НЛО или извънземни. Организацията е международна и дори има някакъв филиал и в България, но никога не съм ги виждала или чувала. На сайта им има интерактивна карта, където могат да се видят последните 20 съобщения. http://www.ufostalker.com/?mufon=true Понякога виждам и от България. МУФОН работи на регионален принцип. Когато се получи съобщение, екипите които са най-близо се свързват с очевидците до 24-48 часа, отиват на място с апаратура и каквото е необходимо и правят нужните измервания и изследвания. После данните се обработват и архивират. Системата работи безотказно и всички данни в нея са свободни за достъп.

« Последна редакция: Май 22, 2009, 00:54:27 am от stiver »

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #110 -: Юни 07, 2009, 07:43:44 am »
Някой да знае как изглеждат ходилата на малки сиви или да има некви снимки на техни следи?
Защото нещо се еб*ва в стаята ми и искам да знам какво е. >:(

Неактивен forum11

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #111 -: Юни 26, 2009, 22:42:15 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=JlQ-FdzDJ9Q

Това според мен е FAKE.


Yuotube search: "O relato de um mib parte 8 - video 2"
« Последна редакция: Юни 26, 2009, 22:44:58 pm от forum11 »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #112 -: Юни 27, 2009, 00:10:23 am »


В храма Карукаядо, Япония, се съхранява тази 1400-годишна и 65-сантиметрова морска нимфа. Горната половина на тялото наистина е човешка, а долната е с генетика на риба.
« Последна редакция: Юни 27, 2009, 00:14:52 am от sidewinder »


Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #114 -: Юли 07, 2009, 22:37:38 pm »
Сивите за добронамерени?!!?Аиде стига бе. :D ;D ;D ;D
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен peshoman

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #115 -: Юли 31, 2009, 19:37:57 pm »
http://www.vbox7.com/play:1d44122c мисля, че извънземното е Грей- сивия вид. Незнам дали е истинско преценете сами.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #116 -: Юли 31, 2009, 22:09:42 pm »
Фалш пълен вижте пропорците.
Хубаво кустюмче са му намерили.

Неактивен invio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 125
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #117 -: Август 05, 2009, 21:16:11 pm »
И върви като робот...  ;D
Ама вие как си ги мислите тия работи? Пътуват една камара светлинни години, за да слязат с кошничка за пикник и да се разходят? Да, да!  8)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #118 -: Август 06, 2009, 01:08:30 am »
Монтаж е най-вероятно.Не е възможно военните или Наса да допуснат разпространението на подобен материал...

Даа.Бих добавил и думичката -Хоооливуууд ;D ;D ;D

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #119 -: Август 26, 2009, 16:20:05 pm »
http://www.mystery-bg.net/2009/08/2007.html

Доста прилича на маймуна без козина, но пък главата е твърде човешка.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27