Автор Тема: ,,Проект Монарх'' и връзката му с Новия Световен Ред  (Прочетена 34066 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Цитат
...Разбира се живота на тези хора е абсолютна катастрофа, каквото и да се опитват да ви го представят в медиите. Представете си какво е да нямаш никакъв контрол над действията си, да имаш постоянни бели петна в паметта, да бъдеш постоянно изнасилван, да участваш във всякакви перверзии и дори ритуални убийства. Това е травма след травма, след травма, след травма. Ето защо живота на всички звезди е каша. Всичко това ги тласка към наркотиците и алкохола. Някои хора се чудят как е възможно известните личности да имат всичко и въпреки това да пропиляват живота си по този начин. Някои го отдават на звездната болест и манията за величие, която ги кара да се мислят за безсмъртни, но тъжната истина е, че тези хора са тотално програмирани и търсят утеха и спасение в наркотиците, защото искат да забравят своя живот. Много от тях се самоубиват или биват самоубити, ако вече не са нужни (последният подобен случай за който чух беше с актрисата Британи Мърфи, а преди нея Хийт Леджър).
http://www.parallelreality-bg.com/statii/control/348-2011-07-21-16-49-00.html

... а днес разбираме, че и Ейми Уайнхаус е сполетяна от същата участ.

"Ейми Уайнхаус е открита мъртва"

"...Певицата беше на 27 години и водеше дълга борба срещу пристрастеността си към алкохола и наркотиците..."

http://www.novini.bg/news/13153-%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D0%B8-%D1%83%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D1%85%D0%B0%D1%83%D1%81-%D0%B5-%D0%BE%D1%82%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D1%8A%D1%80%D1%82%D0%B2%D0%B0.html

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Интересно ми е защо изпълнители като Джими Хендрикс, Джим Морисън, Джанис Джоплин, Кърт Кобейн, а сега и Ейми Уайнхаус умират точно на 27 години. Чудя се, съвпадение ли е или има нещо по-гнило в цялата работа.. :-X

R.I.P.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Наричат го "Клуб 27". Мисля, че има някаква символика. 27 като символ не означава нищо. Смята се 2+7=9

9. Числото на големите цели и постижения, на успехите, постигнати с цената на много усилия, старание, прилежност, всеотдаен труд и напрежение, дори и нерви. Таванът на възможностите и винаги най- доброто, най-, най-, най- е деветката. Това е и числото на ликвидацията. Слага се край на всичко ненужно, банално, отживяло и неприятно.

Според мен, тук е разковничето. Число на ликвидацията. Тях ги ликвидират умишлено. Пък и като вземем под внимание какъв труд, напрежение и нерви се изискват за да постигнеш това, което са те, направо едно към едно е със символиката на числото 9.
« Последна редакция: Юли 24, 2011, 20:40:35 pm от Mirotvorec »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Андреа - Докрай ( Официално видео )
http://vbox7.com/play:d06a8233c4
Но дали тя е жетва на Монарх програмиране или само налагат символиката не зная.
Малко жокери:
Секса в клипа е очеваден. Мишката която си държи бастуна. Текста за "да счупим огледалото". Ушичките. Заека под полата. И т.н и т.н.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Все още не мога да разбера, защо в България, когато им се заговори за "Монарх-програмиране" всички вкупум, като овце започват да си обясняват нещата, ако няма с какво, то с някой клип на поп-звезда, обсебен от символики и съпътстван с трагичната и съдба или с някой холиувдски екразнизиран  филм, тъжно, но факт.

Не разбрахте ли, че колкото повече се задълбочавате във всяка една песен и във всеки един клип и филм на подобна тематика с  "програмеруеми роби", толкова повече ставате зависими от тяхната символика и " кабалистичното дърво на живота".
Ще дойде един момент, когато ще виждате само това и без да сте преминали през "травма - монарх" програмиране  и именно това е "другият ход" на играта... :)..да се напластите със символики.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Цитат
Не разбрахте ли, че колкото повече се задълбочавате във всяка една песен и във всеки един клип и филм на подобна тематика с  "програмеруеми роби", толкова повече ставате зависими от тяхната символика и " кабалистичното дърво на живота".
Моля? Нещо нищо не си разбрал от целия форум все едно :)
Това което си написал е равнозначно на - "ако не знаеш какво означават символите няма да ти влияят"...
И какво? Смяташ, че символите в този клип са случайни съвпадения?

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Няма случайности  ;) има заложени "програми", които конспираторите се опитват да си обяснят със символи... :)

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Z-931 , нека те питам нещо.
Използвал ли си някога символ с (дадено значение) определена цел?
Може би знаеш колко много може да се каже с един такъв.Да не говорим, че някои от тях имат свойството да ти носят и отнемат енергия.
Мога от личен опит да ти кажа,че при експериментирането си с един символ за 1мин си го нарисувах на тялото и за малко да припадна, добре, че го изтрих на време.
По символа ще ти познаеш  ;D
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
 
Цитат
Мога от личен опит да ти кажа,че при експериментирането си с един символ за 1мин си го нарисувах на тялото и за малко да припадна, добре, че го изтрих на време.

Ами аз нали затова ти говоря,    ;)  колкото повече внимание и енергия му  отделяш, толкова повече се захранва от теб изсмуквайки и последните ти сили... ;D

А недай си боже да е закодиран във филм или музикален хит, смятай за каква неосъзната зомбация става на въпрос.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Z-931,
Ще се повторя, предното ти изказване означаваше:
Това което си написал е равнозначно на - "ако не знаеш какво означават символите няма да ти влияят"...
И ще цитирам H. от една негова статия:
Цитат
Ако има такива, които все още си задават вечния въпрос „как ми влияят всички тези символи, след като не знам за тяхното значение“ (подобно на аналогичното безсмъртно чудене относно скритите съобщения, записани на обратно в музика: „как ми влияе, след като не го чувам“) съжалявам, че сте си загубили времето с тази статия. Тя определено не е за вас, след като още не сте разбрали А-Б-то на езотериката. По-добре сменете и сайта.

« Последна редакция: Юли 25, 2011, 00:09:07 am от P.E.A.C.E. »

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
СЕга ще ти обясня, колко си некомпетентен, въпреки че няма да разбереш.
Цитат
Все още не мога да разбера, защо в България, когато им се заговори за "Монарх-програмиране" всички вкупум,
Не е в купом, не говоря от името на някой друг, а си давам само моето мнение по темата.
И това не е в резултат от "заговарянето", защото не съм научил за това вчера. Просто сега има инфо на български и тема тук.
Цитат
като овце започват да си обясняват нещата, ако няма с какво, то с някой клип на поп-звезда, обсебен от символики и съпътстван с трагичната и съдба или с някой холиувдски екразнизиран  филм, тъжно, но факт.
Значи "овцете" виждат символиката на илюминати и я тълкуват, разбират каква е целта (или поне се опитват) и гледат на нещата не повърхностно, а в дълбочина.
А "просветените" като тебе препоръчват, "да не ги виждаме тези неща"?!
Цитат
Не разбрахте ли, че колкото повече се задълбочавате във всяка една песен и във всеки един клип и филм на подобна тематика с  "програмеруеми роби", толкова повече ставате зависими от тяхната символика и " кабалистичното дърво на живота".
Точно обратното, виж цитата който съм дал. Ама толкова си далече, че няма на къде.
Цитат
Ще дойде един момент, когато ще виждате само това и без да сте преминали през "травма - монарх" програмиране  и именно това е "другият ход" на играта... :)..да се напластите със символики.
Всъщност преминалите през програмиране не виждат тези символи. Те се използват за тригери и написаното от теб - отново няма общо с темата. А ако дори си прочел статиите, това само показва как нищо не си разбрал.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Ясно! Твърде далеко си от същността на темата и все още циклиш и се опитваш да обясняваш неща, където са твърде абстрактни и далечни за теб. Няма смисъл да спорим, просто ти трябва време, за да схванеш и разбереш за какво ти говоря.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Цитат
разбереш за какво ти говоря
Единственото което каза, е че в чалга клипа няма Монарх символика и че не трябва да задълбаваме в символите.
Сиреч - нищо.
Ако аз съм "далеч от темата", то ти нямаш нищо общо с темата. Ти си извън нея.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Цитат
Единственото което каза, е че в чалга клипа няма Монарх символика
Ами аз лично, нямам проблем и влияние от чалга-символики, поради това че не ги слушам, друг е въпросът за тези, които ги слушат и търсят в тях масонски символики и несъзнателно се вплитат в сюжета им и ежедневието.
« Последна редакция: Юли 25, 2011, 00:53:36 am от Z-931 »

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Z-931, моля те обръщай малко повече внимание на думите, които използвам.
Не отговори на въпроса ми(не че си длъжен).
За да разбереш дадено действие трябва да го изследваш из основи.В контекста с символите е съшото.Ако не се задълбочаваш и не търсиш, как, тогава ще разбереш какво ти казват наглярите използващи контрол над съзнанието.
Сами виждаме, че нарочно оставят подпис(символика),а можеше да не е така.
Знаеш ли обаче защо го правят?Този път няма да си позволя да ти оставя възможност да ми отговориш-за по сигурно- и ще ти кажа.
Защото са си направили проучването и знаят: че хората пропускат съзнателно символите и ги оставят на подсъзнанието си, защото ни смятат за овци,защото разбират от психологията на масите и отделния индивид, защото са се убедили че хората няма да се задълбочът (когато забележат символиката)в разбирането си на знания, защото колкото по-далечна представа имаш за живота отколкото е в действителност толкова по-податлив си на влияние и така нататък и така нататък.
Тъй като имам вяра ще ти задам още един въпрос.Защо според теб, символите са толкова важни за тях?
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27