Автор Тема: АКЦИЯ: ПОДКРЕПЕТЕ СТАМЕН СТАМЕНОВ  (Прочетена 20653 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
АКЦИЯ: ПОДКРЕПЕТЕ СТАМЕН СТАМЕНОВ
« -: Февруари 15, 2006, 14:58:54 pm »
Случайно разбрах днес, че Стамен Стаменов (предс. на АСФЕН, автор на книгата "Събуди се човечество", човек с изключителен принос за развитието и съществуването на Уфологията в България) се развежда по искова молба на жена му, която иска да получи родителските права върху двете деца родени от брака им и го обвинява в лудост, в пиянство (само да отбележа, че откакто познавам този човек веднъж не съм го видял да пие или да е в нетрезво състояние), че е член на Муун, побойник (този човек на мравката път прави) и какви ли не още обидни твърдения, които въобще нямат нищо общо с реалността.

Иска ми се XNETBG да застане зад Стамен Стаменов в този процес като го подкрепим и оборим тези небивали обвинения. Всеки от нас знае какво е да те назоват " луд " само защото мислиш различно по дадени проблеми. Освен това, аз зная как Стамен заложи живота си за двете си деца! Той е готов на всичко за тях и в един момент някой иска да му ги отнеме. Историята е тъжна. Ако този човек загуби децата си, заминава за САЩ и може би никога повече няма да се върне в България. Нека не позволим това да се случи. Нека да не загубим човек като Стамен Стаменов. Той е нужен на страната ни! Моля всички, които посещавата форума ни да напишат по нещо в подкрепа.

Напишете по една хубава дума, едно мъдро изречение в подкрепа на Стамен и оборете тези ужасни обвинения. Съжалявам, че ви намесвам. Може на някои от вас да не им се хареса, но за мен е от важност. Моля ви не пишете глупости след този постинг, защото информацията от него ще участва в съдебния процес.

Благодаря на всички ви предварително!
« Последна редакция: Август 13, 2006, 03:48:31 am от Admin »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Eon

  • Гост
Отг: АКЦИЯ: ПОДКРЕПЕТЕ СТАМЕН СТАМЕНОВ
« Отговор #1 -: Февруари 15, 2006, 15:15:07 pm »
Подкрепям Стамен Стаменов.

Не е допустимо да се съди за менталното състояние на даден човек според личните му убеждения.

Още по-малко да му се забранява да вижда собствените си деца.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: АКЦИЯ: ПОДКРЕПЕТЕ СТАМЕН СТАМЕНОВ
« Отговор #2 -: Февруари 15, 2006, 15:55:49 pm »
"Зад всеки велик мъж стои една велика и силна жена!"

В случая, обаче, за този велик българин тази сентенция не е валидна, за съжаление.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен zelator456

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Отг: АКЦИЯ: ПОДКРЕПЕТЕ СТАМЕН СТАМЕНОВ
« Отговор #3 -: Февруари 15, 2006, 16:20:26 pm »
Познавам Стамен от 16 годишна възраст. Заедно сме преживяли много неща. Много научих от него, неща за живота, неща за света, за хората. Стамен ми помогна да изградя някаква цел в живота си и да я следвам.

Потресен съм от тази новина и абсолютно заставам зад него. За мен Стамен е повече от добър баща. Всеотдаен, винаги мислещ на първо място за децата си. Ако не беше Стамено това семейство никога нямаше да просъществува предвид, че той издържаше сам всички в продължение на много години.

Според мен е недопустимо да жена му да твърди подобни неща, при положение, че допреди една година въпросната  се гордееше с него когато излезна книгата му и тя стана бестселър. Но хората се менят и времената също.

Последни думи: Стамено Стаменов не заслужава такова отношение. Стамен Стаменов трябва да запази попечителство над децата си.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Отг: АКЦИЯ: ПОДКРЕПЕТЕ СТАМЕН СТАМЕНОВ
« Отговор #4 -: Февруари 15, 2006, 16:38:27 pm »
Един развод е винаги свързан с изкарване на яве на кирливи ризи.
Стамен не заслужава това и всичките упреки са повече от неоснователни. Винаги е бил коректен съпруг и родител. Дори и да е имал тежки фази за които аз не знам е повече от смешно да бъде обвинен в лудост и принадлежност към секта.

Ако наистина е луд къде е товага удостоверението от психиатрично заведение за това ?!?!
В Бъгария е признато правото на свободно вероизповедание. Дори да е станал член на Муун, което аз лично смятам за пълна глуспост и долна лъжа, това не е противозаконно в РБългария.

Стамене, ние сме с теб
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Oberon

  • Гост
Отг: АКЦИЯ: ПОДКРЕПЕТЕ СТАМЕН СТАМЕНОВ
« Отговор #5 -: Февруари 15, 2006, 16:59:45 pm »
Не познавам този човек, но от всичко написано от вас...Заставам твърдо зад вас и Стамен!

Оберон

Heinie

  • Гост
Отг: АКЦИЯ: ПОДКРЕПЕТЕ СТАМЕН СТАМЕНОВ
« Отговор #6 -: Февруари 15, 2006, 17:08:25 pm »
Не познавам човека, не знам какво става с него и жена му, но го подкрепям. Най-малкто заради децата му.

Как пък стана така, че изведнъж се обърнаха срещу него? Точно жена му? Като насочена кампания ми изглежда.

pesho

  • Гост
Отг: АКЦИЯ: ПОДКРЕПЕТЕ СТАМЕН СТАМЕНОВ
« Отговор #7 -: Февруари 15, 2006, 17:21:57 pm »
Чел съм книгата на Стамен Стаменов, бил съм на много провеждани от него мероприятия. Абсолютно съм убеден в това, че този човек не е нито луд, нито побойник, нито член на секта. Мисля, че трябва да запази правата над децата си, защото съм видял с очите си как ги обича. Преди години на откриването на книгата му в НДК, всички, които се редяхме за автограф видяхме бащината обич на Стаменов, който беше довел малкия си син на мероприятието и на всеки гордо казваше: Това е синът ми! А в очите му се четеше бащината обич и гордост.

Не съм съгласен с това, че когато един човек има различно мнение по различни проблеми трябва да го съдим в лудост. Какво означава това, да не би да живеем във времето, когато католическата църква бесеше учени, които твърдяха, че Земята е кръгла. Недопустимо.

Тези обвинения трябва да бъдат свалени моментално.

Неактивен loengrin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Отг: АКЦИЯ: ПОДКРЕПЕТЕ СТАМЕН СТАМЕНОВ
« Отговор #8 -: Февруари 15, 2006, 17:45:38 pm »
Подкрепям Стамен Стаменов! Той е наистина невероятен човек!Популацията на приматите в БГ до такава степен се е разрастнала, че ще изгонят и последният мислещ човек с тяхната свинщина!
« Последна редакция: Февруари 16, 2006, 00:53:05 am от Horus »

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: АКЦИЯ: ПОДКРЕПЕТЕ СТАМЕН СТАМЕНОВ
« Отговор #9 -: Февруари 15, 2006, 17:49:54 pm »
Ако съпругата му е достоен български гражданин, нека каже истината.
Пред себе си, децата , роднините и света.
Дано съпругата му, адвокатите и съдиите прочетат книгата му.
Едва после да отсъдят.
Стамене, с теб съм.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

ssi

  • Гост
Отг: АКЦИЯ: ПОДКРЕПЕТЕ СТАМЕН СТАМЕНОВ
« Отговор #10 -: Февруари 15, 2006, 17:59:15 pm »
След прочетеното до тук се застъпвам за г.н. Стаменов дори да не го познавам.
Мисля обаче ,че е хубаво да се вземе предвид и желанието на самите деца (ако са достатъчно големи)!
Те би трябвало да разбират кой от двамата е по-добър родител и ако майката лъже толкова безочливо не бива да остават с такъв човек. Все пак те са най близо и знаят какво става в семейството.

viryska

  • Гост
Отг: АКЦИЯ: ПОДКРЕПЕТЕ СТАМЕН СТАМЕНОВ
« Отговор #11 -: Февруари 15, 2006, 21:30:58 pm »
Всяко дете има нужда и от баща и от майка,толкова ли не могат да се разберат като възрастни хора??

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: АКЦИЯ: ПОДКРЕПЕТЕ СТАМЕН СТАМЕНОВ
« Отговор #12 -: Февруари 15, 2006, 22:40:07 pm »
Така както е описана историята, изведнъж жена му да го намрази, е повече от съмнителна. В същото време какви са нейните факти, че г-н Стаменов е "луд" и т.н.

С вас съм г-н Стаменов!

fisk

  • Гост
Отг: АКЦИЯ: ПОДКРЕПЕТЕ СТАМЕН СТАМЕНОВ
« Отговор #13 -: Февруари 16, 2006, 00:16:49 am »
Не мога да  подкрепя човека поради факта че не го познавам,  а просто така от куртоазия не мисля че е редно. А дали ще замине от тук или ще остане мисля че е само негово решение къде и какво ще прави. Тук човек е ограничен от към всякакво развитие и база за такова,  показва го и факта че всички най- успели бг учени и други са го постигнали зад граница..Успех  :)

Неактивен mirage

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Im omnia paratus
Отг: АКЦИЯ: ПОДКРЕПЕТЕ СТАМЕН СТАМЕНОВ
« Отговор #14 -: Февруари 16, 2006, 00:55:49 am »
И аз заставам зад г-н Стаменов ,не го познавам лично, но от книгата му както , от тв предавания и сайта starmen.org съм останал с възхита от неговата личност и най-безочливо е да се твърди че човека е луд.Като всеки баща той има право да бъде с децата си и според мен ще бъде във вреда да ги разделят или да му забраняват да ги вижда,ще бъде жалко такава личност да напусне България ,тъй като хората с неговото мислене са наистина редки особено в нашата родина.Вярвам в справедлив изход и напълно го подкрепям!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27