Автор Тема: Нибиру - Астрономическа гледна точка  (Прочетена 273633 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #375 -: Юни 07, 2010, 23:00:16 pm »
Зайко, явно си гледал досиетата Х. Там все искат да снимат нещо и то все им убягва, или завалява дъжд, излиза буря, пада мъгла и т.н. Така си спечелват доста серии и работа  ;D

Като си изтървал момента за снимки, поне напиши едно есе за случая, та да почетем и да придобием по-ясна представа за случката. ;)  :drinks:

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #376 -: Юни 08, 2010, 01:53:04 am »
marhs , не ми е тва целта (да си правя сериал/тема) по случая. Ква би била личната ми изгода от тва!? А и напоследък нещо само лоши работи ми се случват, та не знам защо става така  :negative: В Сряда мисля да се кача до една месност, на 20км от моя град, казва се Попина Лъка. Високо е, та може да пощракам , пък туко-виж излязло нещо, евентуално. А за есето , да коментирам ли въобще? :) По-горе нали бях давал линк. Гледай го и ако ти е мерак, напиши едно есенце така, тактично :)
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #377 -: Юни 08, 2010, 23:58:01 pm »
marhs , не ми е тва целта (да си правя сериал/тема) по случая. Ква би била личната ми изгода от тва!?

Ок. Разбрах.
Просто искам да кажа, за случая-по-малко приказки, повече действия.Защото посъбуди любопитството ни и чакаме някакви факти.
Гледах клипа от линка, който си ни дал.Наистина интересно, изглежда и правдоподобно.
Винаги има и едно-ако е монтаж?-, но кво да се прави.
Затова и чакаме твоите снимки или видео, да видим наши, български кадри на НЛО.
А аз такова нещо още не съм виждал.Ако видя нещо като НЛО да се появява периодично някъде, естествено, че що щтракна, ако има възможност.Щото може и да няма.
Е, може и да не се появи повече, здраве да е. Не се коси ;) :)    
« Последна редакция: Юни 09, 2010, 00:00:15 am от marhs »

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #378 -: Юни 09, 2010, 00:30:53 am »
Утре се качвам в балкана. Горе долу към 8-9ч се вижда най-изразено. Чудно ми е , как никой др. не е забелязал. Както и да е, ще се помъча, пък каквото сабя покаже...  :unknown:
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #379 -: Юни 11, 2010, 22:03:40 pm »
Утре се качвам в балкана. Горе долу към 8-9ч се вижда най-изразено. Чудно ми е , как никой др. не е забелязал. Както и да е, ще се помъча, пък каквото сабя покаже...  :unknown:
Ето няколко снимки отгоре...

http://img813.imageshack.us/img813/7752/p1090204.jpg - Много интересни са белите точки, които поразително приличат на звезди.

http://img228.imageshack.us/img228/7947/p1090205n.jpg - Тук никъде ги няма , а снимката е правена 1 мин по-късно. Може и да си въобразявам, ама аз лично не видях.

http://img8.imageshack.us/img8/7014/p1090207.jpg - Тук също. Прави впечатление размазаното Слънце, със удължени лъчи, ако мога така да се изразя :)

http://img293.imageshack.us/img293/7307/p1090238.jpg - Ето я и снимката, за която говорех, че туй нещо свети на 2те противоположни неща. Тва е част 1ва.

http://img25.imageshack.us/img25/1627/p1090237o.jpg - Ето я и част 2. Горе долу на 60-70 градуса наляво се падаше тоя облак. Не знам как е на снимката, но все едно зад него свети нещо.

Ами тва е от мен за сега.
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #380 -: Юни 11, 2010, 22:57:14 pm »
Супер снимки. Мерси. Само да каже, че почти на всички снимки има черни кръгли тела. Може и да са птици, но не ми приличат (не говоря за размазаната птица на втората снимка). Нищо чудно ако там им е някво енергиино поле. Аз само докато я гледам, и то на снимка, тая божествена красото ми иде да скоча през прозореца що не сам там.


П.П.С: ако можеше повече хора да изпращат такива снимкииии.....
Щеше да е много хубаво.
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

buden

  • Гост
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #381 -: Юни 12, 2010, 18:00:55 pm »
Bayo, прощавай за грубата шега по-рано въпреки, че остана неразбрана.  :flag_of_truce:

Вероятно наистина си видял нещо. Хубави снимки.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #382 -: Юни 19, 2010, 00:00:43 am »
Бродейки из сайтовете за космоса, открих нещо странично и странно.И понеже прилича по нещо за легендата, за Нибиру, го поствам тук.Има и линк..
Слагам текста така, както го преведе Гоогле преводача.

Чували ли сте нещо подобно. Ето : .....

Поради огромната важност на тази универсална съобщение за човечеството, по време на цялата 2010 г. Асоциация Alcione изпраща по пощата безплатно отпечатани копия на книгата "Hercolubus или Червената планета" на всяко място по света.
иверсален съобщение за Hercolubus или Червената планета
Hercolubus, една планета така наречените от мъдреци на древността, се приближава Слънчевата система и е причина за голяма загриженост за тези, които знаят за такива космически явления. В миналото ни среща, Hercolubus сложи край на Атлантида цивилизация. Тези факти са надлежно свързани чрез всички "Универсален наводнения" на различни религии и култури. Последицата от непосредствена близост на Hercolubus ще бъде страхотно катаклизъм във всички кътчета на нашата планета. Вътрешният огън ще доведе до безброй вулкани и земетресения. Когато Hercolubus е много близо, пълно завъртане на Земята ос ще се проведе. През всички векове велики мъдреци са задълбочено проучени връщането на "Червената планета" и ни предупредени за този космически феномен. Последното голямо показания, че на VM Rabolu, който напусна универсална съобщение на човечеството чрез своята работа "Hercolubus или Червената планета".
В тази работа, VM Rabolu пише:
Когато Hercolubus идва по-близо до Земята и подравнява със слънцето, смъртоносни епидемии ще започне да се разпространява по цялата планета. Нито лекарите, нито официален науката ще знае какъв вид заболявания са или как да ги излекува. Те ще бъдат безпомощни в лицето на епидемии.
В момента на трагедията и тъмнината ще дойде: тремор, земетресения и приливни вълни. Човешките същества ще станат психически неуравновесен, защото те няма да могат да се хранят или спят. В лицето на опасността, те ще се хвърлят над пропастта масово, напълно луд.
Това, което съм, потвърждаваща, в тази книга е предсказание, че ще бъдат изпълнени много скоро, защото аз съм сигурен в края на планетата, аз го знам.
Аз не съм, но страшно предупреждение, защото аз съм в затруднено положение за този беден човечеството. Тези събития не се бави да дойде, и няма време за губене с илюзорни неща.
В своето съобщение, VM Rabolu посочва, премахване на психологически дефекти и съзнателно астрални проекции като единствено съществуващите формули, за да избягат от предстоящия катаклизъм. Всички тези, които работят за своя духовен възстановяване ще бъде взето на безопасно място ...
Време е да се знае; Време е да се преобрази.

http://www.hercolubus.tv/



« Последна редакция: Юни 19, 2010, 00:02:14 am от marhs »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #383 -: Юни 19, 2010, 01:28:19 am »
marhs , това е писано под диктовка . Целта им е да се всява страх и паника сред нас.Легендите за Нибиру , са част от театъра 2012г. :yes:
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #384 -: Юни 19, 2010, 07:37:33 am »
Това е измама - аз още си чакам книгата заявена преди няколко месеца  >:(

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #385 -: Юни 19, 2010, 18:12:24 pm »
marhs , това е писано под диктовка . Целта им е да се всява страх и паника сред нас.Легендите за Нибиру , са част от театъра 2012г. :yes:

Това е измама - аз още си чакам книгата заявена преди няколко месеца  >:(

И мен ми звучи като поредния балон, за края на света.Не го четох нататък, защото до тук звучи точно като за Нибиру.Просто са сменили името  ;D


Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #386 -: Юни 19, 2010, 19:30:40 pm »
Аз си мисля за Нибируту...ако изобщо го е имало де,то ще да е било гигантски космически кораб.В този ред на мисли,"завръщането"му не е никак нелогично
 8)

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #387 -: Юни 26, 2010, 02:22:41 am »
Първо здравейте :bye: на всички участници и гости във форума,и тъй-като темата е за Нибиру исках да дам една друга(моя,случайна бих казал) визия на нещата,която обаче в никакъв случай не искам да налагам на никого било то по какъвто и да е начин,просто искам да споделя нещо и това е!Та значи гледам отук-отам публикаций относно това нещо,този обект наречен Нибиру и предположенията на тая тема,но ми направи впечатление,че не се споменава и допуска никъде(доколкото съм информиран може би само при индианците хопи има май такава легенда),че този обект примерно може да представлява просто неутронна звезда,която може да премине покрай Земята на достатъчно близко растояние от нея с евентуално последствията от това,като след това просто я задмине.Та във връзка с това скоро сънувах един сън,който ми дойде ей-така от нищото без каквато и да било първопричина и особенното в случая беше че е по ясен и някак си по реален,по действителен.Една нощ сънувах че съм на двора в къщи на ранчото и майка ми там се занимава с нещо(домакинска работа)небето е ясно синьо с бели облачета тук там,времето е спокойно и слънчево,подухва лек ветрец(описвам тези подробности защото именно в тях е акцентът на съня).В един момент обаче картината се променя и небето както си е синьо такова постепенно започва да става на вълни,светло сини и тъмни ивици,много странно едно такова(нещо като когато гледаме нагоре под бистра дълбока вода вълни по повърхноста и в ясен слънчев ден).Другото нещо което забелязах веднага е странния засилващ се полъх на вятъра който имах ясното усещане че е силно радиоактивен с всички произтичащи от това последствия,след което се събудих веднага.Много странен беше този сън и незнам защо го свързах някак с този обект Нибиру,което всъщност разбира се може и напълно да не е вярно но както казах това си е едно мнение и нищо повече,което реших да споделя.Благодаря!
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #388 -: Юни 27, 2010, 01:15:35 am »
Сънят наистина е интересен.Но може да означава доста неща.На мога да тълкувам сънища.Но винаги се чудя, колко интересни неща може да ни поднесе по време на сън, нашето подсъзнание, черпейки и комбинирайки по най-невероятни начини информация от нашия опит, прочетени неща, както и от скритите тайници на информация в нашите гени.Информация запечатана от нашите предци.Но точно последната информация ние нямаме способността да извличаме, все още, с този си опит.Та в тъзи връзка може да си сънувал нещо видяно и запомнено от някой твой далечен прародина.А може и да е част от бъдещето. Предполагам.
Колкото до неутронната звезда, тя наистина е невидим обект, но оставя следи-гравитационни отклонения, радиации и т.н., така че не може да се промъкне толкова незабелязано до слънчевата ни система.Първо ще мине през облака на Оорт, така че там ще настъпят промени, които ще се видят :)
« Последна редакция: Юни 27, 2010, 10:50:44 am от marhs »

Неактивен Ken1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #389 -: Юни 27, 2010, 09:31:16 am »
Ето какво пише в wikipedia за Неутронна звезда (пулсар) тя не е невидима поне според това което пише в Интернет "Although most of the light from neutron stars is emitted at X-ray wavelengths, the nearest neutron star can also be glimpsed at visible wavelengths.". Освен това marhs е прав приближаването на подобен обект би могло да бъде забелязано от много далеч само от въздействието което оказва на планетите. И според шумерската митология от Нибиру са дошли Анунаките. Ако нибиру е пулсар е малко вероятно да се развие някакъв живот.
Ето и легенда на индианците хопи (тя не е легенда а предсказание)
.... "And this is the Ninth and Last Sign: You will hear of a dwelling-place in the heavens, above the earth, that shall fall with a great crash. It will appear as a blue star. Very soon after this, the ceremonies of my people will cease."
Източник - http://www.crystalinks.com/hopi2.html

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27