Автор Тема: Тотално следене в Интернет  (Прочетена 10966 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Тотално следене в Интернет
« Отговор #15 -: Февруари 22, 2006, 09:14:06 am »
Remote viewing-a се преодолява  с най-обикновена защита,проучил съм въпроса,вкл. и експериментално
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Тотално следене в Интернет
« Отговор #16 -: Февруари 22, 2006, 14:35:48 pm »
Remote viewing-a се преодолява  с най-обикновена защита,проучил съм въпроса,вкл. и експериментално

Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха :D
Не ме разсмивай моля те :P :P :P

prestor

  • Гост
Отг: Тотално следене в Интернет
« Отговор #17 -: Февруари 22, 2006, 20:18:29 pm »
13112221?
Извънземни неизвънземни има кодове дето без клюа е невъзможно да бъдат разгадани-пример-създавам изцяло нова писменост и донякъде език и си кодирам нещата.Айде разгадай ми го
Поздравления това е отговора! Сам ли откри зависимостта или я знаеше? Това за азбуката и ключа е така, проблема е че ще е изключително трудно да се осъществи. Ще споделиш ли за защитата от remote viewing?

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Тотално следене в Интернет
« Отговор #18 -: Февруари 22, 2006, 20:40:06 pm »
Remote viewing-a  по същността си се доближава до астралната проекция-демек изпращане на част от енергията ти на дадено място.Защитата:
Визуализираш около тебе сфера от светлина,или си носиш някакъв защитен амулет.Tака чрез далечно виждане ще се добие представа само за сфера или топка от светлина в първия вариант или просто ще видят някаква проекция или идеограма на талисмана във втория.Малко вероятно,но не невъзможно е и да усети средата около теб,ама трябва да е е**си гледача
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Тотално следене в Интернет
« Отговор #19 -: Февруари 22, 2006, 22:13:34 pm »
Абсурдно е да мислиш, че ако искат да си мишена на remote viewing, можеш да се защитиш - има хора-зомбита биороботи, които са обучавани на това цал живот - в секретните служби.
Трябва да си адски, адски силен и да можеш да устоиш на много силна черна енергия.
Обикновено става само при силна вяра и да си чист, за да няма за какво да се закачат.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Тотално следене в Интернет
« Отговор #20 -: Февруари 22, 2006, 22:35:31 pm »
Абе нещата са адски субективни.Пък и не си играя да я посрещам директно тая енергия,щото тогава наистина ще иска бая сила.Търси пътя на най-малко съпротивление,т'ва е начина.
 А конкретно ДВ-то не е излъчване на енергия,а приемане-настройваш се на съответна "нишка" или "линия" от матрицата и теглиш от там информацията,която обаче мозъкът ти кодира и интерпретацията е трудна,a  и трябва да се внимаваш за т.нар. AOL
Абе как се слагат файлчета тука че да кача едно за ДВ-то?
едит:Мерси Хор.
« Последна редакция: Февруари 22, 2006, 23:01:49 pm от Gil-Galadh »
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Тотално следене в Интернет
« Отговор #21 -: Февруари 22, 2006, 22:52:28 pm »
ДВ, обикновено се съпровожда с майнд контрол, затова го казах ;)

Ами "Допълнителни опции", "Browse" и т. н. :P

prestor

  • Гост
Отг: Тотално следене в Интернет
« Отговор #22 -: Февруари 23, 2006, 20:53:47 pm »
А колко са хората, които могат да правят това? Дали ако всеки поразбиращ по-малко си направи защити ще  успеем да направим нещо като криптираща система(тайно)? Все пак си мисля че тези които следят си имат по-важни цели отколкото нас. Не мисля че все още сме някакъв кой знае колко влияещ фактор. Загледайте се в подписа на админа Vox unius, Vox nulius!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27