Автор Тема: Аромати  (Прочетена 12998 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Аромати
« -: Ноември 24, 2005, 17:06:22 pm »
Напоследък, както си стоя по принцип и започва да ми мирише на нещо особено. Знам, че не е физическо последствие от нещо около мен. По-скоро е нещо друго. Миризмите са особени има и хубави и по-неприятно-кисели. Не мога да ги опиша. Нямат земен аналог. Мисля си да не е нещо на вибрационно ниво. От повишаването и понижаването на енергийното тяло... Да се отварят определни центрове в мозъка и да се извършва този процес, който пак подчертавам - усещам само аз и никой друг около мен. Странно ми е. На няколко пъти питам хора дали усещат същото. Преди мислех, че нещо имам ароматна илюзия (като оптическа, ама ароматна :P), но взе да става прекалено начесто. Съпровождани са с вълни по тялото.

Някой?

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Аромати
« Отговор #1 -: Ноември 24, 2005, 17:35:10 pm »
Цитат
някой?
аз съм пушач и обунянието ми с яко притъпено  :'(
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Heinie

  • Гост
Re: Аромати
« Отговор #2 -: Ноември 24, 2005, 17:58:40 pm »
Ми, аз не пуша и наистина усеща разни работи. За съжаление, когато ги има ароматите, някой злоупотребява с боб/лук/кисело зеле ;) ;) ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Аромати
« Отговор #3 -: Ноември 24, 2005, 18:05:23 pm »
Подходете сериозно моля ви ;)
Наистина ако някой друг има такива усещания, нека сподели опитност.

Heinie

  • Гост
Re: Аромати
« Отговор #4 -: Ноември 24, 2005, 18:16:02 pm »
Добре, само не ни бий!

Аз не съм се вмирисвал (е не е честно, можеш да се вгледаш, да се вслушаш, но не и да се вмиришеш! :D), но ми е замирисвало на нещо, което всъщност не е миризма на нещо познато. Не съм обръщал внимание, ама отсега нататък ще душа като гонче!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Аромати
« Отговор #5 -: Ноември 24, 2005, 20:23:14 pm »
Признавам си,от 1-2год. и аз съм свидетел на странни аромати. Имам доста повърхностни обяснения, но...
Имаше при мен един период на твърде интензивно изчистване(кармично), съвсем осъзнато, разбира се. Та тогава аромата, който усещах, беше нещо като сяра, нещо като киселина, понякога-хлор и все от този сорт гадости. В края на краищата разбрах, че тези аромати са нещо нормално за този процес, но повече подробности не получих, макар доста да любопитствах.
Мина след туй известно време и се появиха други аромати-роза не,ами по-скоро розово масло(толкова силна); преди години продаваха бонбони"виолетки"-и такава миризма също. Определено сега са много по-приятни.
Според мен това идва от някаква промяна, може би на клетъчно ниво, а може би тези нови енергии, които ни захранват, да си имат и мирис.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Аромати
« Отговор #6 -: Ноември 24, 2005, 20:54:20 pm »
Супер, не съм сам 8)

10х Миро ;)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Аромати
« Отговор #7 -: Ноември 24, 2005, 21:44:49 pm »
Ами, сам...И други има  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Аромати
« Отговор #8 -: Януари 13, 2006, 14:13:00 pm »
"Мнозина имат преживяване за духовната реалност чрез обонянието си. Има много случаи, в които хора усещат определен парфюм, използван от починал роднина, или пък долавят аромат, който свързват или с някой водач или с член от семейството, който отдавна е починал. Това може да бъде една превъзходна форма за личностна идентификация и за потвърждаващото я доказателство. Когато духът на моя дядо дойде при мен, аз можах да го идентифицирам по силната миризма на тютюн. Тази миризма беше част от него и от стоята му в къщата, където израстнах. Когато долавям този единствен по рода си мирис, аз зная, че той е някъде наблизо."


"Духовните ни водачи ще се разкрият пред нас по най-различни начини...Някои от водачите ще използват символи. При други ще почувствате докосване до различни части от вашето тяло. Трети могат да бъдат по-шумни и по-осезаеми. Възприемането им може да варира от обикновено жужене или дрънчене до чуване на реален шепот или глас. Други могат да се появят чрез цветове или УХАНИЯ. Трета група могат просто да се появят в някогашната си земна физическа форма и облик."


Тед Андрюс

Дъвиан

  • Гост
Отг: Аромати
« Отговор #9 -: Януари 14, 2006, 23:37:11 pm »
Нещо по темата - преди време се бях свързал с една жена, която освен че е окултна личност, е и лекарка. Та, тя ми беше казала, че когато човек спре да яде месо, организма му започва от само себе си да се пречиства. И тогава тялото отделя специфична миризма, която обаче не е много приятна! Такава миризма съм имал и аз, преди доста време. Но, след като премине този етап  тялото, напротив, започва да ухае много приятно и става едно ефирно, леко. Така че тези аромати може да се образуват и от самото тяло. Но това е само предположение!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Аромати
« Отговор #10 -: Януари 14, 2006, 23:39:20 pm »
А, да седиш си и започва да ти мирише на мръсни чорапи, а наоколо няма никой друг. Много странно нали?  ;D
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

georgi_nz

  • Гост
Отг: Аромати
« Отговор #11 -: Януари 19, 2006, 13:42:03 pm »
Духовни напътствия и аз съм получавал - и то съвсем ясно и дедвусмисленно, че са такива. Ние възприемаме една малка част от това което реално съществува. А ако не виждаме нещо - не значи че го няма.

asdfghjkl, ама ако не вярваш на такива неща поне не се шегувай с хората.
То по същата логика могат да те попитат дали си се чудил и маел от де са взели някакви изпражнения в слипа ти.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Отг: Аромати
« Отговор #12 -: Януари 19, 2006, 14:15:44 pm »
виж за миризмите при прочистването на тялото не съм много съгласна - поне при себе си не съм забелязала нещо подобно
но съм чела, че при правилно хранене действително тялото спира да отделя неприятни миризми и придобива приятен аромат
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Oberon

  • Гост
Отг: Аромати
« Отговор #13 -: Януари 19, 2006, 16:56:21 pm »
georgi_nz, той само се шегува, не се гаври. Разликата е огромна:)
Мен днес ми миришеше на едно такова...бе на много работа ми миришеше..и още ми мирише де хаха

viryska

  • Гост
Отг: Аромати
« Отговор #14 -: Януари 31, 2006, 11:22:16 am »
Напоследък, както си стоя по принцип и започва да ми мирише на нещо особено. Знам, че не е физическо последствие от нещо около мен. По-скоро е нещо друго. Миризмите са особени има и хубави и по-неприятно-кисели. Не мога да ги опиша. Нямат земен аналог. Мисля си да не е нещо на вибрационно ниво. От повишаването и понижаването на енергийното тяло... Да се отварят определни центрове в мозъка и да се извършва този процес, който пак подчертавам - усещам само аз и никой друг около мен. Странно ми е. На няколко пъти питам хора дали усещат същото. Преди мислех, че нещо имам ароматна илюзия (като оптическа, ама ароматна :P), но взе да става прекалено начесто. Съпровождани са с вълни по тялото.

Някой?
А докато си в това състояние,имаш ли по особенно усещане в областа на слънчевият сплит?При мен ароматът е съпроводен с някакво изтръпване,просто не знам с каква дума да го опиша усещането,точно в тази област.Обикновенно ароматът е хубав,носи ми положително усещане определено,не ми се е случвало да го усещам в затворено помещение,само навън сред природата,не знам защо е така.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27