Автор Тема: Аромати  (Прочетена 12999 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Аромати
« Отговор #15 -: Февруари 02, 2006, 03:38:04 am »
Цитат
А докато си в това състояние,имаш ли по особенно усещане в областа на слънчевият сплит?

Ами не... Но се чувствам странно. Но не мога да го опиша в никакъв случай. Неописуемо е. Сякаш не си тук. Ароматно deja vu ??? ??? ???

coroviev

  • Гост
Отг: Аромати
« Отговор #16 -: Февруари 02, 2006, 09:51:26 am »
Цитат
виж за миризмите при прочистването на тялото не съм много съгласна
Не си права. Ще ти дам най-елементарна рецепта да провериш здрава ли си.Това съм го изпитвал лично върху себе си и  върху други хора.Работи и е показателно в 100% от случаите.
      Лятото отиди на планина.Под планина разбирай такова място,където можеш да стигнеш пеш,а не с кола.Преди похода се изкъпи.Походът трябва да е най-малко 4 часов.Като пристигнеш в хижата , измий се и си смени и бельото.Нормално е да се изпотиш след такъв поход и да мирише потта.На втори ден прехода трябва също да е поне 4 часа.Ако след пристигане в хижата потта мирише и обувките миришат,значи нещо не е наред със здравето ти.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Отг: Аромати
« Отговор #17 -: Февруари 02, 2006, 11:41:59 am »
ако имам възможност...
но всъщност мисля, че става и с други видове физическо натоварване
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

coroviev

  • Гост
Отг: Аромати
« Отговор #18 -: Февруари 02, 2006, 12:00:06 pm »
  Не,важно е да си в планина,не само заради чистия въздух.На море не се получава.

Oberon

  • Гост
Отг: Аромати
« Отговор #19 -: Февруари 02, 2006, 14:26:46 pm »
Духовната и земната енергии са по-силни на планината. За това:)))
Няма по-пречистващо и силно място от планината:)))

viryska

  • Гост
Отг: Аромати
« Отговор #20 -: Февруари 03, 2006, 02:51:39 am »
Цитат
А докато си в това състояние,имаш ли по особенно усещане в областа на слънчевият сплит?

Ами не... Но се чувствам странно. Но не мога да го опиша в никакъв случай. Неописуемо е. Сякаш не си тук. Ароматно deja vu ??? ??? ???
Аз го усещам по-скоро,като опит за летене,ако ме разбираш :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Аромати
« Отговор #21 -: Август 14, 2006, 00:59:26 am »
Една истинска енергийна атака може да бъде толкова неуловима, че на първо време изобщо да не я усетите. Но ако около вас се появи странна миризма, която не може да бъде премахната с почистване, проветряване или дезинфекция, обърнете внимание. Това може да премине в болест, в неразположение, съзнанието ви да се размъти, да се чувствате объркани. Колкото по-рано осъзнаете, че нещо се е случило и овладеете атаката като възвърнете негативната енергия към нейния автор, толкова по-добре. Чувството за покой и отпускане, което ще последва, ще бъде едно от големите ви преживявания.

При мен беше приятно обаче :)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Аромати
« Отговор #22 -: Август 14, 2006, 10:14:18 am »
На мен на няколо пъти ми се случи на скоро.Хем хубава миризма.На няколко пъти чуваш и музика,особено в предсънно съсътояние.единия път беше някаква симфония.Нещо невероятно.Вторият път шък едни китари,едни пиана,едни цигулки,направо....Абе май съм с е докоснал до музиката на сферите :D
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Аромати
« Отговор #23 -: Август 15, 2006, 01:50:35 am »
Е,  :D тогава сподели как го постигаш  :D

Не го постигам, само идва.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Аромати
« Отговор #24 -: Август 15, 2006, 01:51:23 am »
На мен на няколо пъти ми се случи на скоро.Хем хубава миризма.На няколко пъти чуваш и музика,особено в предсънно съсътояние.единия път беше някаква симфония.Нещо невероятно.Вторият път шък едни китари,едни пиана,едни цигулки,направо....Абе май съм с е докоснал до музиката на сферите :D

Тя е нещо съвсем различно и несравнимо с земните представи и усещания за музика ;)

Неактивен Rokambol

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Отг: Аромати
« Отговор #25 -: Август 15, 2006, 02:30:33 am »
        Преди около година може би ми се случи да усетя аромат, но беше толкова за кратко и нямаше подобие
на нищо което съм усещал до сега. Тогава пробвах да се храня само с хляб и плодове и не знам дали няма връзка с това. И сега не знам дали съм усетил наистина нещо различно, но като прочетох темата си спомнох за този
случай и пак ще опитам с плодовете.  :)
        Колкото за музиката една приятелка ми е разказвала, че е имала подобно преживяване. Събудила се рано
сутринта от странна тиха мелодия и ми казваше, че това не прилича на нищо което е слушала до сега. Попитала приятеля си дали не е чул нещо, но той отрекъл. Та и тя се чудеше дали не полудява.   

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Аромати
« Отговор #26 -: Август 15, 2006, 03:06:15 am »
        Преди около година може би ми се случи да усетя аромат, но беше толкова за кратко и нямаше подобие
на нищо което съм усещал до сега. Тогава пробвах да се храня само с хляб и плодове и не знам дали няма връзка с това. И сега не знам дали съм усетил наистина нещо различно, но като прочетох темата си спомнох за този
случай и пак ще опитам с плодовете.  :)

Мисля, че това се случва когато човек не яде месо. Сетивата му се изострят и започва трансформация в тялото, от което самото може да идват същите миризми.
Миризмата на вегетарианец и хищник се различава, както и миризмата от потта им.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Отг: Аромати
« Отговор #27 -: Август 15, 2006, 06:22:28 am »
Миризмата на вегетарианец и хищник се различава, както и миризмата от потта им.
потвърждавам от личен опит, има коренна разлика, мисля че бях споменавала една книжка където пишеше за някакви канибали, които казвали, че европейците не им харесват, защото били много солени, и предпочитали вегетарианци...
още в една книжка за здравословно хранене пишеше, че човек, който се храни правилно /там обаче не беше вегетарианско менюто а до 90% вегетарианско и до голяма степен растително/ не отделя неприятни миризми, а тялото придобива собствен особен аромат
... малко отклонение, сорри
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Antonium

  • Гост
Отг: Аромати
« Отговор #28 -: Август 15, 2006, 13:20:33 pm »
Така е месото на тревопасните е по-вкусно :D

IYI

  • Гост
Отг: Аромати
« Отговор #29 -: Август 15, 2006, 23:41:12 pm »
Хорусе, моля да бъда извинен, но може и да е нещо друго, като те помоля да не го взимаш под внимание!
Енергийните нападения, магии и някой неща от този род, които не ми се описват са предшествани  от различни миризми.
НО естествено ще бъде това, което си избереш, а ти вече си направил избора, още повече, че ми хареса  идеята за кармично пречистване, без да взимаме под внимание тежката програмираемост на изкусно създадената идея за Карма!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27