Автор Тема: Възстановяване на енергията.. ?  (Прочетена 18264 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Възстановяване на енергията.. ?
« -: Юни 09, 2012, 16:46:13 pm »
Здравейте искам да попитам дали някой знае някакъв определен метод за възстановяване на енергията. И по точно на тази, която остава във всички недовършени дела,желания и т.н. В хакери на сънища се споменаваше чрез пасианса на медичи, но аз не го владея. Чел съм също и за написване на лист всички недовършени дела на лист и после се правеше нещо, но как мове човек да си спомни колко неща е започнал и оставил недовършени ? Най-сигорното, което имам и знам е от една индиянска книга. Пак се написват на отделни листчета всички започнати дела и желания, сяда се до огън моли се огъня да помогне с неговата енергия определеното започнато дело,желание да се развие или да не ни мъчи повече и се пуска да изгори. Търсих из интернет подобни неща, но нищо не намерих. Ако някой знае някакви методи ще се радвам ако ги сподели :)

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #1 -: Юни 09, 2012, 20:30:47 pm »
За кво ти е да възстановяваш,след като просто можеш да зареждаш с нова :D

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #2 -: Юни 09, 2012, 21:24:39 pm »
Ако смяташ, че някакви недовършени задачи ти черпят от енергията, то просто прережи енергийните нишки, които свързват тези задачи с твоето енергийно тяло и въпроса ще е приключен. Не виждам защо трябва да се прилагат някакви сложни схеми, като има и доста по-прости варианти  ;).
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #3 -: Юни 09, 2012, 22:48:59 pm »
Защото това е енергия,която усещам че ми пречи доста. Задачи които няма как да довърша,а често се сещам за тях и ме дразни и изтущава. Свещичка как се прерязва тази нишка? Константин какво точно презареждане имаш предвид? Пс благодаря за отзоваването.

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #4 -: Юни 09, 2012, 22:52:37 pm »
Визуализираш енергийното си тяло и нишките към проблемите и с енергийна ножица ги прерязваш или просто ги изскубваш от себе си. Понеже ще остане празно място на местата, на които са били го запълни със златна енергия, защото ако не е запълнено "нещо друго" може да го запълни. После се обвий в златна защитна сфера и пусни енергийният поток от Вселената да те зареди...  :hi:
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #5 -: Юни 09, 2012, 22:55:17 pm »
Да, лесно е да се каже но на практика при някои е много трудно или невъзможно да се случи това поради липсата на достатъчно сила и енергия за да се справят с процеса и им трябва нещо, като побутване за да може да си стъпят на краката, а причините могат да са най различни често с негативен характер и затова при много хора се формира отчаяние, депресия, изкривено мислене поради невъзможноста да се справят с проблемите в живота и т.н....
« Последна редакция: Юни 09, 2012, 23:05:34 pm от x_name41 »
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен gandalf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #6 -: Юни 09, 2012, 23:17:24 pm »
Имаш нещо недовършено... ами довърши го ( ударението е на първото о ) ;)Не те съветвам да ставаш магьесник по неволя , занимавайки се с горенье или пасиансо - реденье. :D
Осмисли си нещата за себе си,виж къде , как и какво си сбъркал ( някои му викаха равносметка )...предостави ли ти се възможност действай на принципа "Давам най- доброто от себе си , пък да става каквото ще".... вече си свършил половината работа.
Е , не е толкова лесно и бързо , както горенето на листчета , но нали знаеш "Бързата работа - срам за майстора!" ;)

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #7 -: Юни 10, 2012, 15:10:05 pm »
Абе вие сте мноо смешни хорица..Вода газите,жадни ходите!!!

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #8 -: Юни 10, 2012, 15:49:02 pm »
константин по рано ти зададох въпрос на който ти не обърна внимание, сега продължаваш да се перчиш и да ми повтаряш едно и също, няма смисъл от такива неща ;)

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #9 -: Юни 10, 2012, 16:35:36 pm »
Моля?Кво по ясно да ти кажа бе човек?Живееш сред неизчерпаем енергиен източник!Не знаеш как да си набавяш енергия,и освен това губиш и тази с която несъзнателно се зареждаш.Циклиш и смяташ,че несвършените дела те изчерпват още повече.Щом им отдаваш време и мисъл,то автоматично си пилееш енергията по тях.Не недовършените работи,а мисълта ти за тях ти цеди енерджито.В добвака и това,че дори не си наясно за "водата сред която газиш"..обречена кауза..
Но..смятам,че дистанционен масаж на чакрите(за разблокиране)ще ти се отрази добре.Мога да ти помогна.Срещу 100-ина лева разбира се..Че тя и мойта енергия е ценна..:blum1:

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #10 -: Юни 10, 2012, 16:41:13 pm »
Първо незнам как разбра, че не съм разбрал метафората ти.. ениуей.. Второ благодаря за съветите и информацията. Трето тва с чакрите е добра идея, ще пробвам да ги изчистя сам с кристали и с мисъл (по една книжка, която си бях купил преди време за чистене на чакри). Ако нещо не стане не ме бърка да ти дам 100 кинта ама мисля, че няма да се стигне до там :)

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #11 -: Юни 10, 2012, 16:43:06 pm »
константин по рано ти зададох въпрос на който ти не обърна внимание, сега продължаваш да се перчиш и да ми повтаряш едно и също, няма смисъл от такива неща ;)
  Ми е по тва..Нямаше адекватен отговор на метафората ми,и си направих извода.


Тц..Сам не можеш да си направиш нищо дистанционно :blum1:

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #12 -: Юни 10, 2012, 16:48:38 pm »
Кво значи да си направям сам нещо дистанционно !? Аз говорех сам да си пречистя чакрите :)

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #13 -: Юни 10, 2012, 17:10:55 pm »
Нещо май не ни върви диалога :D  Единия разбира другия, през това време другия си мисли нещо, че единия не е разбрал, което другия си мисли... wTF !?! :D

Идеята ми беше, че ще си пречистя сам чакрите ! Ако съм недоволен ще стигнем до твоето дистанционно пречистване. :)

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #14 -: Юни 10, 2012, 17:40:36 pm »
Божеее..добре,че не пратих при Рапунцел..Стегни се бе човек,спри с глупостите и си живей живота,без да го усложняваш.Ти така или иначе,всеки ден се зареждаш.Прави го съзнателно и вместо да се терзаеш с глупости  и сложни практики,просто се отпусни и не си пилей енергията за щуротии..

П.п.Тва с дистанционното е пълна простотия и бъзик.Не мога да повярвам,че се връзвате.. ::)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27