Автор Тема: Възстановяване на енергията.. ?  (Прочетена 18273 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #15 -: Юни 10, 2012, 17:43:04 pm »
Браво хумористи... Задавам сериозен въпрос и съм очаквал сериозен отговор, ама тука някой хора забравят,че това е форум и се задават въпроси. Някой са толкова възвишени и извисени, че стоят във форума само да сипят да показват колко са хай и да се бъзикат....

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #16 -: Юни 10, 2012, 17:49:39 pm »
Браво хумористи... Задавам сериозен въпрос и съм очаквал сериозен отговор, ама тука някой хора забравят,че това е форум и се задават въпроси. Някой са толкова възвишени и извисени, че стоят във форума само да сипят да показват колко са хай и да се бъзикат....
Въх...,недей тъй,молят'са,че си изгризах ноктите от срам..
Това ако е"сериозен"въпрос здраве му кажи..Че и тема си пуснал..Прочети из форума,писано е достатъчно и за загубата и за зареждането с енергия.Ама си тряя ровене и търсене нали?Че и после размисъл и анализ на полученото инфо..Сложна работа..

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #17 -: Юни 10, 2012, 17:57:59 pm »
Търсил съм не съм намерил. Като толкова знаеш кво има във форума може да насочиш, не да ми остроумничиш и да ми се прайш на някъв гуру.

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #18 -: Юни 10, 2012, 18:41:30 pm »
Колега Mildo търсете в раздел "Здравни конспирации", там може би ще откриете нещо...
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #19 -: Юни 10, 2012, 20:42:07 pm »
Голяма веселба е в тази тема колеги! Направо не помня, от кога не съм се смял така в този форум, честно! Това ще направиш, онова ще си представиш, пасианси ще редиш, не знам си какво още...То бива глупости, но това колеги, е направо страхотия.
Сега сериозно. Mildo, първата ми препоръка е да си пооправиш правописа, защото е направо потресаващ!
След това се постарай да дефинираш точно проблема си и се огледай в нета за ИСТИНСКА информация, какво можеш да направиш по въпроса, а не да се доверяваш на разните там Востоковци и хакери на сънищата. У нас вече има много добри клубове по йога, има много добри кинезитерапевти, не е за подценяване и възможността да започнеш да се занимаваш Рейки. Ако последното те заинтересува, препоръката ми е, да не гледаш и да не четеш разните простотии, които тълкуват Рейки като енергиен вампиризъм, а потърси ДОКАЗАН Рейки-мастер, защото много се навъдиха напоследък самозванци. Запомни едно от мен приятелю, това съвет от сърце: Тези неща не се учат от анонимни доброжелатели по форумите, а от доказани и квалифицирани експерти. Запомни и това: Не се пробвай да правиш неща, които си научил от разни книжлета и филмчета в Тубата, защото с енергийния обмен на тялото ШЕГА НЕ БИВА! Не се сърди и не ме обвинявай, че ти държа назидателен тон, няма такова нещо! Аз ти казах какво мисля по въпроса, а ти – ако искаш се вслушвай в съвета ми, ако ли не – бъди жив и здрав! :drinks:

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #20 -: Юни 10, 2012, 20:51:21 pm »

Абе мани ги тибетците. Повечето от старите духовници от Тибет, Индия и изобщо от Азия са последователни инкарнации, които са тръгнали по Пътя и те. Не отричам мъдростта в писанията им, но повечето от нея не работи за едновременните  ;).

         
          Как  да  се  заредим  с  енергия? 
          Пълна  релаксация  в  поза  мъртвец  (изчезва  чуството  за  тяло).  Визуализираме  две  метални  пръчки  с  дължина  около  50см,  единият  им  край   се  допира  до  слепоочията  ни,  а  другият  стърчи  под  90градуса  та  главата  ни  нагоре.  При  допиране  на  горните  краища  виждаме  с  астралните  си  очи  искра  като  от  електрожен.  Много  бавно  разделяме  пръчките  така,  че  се  образува  трептяща  синя  нишка.  Колкото  повече  раздалечаваме  пръчките  толкова  повече  нишката  се  доближава  до  третото  ни  око  и  когато  го  докосне  тялото  ни  се  разтръсва  от  вибрации!   Не  бива  да  се  прекалява  защото  може  астралното  ни  тяло  да   се  отдели  от  физическото.
         Прочистване  на  енергиините  ни  пътища  -  поза  удобна!  Забавено  коремно  дишане  с  леко  напрежение  в  края  на  фазите.  При  вдишване  се  получава  напрежение  в  главата - издишването елиминиране  на  напрежението ,  ако  можете  са  проследите   това  напрежение  до  пръстите  на  краката  си  значи  че  пътищата  са  проходими,  ако  не  можете  пътя  свършва  до  запушената  (проблемната)  чакра!
« Последна редакция: Юни 10, 2012, 22:38:30 pm от ₪ Eon ₪ »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #21 -: Юни 11, 2012, 13:10:38 pm »
Имаш нещо недовършено... ами довърши го ( ударението е на първото о ) ;)Не те съветвам да ставаш магьесник по неволя , занимавайки се с горенье или пасиансо - реденье. :D
Осмисли си нещата за себе си,виж къде , как и какво си сбъркал ( някои му викаха равносметка )...предостави ли ти се възможност действай на принципа "Давам най- доброто от себе си , пък да става каквото ще".... вече си свършил половината работа.
Е , не е толкова лесно и бързо , както горенето на листчета , но нали знаеш "Бързата работа - срам за майстора!" ;)

По смисъл подкрепям това мнение-съвет.
Не разбирам как точно "недовършените неща" отнемат енергия ... щом са недовършени.
Вдъхновението, Волята и въобще нагласата да изпълниш нещо, което си планувал, не се нуждаят от енергия.
Но ако сме по-романтични, може да кажем "влюби се!" или осъзнай, че някой те обича. Това дава сила. :)

Друго полезно, може би е да преекспонираш (т.е. да прехвърлиш мислено) определени ангажименти спрямо "герой", който се справя с тях и виждаш, че няма нищо трудно. Така се поражда и за това служи амбицията. ("Ей го Тошко как си изкара шофъорска книжка, на мен какво ми пречи?"- в тоя ред на мисли отивам да си сменя личната карта, че ще ме глобят, ако още малко не намеря енергия)
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен gosho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #22 -: Юни 11, 2012, 17:49:03 pm »
Лично за мен, всичките тия визуализации и т.н. са просто нещо като трик, с който да излъжем самите себе си, и съм почти сигурен, че правени от някой, на когото му липсва силна концентрация, не биха дали кой знае какъв резултат.

Не мислите ли че медитацията е основният начин да се заредиш с енергия? Че един вид зареждането на енергия е нещо, което се случва по default, само че ние не му позволяваме със всичкия този шум в главите ни... Дълбокият сън май е нещо подобно - тогава не сънуваш (един вид няма мисли), а просто се зареждаш. Затова понякога 30-40 минути дрямка могат да ти дадат енергия за целия ден нататък, докато след 10-12 часа сън се чувстваш отпаднал и още ти се спи.

Та, аз бих ти предложил да се запознаеш с някои техники за медитация, ако още не си, и да ги упражняваш редовно. Това е също и много добър начин да се отдалечиш от проблемите си или пък да намериш решение за тях.

Успех ;)

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #23 -: Юни 11, 2012, 18:06:53 pm »
Медитацията е състояние на не ум, тоест тя е начин да се научиш да чистиш шума от главата си. За да се заредиш с енергия от Вселената, то трябва да си го поискаш от нея иначе не става. Когато си със замърсени чакри, или пък неправилно функциониращи, то знаеш ли кога ще се заредиш автоматично - точно никога. Трябва да си изчистиш енергиите първо и да си възстановиш аурата, за да можеш да се зареждаш автоматично.

Верно е, че за "неукият" човек една визуализация не би му помогнала, но то от там се започва. Първият път и до десетият път може и да не стане, но на 11-я ще стане. Аз както мога да твърдя, че съм изчистена енергийно, така и като настина ми е трудно да се зареждам от раз. Първо трябва да изчистя "лошите енергии" и тогава да пристъпя към зареждане на "батериите". Практиката ме е научила, а не четенето на книжките.  :)
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #24 -: Юни 11, 2012, 18:28:03 pm »
Медитацията е състояние на не ум, тоест тя е начин да се научиш да чистиш шума от главата си. За да се заредиш с енергия от Вселената, то трябва да си го поискаш от нея иначе не става.
:hi:
Това написаното е и мое мнение по въпроса, бих добавил само, за релаксация.
Искай и ще ти се даде, само че това което ти е разрешено да го ползваш, другото и да го искаш каквото и да правиш метани, медитации, магии ... все тая ;).


П.С.Не изтървайте момента, разберете за какво сте тук и какво ви е дадено и го обичайте и пазете.
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен gosho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #25 -: Юни 11, 2012, 19:12:17 pm »
Медитацията е състояние на не ум, тоест тя е начин да се научиш да чистиш шума от главата си. За да се заредиш с енергия от Вселената, то трябва да си го поискаш от нея иначе не става. Когато си със замърсени чакри, или пък неправилно функциониращи, то знаеш ли кога ще се заредиш автоматично - точно никога. Трябва да си изчистиш енергиите първо и да си възстановиш аурата, за да можеш да се зареждаш автоматично.

Верно е, че за "неукият" човек една визуализация не би му помогнала, но то от там се започва. Първият път и до десетият път може и да не стане, но на 11-я ще стане. Аз както мога да твърдя, че съм изчистена енергийно, така и като настина ми е трудно да се зареждам от раз. Първо трябва да изчистя "лошите енергии" и тогава да пристъпя към зареждане на "батериите". Практиката ме е научила, а не четенето на книжките.  :)

Един въпрос - как тогава "обикновените" хора се зареждат с енергия, като е почти сигурно, че чакрите им са замърсени?

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #26 -: Юни 11, 2012, 19:19:54 pm »
Ами не мисля, че се зареждат. Забележи от колко много и различни болести и здравословни проблеми страдат. Имат малко енергия доставена чрез храната, а тя като се преработи и почти нищо не остава в нея.  Отделно камари с неотработени емоции си трупат и те допълнително ги разболяват или им отнемат от енергията. Хората, които постоянно щъкат напред-назад (тези които изглеждат енергични) са по-скоро невротици, а не презаредени...
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен gosho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #27 -: Юни 11, 2012, 19:41:12 pm »
Значи в крайна сметка не е възможно да се заредиш, ако не са ти изчистени чакрите, така ли излиза? Или е възможно да стане, но с визуализация или по-обширното понятие - намерение..?

И последен въпрос, надявам се не ставам нахален, но пък си мисля, че имаш какво да споделиш и в случая да помогнеш - какъв метод би препоръчала за изчистване на чакрите?


Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #28 -: Юни 11, 2012, 20:30:36 pm »
Аз мога да ти препоръчам чистене с минерали. Другото е за книжката,която споменах по рано,като там метода е подобен на метода силва,броиш в обратен ред,визуализираш чантите кристално чисти и на всяка чакра се съсредоточаваш върху основните й функции,ако искаш по подробно ще снимам книжката и ще ти я пратя.Благодаря на хората включили се в темата и споделили опит и съвети :)
« Последна редакция: Юни 11, 2012, 20:42:50 pm от Mildo »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Възстановяване на енергията.. ?
« Отговор #29 -: Юни 11, 2012, 21:40:28 pm »
Значи в крайна сметка не е възможно да се заредиш, ако не са ти изчистени чакрите, така ли излиза? Или е възможно да стане, но с визуализация или по-обширното понятие - намерение..?

И последен въпрос, надявам се не ставам нахален, но пък си мисля, че имаш какво да споделиш и в случая да помогнеш - какъв метод би препоръчала за изчистване на чакрите?


Глупости..То ако е така..половината народ да се е изпонагътал.Зареждате се всеки ден.Колкото толкоз..Практиките само подпомагат естественият процес.Не,че не е + да си прочистиш чакрите де..Но не мисля,че са нужни кой знае какви сложни процедури.
Тялото и ума в покой за 15 мин на ден+ визуализация на енергиен душ и готово..Въпросът е за кво я пилеете тая енергия после.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27