Автор Тема: Ние всички желаем този "Нов Световен Ред"  (Прочетена 18413 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Ние всички желаем този "Нов Световен Ред"
« -: Септември 07, 2010, 21:17:49 pm »
Нека малко да порасъждаваме а? :)
Какво всъщност представлява Новият Световен Ред?

1. Едно глобално правителство
2. Отпадане на националната идентичност
3. Премахване на държавните граници
4. Въвеждане на "нова" обща религия
5. Създаване на една световна банка

Всичкото това обаче трябва ние сами не само да си го поискаме, но и да го желаем ;)

Добре нека сега да видим какво предлага така наречената Галактическа Федерация на Светлината (ако някой не е запознат може да намери в гугъл тонове информация)

1. Земята е една и трябва да се управлява от единно правителство съставено от най-мъдрите хора
2. Националната ни идентичност е една илюзия, защото ние произхождаме от еди си къде и бла бла бла
3. По същатата логика трябва да се обичаме и уаважаваме без да се разделяме чрез граници
4. Ние ще научим истината за себе си и откъде идваме, а от там и ще отпаднат всякакви религии
5. Настоящата банкова система трябва да се замени с нова?

Това по горе не са точни цитати, но са в общи линии какво ни се предлага от тези извънземни същества.
Питам се ако се вгледаме в какво те ни предлагат и това, което в самата си същност е Новият Световен Ред. Не е ли някак си едно и също?  ??? Разбира се, че те ни го предлагат с толкова любов и сладки думи и най-вече говорят за илюминатите и как са ги надвили и как на очакват времена на прогрес и какво ли не. Всъщност на там отиват нещата, че ако подозренията ми се окажат правилни, то не само ще го пожелаем, но и ще го жадуваме по такъв начин предсатвен ни ;)

Всъщност всички сме май наясно, че Американците разполагат с психотронно оръжие? Оръжие, което може и да ни създаде илюзия, че Годзила се разхожда из улиците  ::)

Неактивен Melody

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re:Ние всички желаем този "Нов Световен Ред"
« Отговор #1 -: Септември 07, 2010, 21:54:12 pm »
1. "Земята е една и трябва да се управлява от единно правителство съставено от най-мъдрите хора"       

-най-мъдри или най-богати?

2." Националната ни идентичност е една илюзия, защото ние произхождаме от еди си къде и бла бла бла
3. По същатата логика трябва да се обичаме и уаважаваме без да се разделяме чрез граници"

-това по желание няма как да стане.Защо са ни обработвали толкова време да приемем граници,да се изтрепваме за тези граници и т.н.-няма логика да се обединяват хората.Напротив трябва да се разделят и да им се дават всевъзможни различия,да се мразят,да са "всеки в кошарката"-така е възможен контрола.

4." Ние ще научим истината за себе си и откъде идваме, а от там и ще отпаднат всякакви религии"

-Истината не може да бъде възприета за един миг,едновременно от всички хорица.Някои се съмняват,други отричат,трети са фанатици-не може да отпадне това,което е натяквано  и е вкоренено в земния живот.

  Лично мен много ме дразни членуван нов световен ред.Спасението е поединично.Илюзиите стават все повече.Става все по-трудно да познаеш правилния път!Несъмнено се задават огромни промени-ще оцелеят само най-силните.Успех!
« Последна редакция: Септември 07, 2010, 21:55:14 pm от ruska salata »
Опитай!

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Ние всички желаем този "Нов Световен Ред"
« Отговор #2 -: Декември 27, 2010, 16:48:13 pm »
1. "Земята е една и трябва да се управлява от единно правителство съставено от най-мъдрите хора"       
-най-мъдри или най-богати?

4." Ние ще научим истината за себе си и откъде идваме, а от там и ще отпаднат всякакви религии"

Трябва да се разбира че определени хора са станали най-богати, защото са най-мъдри.

Истината по точка 4 вероятно вече е написана и сега ни подготвят да я възприемем.

Неактивен Castiel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re:Ние всички желаем този "Нов Световен Ред"
« Отговор #3 -: Декември 27, 2010, 23:01:03 pm »
А защо си мислиш,че всички желаят посочените от теб неща  ;D

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Ние всички желаем този "Нов Световен Ред"
« Отговор #4 -: Януари 06, 2011, 13:58:49 pm »
Ако новият световен ред е както е описан в тези 5 точки нямаше въобще да пишем в подобни форуми и да нищем конспирацийки.Въобще ако всичко в света е както е написано в учебниците нямаше да сме в това положение.

1.Естествено,че след време ще е нужно обединение на човечесвото ! Разбира се то не трябва да става по - изкуствен и насилствен начин както прави елита.С подмолни игрички и т.н..

2 и 3. Дълго време ще има расова,етническа,нациолана,народна и племенна идентичност и патриотизъм.В определен момент те ще изчезнат,но няма а е скоро.Проблема е другаде.Патриотизма е добро нещо стига да не е манипулиран и да псевдопатриотизъм,че трябва да мразиш другите и да водиш войни и да ги трепиш.Винаги ще го има чувството за общност на дадения народ и "обич" към общноста или земята.Дори да го няма в толкова голям кръг като народа и нация ще го има регионалния патриотизъм където харесваш и имаш топли чувства към родното място.Защото го има и регионалния патриотизъм аз съм от Русе и си харесвам града.

4.Не е нужно въвеждането на обща религия.Дори нищо чудно в НСВ да няма религия и да се създаде едно атеистично бездуховно общество.

5.Наистина е нужна промяна в банковата система.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен gengan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Re:Ние всички желаем този "Нов Световен Ред"
« Отговор #5 -: Януари 07, 2011, 08:28:21 am »
 Така нареченият "Нов Световен Ред (NWO)" и Глобализацията не са ли едно и също нещо? На тази тенденция пък се противопоставят Антиглобалистите, виждали сте техните протестни действия. Явно е че борбата за надмощие между националните и интернационалните финансови корпорации навлиза в по-остра форма. Как ще се развие по-нататък тази борба - един Господ знае, но ето виждате какво става, световна финансова криза............. от която УЖ светът вече излиза  :(

  Във тази връзка искам да ви сетя за нещо интересно, дали Джон Ленън не беше един от идеолозите на глобализма, по точно хитът му "Imagine":
 
Imagine there's no Heaven
It's easy if you try
No hell below us
Above us only sky
Imagine all the people
Living for today

Imagine there's no countries
It isn't hard to do
Nothing to kill or die for
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace

You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will be as one

Imagine no possessions
I wonder if you can
No need for greed or hunger
A brotherhood of man
Imagine all the people
Sharing all the world

You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will live as one

  Tази песен Джон пя преди повече от 35 години, този клип е сниман пред неговия дом:

И беше убит именно там, пред дома му!!!

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Ние всички желаем този "Нов Световен Ред"
« Отговор #6 -: Януари 07, 2011, 12:22:36 pm »
От тази дезинформация вече съвсем се обърках.То не са рептили, илюминанти, плеяди, анунаки ,то не е чудо.И си мисля че тази информация е умишлена,за да предизвика недовореие в нас.Затова имам един въпрос към вас.Ако утре над всички градове и села по света се появят извънземни и поискат да вземем рашение дали да ги приемем или не вие как ще прецените искате ли ги или не.Много ми е важно да знам,защото аз самата вече не знам как бих могла да взема такова решение, защото преди бих казала че ще повярвам на вътрешния си глас,но сега вече незнам доколко вътрешния ми глас не може да бъде манипулиран. Затова представете си найстина ситуацията и ми кажете сред масовата психоза от такова събитие вие как ще вземете такова решение за себе си и за децата си?

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Ние всички желаем този "Нов Световен Ред"
« Отговор #7 -: Януари 07, 2011, 12:48:30 pm »
Тц :nea:...да си седят там откъдето са.Ма никой нема да ни пита :(

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Ние всички желаем този "Нов Световен Ред"
« Отговор #8 -: Януари 07, 2011, 12:55:09 pm »
Що бе зависи от планът на инкарнацията ти, ако влиза в нейният план може някой да  да те пита, а пък ти да се посмееш.

Неактивен бай Стоян

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
  • Истината рядко е чиста и никога проста.
    • Клуб на антиглобалиста
Re:Ние всички желаем този "Нов Световен Ред"
« Отговор #9 -: Януари 07, 2011, 14:24:03 pm »
Хора, вие си правите майтап, ама въпроса е много сериозен.
Според мен има само два източника за нашите действия- разума ни и инстинкта ни за самосъхранение. Ако те ни диктуват различни действия, вие кого бихте следвали?

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Ние всички желаем този "Нов Световен Ред"
« Отговор #10 -: Януари 07, 2011, 14:39:52 pm »
Мен не ме вкарвай в това число БаЙ Стуене. Не съм аз този който се смее и се майтапи но вече наистина ми е смешно. Обаче някои хора(непукисти/ки) са готови да се смеят при всяко положение и тавана да им падне на главъта пак ще се смеят щото друго не им оставало такъв им бил инкаранационния път, схфащаш ли?
« Последна редакция: Януари 07, 2011, 14:42:59 pm от fishbone »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Ние всички желаем този "Нов Световен Ред"
« Отговор #11 -: Януари 07, 2011, 16:42:01 pm »
Що бе зависи от планът на инкарнацията ти, ако влиза в нейният план може някой да  да те пита, а пък ти да се посмееш.
Ама разбира се,че ДА  
Освен това,си мисля,че ако ни се"покажат"нарушават правото ни да не знаем,че ги има..Тъй,че нЕма как да ни питат.Но има как да направят така,че ние сами да си ги потърсиме 8)
Хора, вие си правите майтап, ама въпроса е много сериозен.
Според мен има само два източника за нашите действия- разума ни и инстинкта ни за самосъхранение. Ако те ни диктуват различни действия, вие кого бихте следвали?
Двама се карат,трети печели.Интуицията.Какво ти казва твоята интуиция?ще те нападат ли извъземни? ;)
« Последна редакция: Януари 07, 2011, 16:45:13 pm от konstantin2007 »

Неактивен бай Стоян

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
  • Истината рядко е чиста и никога проста.
    • Клуб на антиглобалиста
Re:Ние всички желаем този "Нов Световен Ред"
« Отговор #12 -: Януари 08, 2011, 00:22:16 am »
Цитат
Двама се карат,трети печели.Интуицията.Какво ти казва твоята интуиция?ще те нападат ли извъземни? ;)
Коце, извинявай, помислих, че си поставил темата сериозно.
Иначе, за извънземните не се се притеснявам, че ще ме нападнат. Всяка вечер си пия ракията с тях.
Що се отнася за интуицията, тя ми казва, че съм попаднал на погрешно място.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Ние всички желаем този "Нов Световен Ред"
« Отговор #13 -: Януари 08, 2011, 11:57:52 am »
Мисля си,че няма"погрешно място".Всеки е тъкмо там,където трябва(сам е избрал)да бъде.
« Последна редакция: Януари 08, 2011, 12:11:04 pm от Mirotvorec »

Неактивен JDeel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re:Ние всички желаем този "Нов Световен Ред"
« Отговор #14 -: Януари 28, 2011, 00:04:12 am »
Идеята за едно правителство, една религия и една банка по принцип не е лоша, но те не трябва да бъдат егоцентрични. Ако това правителство наистина е загрижено за човечеството, това ще е най-хубавото нещо  :flag_of_truce: Въпросът е друг - дали наистина ще бъде така, или просто се използват хубави думи и възвишени цели за постигане на ново разрушение? Засега кандидатите за тази власт не показват качества, имат натрупани мноооого черни точки за оправяне  >:(

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
51 Отговора
37724 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12133 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko
1 Отговора
8416 Прегледи
Последна публикация Октомври 25, 2008, 23:31:38 pm
от Peacekeeper
7 Отговора
12110 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 02:21:19 am
от Peacekeeper
0 Отговора
6083 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2010, 12:42:15 pm
от Astronomer

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27