Автор Тема: Какво всъщност знаем за пръстовите отпечатъци и очите?  (Прочетена 3137 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Още от самото начало искам да подчертая че тази тема не е място за "КОЙ КАКВО ИСКА ДА ПРАВИ С ОТПЕЧАТЪЦИТЕ, КОНСПИРАЦИИ и ТЕХНОЛОГИ"

Това което ме интересува е целта и съдържанието на тези две физически части.
Еднояични близнаци имат различни пръстови отпечатъци.
Имам чувството че в пръстовия отпечатък има нещо повече от уникалност в услуга на индентификацията.
За очите се говори че носят информация за произхода на една душа.

Телата ни не се изчерпват дори с най-модерното медицинско обобщение.
Те носят огромно количество информация за които повечето хора дори не подозират.
Хората достатъчно развити за да разбират телата си дори на 20% са твърде малко.

Разбирасе дерзанията на душата си се разрешават само от нея. Но човешките ни тела са ходещи енциклопедии пълни с опит от живота на земята.

Има ли някой тук който ими специфична информация по въпроса - дори общи неща?
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен Dominanta

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 45
И мен ме интересува.  :) Но неслучайно има науки като дактилоскопия и ирисодиагностика. Всъщност не съм сигурна науки ли са.  :-X Щот циганките не са образовани, но могат да гледат на ръка.  ;D

Max

  • Гост
Polymorpher, благодаря, че си се сетил да окриеш тая тема!
Точно на това трябва да се акцентира при отказа да се предостави на властите тази информация.

За очите, за разликите във функциите на лявото и дясното око и за това как ги виждат ясновидците /тези разлики/ беше писал Кастанеда.
Когато намеря текста ще го постна.
« Последна редакция: Февруари 21, 2010, 15:18:36 pm от Max »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Какво всъщност знаем за пръстовите отпеч&#
« Отговор #3 -: Февруари 21, 2010, 13:17:51 pm »
Според Мулдашев, склерата на окото след определена възраст без значение от пол, расова принадлежност, възраст, размери или форма на чрепа, си остава с един размер за всички индивиди на Земята. Тази много интересна зависимост я е открил той.

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
До колкото помня имаше развита тема в "не пипай тази книга". на хелсинг.
Твърдеше се че по рисунки на учи Мулдашев е потвърдил за себе си съществуването на атлантите или някакви подобни бяха...

Единственото което получваме като се родим на тази земя е тялото а изглежда че в тази култура няма никакъв интерес към него като физически информационен потенциал.

The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27