Автор Тема: Хитлер, Тесла и Извънземните  (Прочетена 24561 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

coroviev

  • Гост
Относно: Хитлер, Тесла и Извънземните
« Отговор #30 -: Февруари 22, 2006, 08:50:03 am »
  Остава открит въпроса,дали техните германци са наистина по-добри,или просто хората вече са разполагали с тази технология.Аз съм склонен да приема второто,защото руснаците с  голям успех  се преструват на пълни идиоти, а и тази мания за секретност ,която имат.... ::)

Antonium

  • Гост
Относно: Хитлер, Тесла и Извънземните
« Отговор #31 -: Февруари 24, 2006, 10:05:20 am »
Проблема при руснаците е че не виждат търговската страна на откритията си.

Неактивен bai_lun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
Относно: Хитлер, Тесла и Извънземните
« Отговор #32 -: Февруари 08, 2009, 09:46:40 am »
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,9971.0.html
Това обяснява  и защо  под влияние на легендата за Туле (обиталището на боговете според шумерите се нарича Дуру) поддържана от германските окултни общества е създал база 211 в Антарктика - търсел е контакт с извънземните и е купил от тях технологии, после американската експедиция срещу базата е довела до техния контакт и договор с тях за размяна на технологии срещу запазване тайната на съществуването им и свобода за генетични експерименти (гвоздеят на програмата с отвличанията)
Освен това любопитно е че при някои от отвличанията, хората казват че докато сивите дребосъци ги изследвали били наблюдавани от високи хуманоиди в   сребристи костюми които повевение на експерти или началници което показва че имат геннодиференцирана кастова система - нещо като мравешко общество - работници - ниски и непретенциозни, воини и управлявящи - високи и по-силни
Ето защо в древните предания боговете са с човешки или по-голям ръст, а не дребосъци
« Последна редакция: Февруари 08, 2009, 09:54:14 am от bai_lun »
Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Хитлер, Тесла и Извънземните
« Отговор #33 -: Февруари 08, 2009, 11:32:15 am »
;D
От Строго Секретно е...

Въпроса е те откъде са го взели
 ;)

Разбрах откъде са го взели а и се оказа че са  махнали поне половината от статията (незнам поради какви съображния)Материала се казва Галактическа война 3. Разбира се статията е на английски и който се интересува може да види какво липсва - има пасажи след последния които са интересни а и някои от другите пасажи са по- дълги и от тях са вадени части.Например имаше един пасаж в който пишеше че  германците използвали високо платени наемници които познавали астралната проекция до съвършество и са шпионирали по този начин врага. Аз единствено бих махнал последните 2-3 пасажа в които се дават "съвети" какво да се прави с тази информация и определено са базирани на страх.Така че как да изпозлвате информацията е добре да си решавате вие  ;)

http://www.geocities.com/Area51/Hollow/4354/galactic_war.htm
« Последна редакция: Февруари 08, 2009, 11:32:59 am от Alien »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: Хитлер, Тесла и Извънземните
« Отговор #34 -: Февруари 09, 2009, 00:45:03 am »
Ето го Stargate патента - истинският звезден портал на Илюминатите ;)

http://www.ufohowto.com/Magnetic%20vortex%20wormhole%20generator.pdf

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27