Автор Тема: Дзен свалки – Тихата пътечка към Любовта  (Прочетена 9360 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен iti

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Относно: Re: Дзен свалки – Тихата пътечка към Любовта
« Отговор #15 -: Декември 14, 2008, 19:16:53 pm »

Цитат

Tangrata, и ти си един... Трябваше след усъмняването си относно гореизложената извадка, да поканиш авторката на темата на подобна среща  ;). Да се разбере един път за винаги, хората като вадят километрични цитати и ги постват тук, барем вярват ли им и смятат ли да ги прилагат на практика ;D


Все едно, ти  да потвърдиш, че  вярваш в  изложеното в собственоръчно изписаните си километрични  постове?

Аз скъпа, не само го потвърждам, но и доказвам всеки ден в животът си ;). Това, че не ме познаваш, си е само твой проблем  ;D...

А писането е било за мен начин да изложа най-вече мислите си пред себе си. Това пък го доказвам като вече не пиша километрични текстове, само се заяждам от време на време за спорта ;D.
« Последна редакция: Декември 14, 2008, 19:19:54 pm от iti »
Да се опитате да разберете Муад' Диб, без да познавате неговите смъртни врагове, харконите, е все ед

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Относно: Дзен свалки – Тихата пътечка към Любовта
« Отговор #16 -: Декември 14, 2008, 20:01:35 pm »
Аз предлагам да се основе "клуб на мълчаливите срещи"!
Всички участници в клуба, ще се срещат мълчаливо и без приказки.
Разбира се, това ще важи не само за 1-те, но и за следващите срещи.
След като си омръзнем накрая, обаче може да почнем и да си говорим. :P
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен iti

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Относно: Дзен свалки – Тихата пътечка към Любовта
« Отговор #17 -: Декември 14, 2008, 20:11:11 pm »
А след като се изпокараме или станем много съгласни едни с други, пак ще започнем да си мълчим  ;D... "Безкрайните цикли на живота" :P
Да се опитате да разберете Муад' Диб, без да познавате неговите смъртни врагове, харконите, е все ед

Неактивен Breath

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 565
  • The lamps are different but the light is the same
Относно: Re: Дзен свалки – Тихата пътечка към Любовта
« Отговор #18 -: Декември 14, 2008, 21:13:10 pm »
Tangrata, и ти си един... Трябваше след усъмняването си относно гореизложената извадка, да поканиш авторката на темата на подобна среща  ;). Да се разбере един път за винаги, хората като вадят километрични цитати и ги постват тук, барем вярват ли им и смятат ли да ги прилагат на практика ;D

За да извадя този километричен цитат iti, който ти прочете и така усърдно коментираш, отделих от времето си първо да го преведа. Видя ми се доста интересно и реших да го споделя с повече хора.

Да, вярвам в това, което съм написала и ДА, приложила съм го напрактика. Препоръчвам ти го и на теб. Преживяването е невероятно.  :)
THERE IS A DIFFERENCE BETWEEN KNOWING THE PATH AND WALKING THE P

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 543
Относно: Re: Дзен свалки – Тихата пътечка към Любовта
« Отговор #19 -: Декември 15, 2008, 02:47:14 am »
Tangrata, и ти си един... Трябваше след усъмняването си относно гореизложената извадка, да поканиш авторката на темата на подобна среща  ;). Да се разбере един път за винаги, хората като вадят километрични цитати и ги постват тук, барем вярват ли им и смятат ли да ги прилагат на практика ;D

За да извадя този километричен цитат iti, който ти прочете и така усърдно коментираш, отделих от времето си първо да го преведа. Видя ми се доста интересно и реших да го споделя с повече хора.

Да, вярвам в това, което съм написала и ДА, приложила съм го напрактика. Препоръчвам ти го и на теб. Преживяването е невероятно.  :)


И кой кого свали на практика, или и двамата паднахте в Дзен ;D

Може ли да попитам какво е оригиналното заглавие на текста? Някак  ми се струват несъвместими думите "свалки" и "дзен" за словосъчетание, илюстриращо толкова дълбоко  ИЗживяване...не вибрират на една честота. Като двама напълно непознати.
Правилно си употребила думата ПРЕживяване, в случая, според мен.
Не е по-различно, от това, да те зачислят в някоя графа с ПРЕживя(ва)ния
Не се хвашам за думичките умишлено, но понякога  издават истинската същност на нещата  :)
Наитина е невероятно, че изобщо нещо се е случило :)

Такова "преживяване" е стойностно (изживяване), когато двама са в хармония, на "една вълна", както спомена Н. Или за да се получи в дълбочина, "без да се познават", е необходимо едно много важно качество, което малко хора притежават-развито духовно виждане :)




Цитат

Tangrata, и ти си един... Трябваше след усъмняването си относно гореизложената извадка, да поканиш авторката на темата на подобна среща  ;). Да се разбере един път за винаги, хората като вадят километрични цитати и ги постват тук, барем вярват ли им и смятат ли да ги прилагат на практика ;D


Все едно, ти  да потвърдиш, че  вярваш в  изложеното в собственоръчно изписаните си километрични  постове?

Аз скъпа, не само го потвърждам, но и доказвам всеки ден в животът си ;). Това, че не ме познаваш, си е само твой проблем  ;D...

А писането е било за мен начин да изложа най-вече мислите си пред себе си. Това пък го доказвам като вече не пиша километрични текстове, само се заяждам от време на време за спорта ;D.


Аз скъпи, от години не чета постовете ти, за да не нарушавам целостта на този процес  ;D че току виж, си се изложил и пред мен...
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 06:07:36 am от Fiery »
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Относно: Дзен свалки – Тихата пътечка към Любовта
« Отговор #20 -: Декември 15, 2008, 13:17:05 pm »
Само едно не мога да разбера ...

След като сте постигнали голямата хармония, и сте намерили някой с който сте на една вълна, и изобщо най-върховната възможна идилия, защо е всичкия тоя сарказъм .... !??

Нима това е щастието !?

Може да се пробвате да излъжете някой, само че ще излъжете само себе си. Едва ли някой друг, непознат, от интернет форум, го касае кой какво е намерил.

Да, ... никакво мълчание няма да е достатъчна компенсация, за да излезеш на среща с такива хора.
 :-[
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 543
Относно: Дзен свалки – Тихата пътечка към Любовта
« Отговор #21 -: Декември 15, 2008, 14:23:08 pm »
И аз не мога да те  разбера. Нали Форума, Танграта, беше за да си споделяме, като хората и да се шегуваме (твои думи). Какво те подразни в случая?

Ако не си разбрал, казах, че това за което говори Breath, не е възможно да се случи между двама  напълно непознати. Никъде никой не е споменавал за постигане на съвършенство, пълна хармония и въховна идилия  :)

Успокой се, не съм си намерила никой  ;D


 
 

- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27